www.sudzibas.lv tv 3+ tv raidījums " Kanikuli v Meksike"

tv 3+ - tv raidījums " Kanikuli v Meksike"

Ļoti bēdīgi, ka mums pa tv vairs nav ko rādīt........Plkst. 19.00 pa tv3+ ir jārāda raidijums ar konkrētu porno. Esmu šokā, ka bērnu laikā kad būtu jārāda kāda bērnu filma vai multene, mūsu bērniem ir jāskatās raidījums ar ļoti atklātām seksuālām ainām. Man pieaugušam cilvēkam paskatoties šo raidijumu vemt gribējās, ko nu tur bērnam ir skatīties???? Ļoti žēl ka par šo neviens neatbild un tv3+ kanālam vispār neatradu nekādus kontaktus kur uzrakstīt. Ja tik ļoti gribās raidīt šo raidijumu vai tad to nevar raidīt pēc 24.00 ? Ļoti interesanti, cilvēkiem kuri sastāda tv programmu vai viņiem nav bērnu kuri skatās televizoru? Un ja ir, vai viņiem patīk, ka viņu bērni redz tāda rakstura raidijumus? Un vispār kurš seko tam, cikos un kad ir jārāda raidijumi ar 18+ ?

I

H hhheeehhh 11.09.2013

Ai nu parasts raidījums. Tas pats dom2 nav labāks, bet to jau 3gadus rāda pat agrākā laikā, un kas par to? Tas nevienu nerausta! Tieši tādus sūdus skatās mūsdienu jaunatne un TV kanāla galvenais mērķis ir nopelnīt naudu, piesaistot skatītājus. Viss čotka, nekas nemainīsies, šeit par nav ko apspriest

I inese1009 12.09.2013

Dom2 tādas izvirtības nerāda, vienīgi pēc 24.00. varbūt. Esmu skatijusies lai salīdzinātu. Bet protams ja neviens neko nesaka un nedara lietas labā, protams nekas nemainīsies.

S start 12.09.2013

Ta Krievi ir slikti.Bet laikam ir labi samaksats Latvijas televizijai, ka var radit krievu porno 19:00 :)))

I inese1009 17.09.2013

Laikam gan ir tā jādomā, ka Latvija pa naudu var radīt tāda rakstura raidijumus, neskatoties uz bērnu laiku. Bēdīgi un kauns par tautu...

P Pipars 17.09.2013

Pag, pag! Kur ir definēts, ka 19:00 ir bērnu laiks? Kādā sakarā? Tas, ka tu savējos tad sēdini pie tv, nenozīmē, ka ir kaut kāds mistisks bērnu laiks! Tāpēc vajag skatīties programmu, lasīt anotācijas, lai zini, ko bērns var skatīties un ko nē. Plikas krūtis var redzēt visu cauru dienu kaut vai reklāmās, kur reklamē dušas želejas. Brīvdienām Meksikā jau tās reklāmā ir skaidri un gaiši pateikts saturs - cik daudz jaunēkļi atļausies, lai varētu turpinātu dalību, meklējot otrās pusītes. Ko tad jūs iedomājāties, ka tas būs garīgs acīs skatīšanās un platoniskās mīlestības raidījums? Tur tak uzreiz bija skaidrs, ka būs infantīlisks, maucisks sūds. Tāpat kā 80% no visa pārējā, ko pa tv rāda.Jābūt vienkārši stulbam, lai nosēdinātu bērnu pie tv iepriekš nenoskaidrojot, kas tur tiks rādīts. Tā kā nevajag slinkot un iepriekš papētīt informāciju, lai bērneļi redz tikai to, kas tiem ir domāts. Jūsu slinkuma dēļ nav jārediģē visa televīzija! Un, galu galā, būs vairāk laika, ko ar saviem sīkajiem pavadīt, tv nav jāpilda vecāku funkcija..

M mja 17.09.2013

Skatos Pipars sodien normali apkodies. :DDD

I inese1009 17.09.2013

A mēs esam ar jums pazīstami, ka jūs atļaujaties ar mani runāt uz tu un izteikt domu ka esmu stulba????????? Un ne jums spriest par manām vecāku funkcijām. Un to ka 19.00 ir bērnu laiks definēts varbūt arī nav nekur, bet manuprāt normāliem cilvēkiem bērni parasti tv skatās vairāk šajā laikā nevis pēc pusnakts. Un man nav jāpilda televīzijas funkcijas un jāpārbauda kas kurā laikā tiek rādīts. Cik zinu vienmēr ir bijis tā ka raidijumi 18+ tiek rādīti ne 19.00 bet krietni vēlāk.

P Pipars 18.09.2013

Tavas 9 jautājuma zīmes pēc kārtas vien parāda to, ka neesi gudra!

I inese1009 18.09.2013

Jā nu jūsu matemātiskās spējas parāda ka esat krietni gudrs!Man par jums prieks. Žēl ka tikai slikti audzināts.