www.sudzibas.lv Viasat Neieteiktu pat sievasmātei..........

Viasat - Neieteiktu pat sievasmātei..........

Lūdzu pirms ņemat VIASATu kārtīgi izlasiet līguma noteikumu.Īsumā pastāstīšu par to kas notiek ja pēc 2 gadu līguma beigām gribat paņemt citu TV.
1.Jums būs jāsamaksā 1 mēn uz priekšu no tā brīža kad atsakāt pakalpojumu.
2.Karte par kuru Jūs katru gadu maksājāt 10 Ls izrādās nav Jūsu ,bet VIASAT īpašums,kas Jums jānosūta atpakaļ viņiem.
3.Man bija pārmaksa....To man atgriež tikai tad kad uzrakstu iesniegumu,lai gan es maksāju visu internetbankā un visi mani konti viņiem ir kur pārskaitīt atpakaļ manu naudu.
.....un pēc visā šī operators pajautāja vai negribu kādam ieteikt šo skaisto sapni-VIASATU........nu ko,ar humoru vismaz šai kompānijai viss ir kārtībā.

I

V VisumaCentrs 12.04.2013

Sašutums ir saprotams, bet izklausās drīzāk pēc čīkstēšanas.
Vai jebkad esi atteicies no citas digitālās TV?
Mēnesis uz priekšu, iespējams, ir jāmaksā tāpēc, ka veicot pirmo maksājumu, uzreiz maksāji par nākamo mēnesi, tātad par pirmo mēnesi neesi samaksājis un maksā, tad, kad atsakies, viss loģiski, citām kompānijām mēdz būt tā, ka pirmajā maksājumā jāmaksā par diviem mēnešiem, Viasats šo summu iekļauj pēdējā rēķinā.
Neesmu Viasat darbiniece, bet gan kliente.
Par pārmaksas atgriežšanu gan sasmējos :D Vai ir tik sarežģīti uzrakstīt iesniegumu? Uzņēmumiem tu neesi vienīgais klients, tāpēc, ir nepieciešams kāds rakstisks lūgums no klienta, lai turpmāk risinātu konkrēto jautājumu nododot iesniegumu attiecīgajā nodaļā, un galu galā, es pieļauju, ka neviens tev nelūdza pārmaksāt, pats pārmaksāji, pats tad arī uzraksi iesniegumu, lai atgriež. Jo tava pārmaksa uzņēmumam rezultātā rada izmaksas, tāpēc iesnieguma uzrakstīšana nav daudz prasīts, manuprāt, tas pat nav nepieklājīgi vai neētiski.
Nu jau es aizrāvos ar savu aizstāvības runu, tāpēc par kartes īri pat nesākšu :D
Sūdzība sūdzēšanās pēts, neizskat;as, ka Viasat tev ir nodarījuši ko sliktu vai negodīgu.

N nautilus 12.04.2013

priekš kam tā karte vispār ir vajadzīga, ja der tikai viasat dekoderiem? šeit es vispār neko kriminālu sesaskatu, bet līgumus uzmanīgi jālasa VISUS, neatkarība no kompānijas reputācijas, sniegtās info utt.
principā tā ir sūdzīa pašam uz sevi, ja līgums netiek izlasīts