www.sudzibas.lv TVT apmana cilvēkus

TVT - apmana cilvēkus

Labdien!
Pieslēdzam televiziju TVT, sarunajam cik maksās pieslegšana(10Ls), mēnesi (2.70Ls), tad viņi atrāda vel pāradu uz mūsu dzīvokli par 2012 gadu(14.86Ls)uz mammas vārda, kaut mamma man nomira 2010,gada, es piekritu samāksat , jo šajā mājā TVT vienīgie, kas apkalpo šo māju. Tagād tur dzīvos tēvs(86 gadi), pie viņa atnācis meistars izrakstīja reķinu: kur vel pierakstīja (0,25Ls) par abonementa grāmatiņu un vel par automatisko regulešanu kuru pat bērni vares paveikt nospiežot pogu uz pulta(1,90Ls), es ar to meiteni( no TVT) sazvanijos 3 reizes iepriekšāja diena , lai norunātu to tikšanas laiku un summu kadu jāmaksa, tas vienkārši principa pēc. Pēc mēneša TVT kompanija izdomās vel kaut ko ierakstīt reķinā?????

Inga

I