Viasat - VIasat

Skatoas,ka pa VIASAT jau ir krietni sūdzību, žēl,ka neizlasīju ātrāk, cilvēki mīļie, esiet ļoti uzmanīgi,kas Jums zvana un s;ak dziedāt skaistas dziesmaz par šo jauko telvīziju, pa telefonu man pusi nepateicu par reālo situāciju, sanāca tā,ka 7.90ls vietā samaksāju 26ls
plus vēl 16ls peslēkšana
sviests, ieberzos uz 2.gadiem, momentā atteikšu 2015.gada marta [slēpt]@
Un vēl grib,lai draugus piesaka,katik netā

donna b 12.04.2013

**peslēkšana** Kas tas par zveru???

B Beisbolzzz 12.04.2013

es briinos, ka atrodas joprojām tādi, kas nav dzirdējuši par to, ka ar šiem labāk neiesaistiities :D

S smīkņa 12.04.2013

Lai jau Viasatiņš viņu drāž, tie, kuri nelasa līgumus pirms tos paraksta, ir pelnījuši, ka par viņiem ņirgājas.

Y YoYo 12.04.2013

Bet tālāk gan jau būs tie 7.90Ls!

L Lauris 13.05.2013

nu pirmaja menesi jau ir vel tie 16 jasamaksa, bet pectam jau bus 8 ls. man taspats

R ri4y 14.05.2013

Pēdējie 2 komentāri, gan jau VIASAT aģenti) Cik zinu viņiem ir pat veselas dienas pamācības kā apčakarēt Lattelecom klientus)

L Linda Kelle 08.11.2016

forši, ka kopš janvāra mēneša VIASAT ir PARĀDĀ par savas darbinieku ballītes organizēšanu Vecrīgā , klubā 9.VILNIS! un uz vairākkārtīgiem atgādinājumiem neviens neuzskata par vajadzīgu atbildēt!! nemaz neskatoties uz to, ka par interjera bojāšanu netika pier'ēkināts vispār gandrīz nekas ... - jo vācot nost dekorācijas, krietni pabojāja gan esošo telpu krāsojumu, gan citus interjera priekšmetus!! kolosāla kompānija!!! padzēra uz mana rēķina un vēl pēc viņiem taisīju remontu!!! pirms saistīties, iesaku ņemt 130% priekšapmaksu!!!