www.sudzibas.lv Viasat kanālu uztveršana

Viasat - kanālu uztveršana

Sveiki, vēlos sūdzēties par Viasat kompāniju! Šī kompānija nespēj pat skaidrā laikā nodrošināt pilnvērtīgu kanālu uztveršanu pat nerunāsim par lietus laiku! Attēls, skaņa visu laiku raustās visās programmās, un šī nav pirmā reize, kad tā notiek!

Z

B Berta 27.05.2013

Piekrītu

S sauleee 29.05.2013

tur es ar piekritu par visiem 100%...man majas lietus laika var pat neslegt tv tapat neraadis.

N nagla 30.05.2013

kāds sakars kompānijai, ar cilvēku, kurš uzstādīja antenu?!
jums auto nolaidis gaisu riepā, ar vainojams auto ražotājs???
pieregulējat, un viss būs ok...
nu ja sat redzamības zonā ir koki, kāds šķērslis, tad signāla stiprums/kvalitāte vājinās, it sevišķi, ja nolīst lietus, koka lapas slapjas, tad traucējumi, un signāla kritums. Palīdz antenas pārvietošana, kā arī lielāka diametra...

V viasat.lv 12.06.2013

Sveicinati..es piemeram nesudzos par viasat esmu laimiga kad man vins ir ja jums kadi jautajumi jautajiet man!!es pati stradaju viasata vai ari zvanat uz 8686..vai ari jums jamaina jau aparatūra.

V viasat.lv 12.06.2013

piezvanat uz 8686 un jums visu paskaidros.
vai arī jums jamaina aparatūra.