Reitings Pārdevēji

Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
Winterstyle
50%

IK "Glass Solutions" Stikla Risinājumi - Naudas izkrāpšana, preces nepiegādāšana

Uzņēmumā Stikla Risinājumi IK "Glass Solutions" veicām pasūtījumu spogulim ar mums vajadzīgiem izmēriem, e- pastā saņēmu visu un informāciju un par visu vienojāmies, par apmaksu, izpildes termiņu un piegādi. Visam bija jābūt gatavam līdz 06.12.2022, kad sazinājos ar Armandu Jubeli, tad sākumā teica neko nezinu par visu, tad lika sazināties ar sievu Laura Jubele, kur sāka taisnoties, par to, kad viss būs, ka viss ir procesā un nedaudz gadījās aizķeršanās, tā sazinos katru reizi viņu noteiktajā...

Praia Jewelry SIA - Krāpšana, rotu atdarināšana, melošana

Krāpšana, rotu atdarināšana, melošana Cik ilgi Praia vadītāja latviešu sievietes uzskatīs par aitām? Tikko kā kopēja Korola jewelry rotas, uzdodot tās par savu ideju, tagad jau Aliexpress! Varbūt sekos meistarklases šādu rotu ražošanā? 16 eur maksā auskari, kuros “ir ieguldīts milzīgs darbs” un “kvalitatīvi materiāli”. Aliexpress tie maksā 4,72 Eur. Gan jau, ja cītīgāk pameklētu, atrastu lētāk. Interesanti, ka nesen norādīja uz jaunu meiteni, par savu ražoto auskaru atdarināšanu, lai gan materiāli nebija salīdzināmi. Starp citu, visus, kuri norāda, ka viņa melo vai kopē citus ražotājus, viņa nobloķē.

TOP Partika - Komunikācija :(

Komunikācija :( Iegājām veikalā, lai nopirktu visu paredzēto ziemassvētku vakariņām.. Iespējams kādas minūtes 10 jau staigājām veikalā un pārdevēja Dace Tunne sāka uz mums skatīties, mūs vērot. Bijām tuvāk pie pārdevējas Daces Tunnes un viņa mums neapmierināta jautāja: “jūs kaut ko nevarat atrast? ” uz ko mēs pateicām - “paldies, nē, viss kārtībā. ” jutāmies ļoti slikti, ir kā būtu ko ielikuši kabatās un zagtu. 🤷🏽‍♀️😢

Edgars Balodis - Krāpšana

No personas Edgars Balodis, LV81HABA0551052281850 nopirku Lego caur Facebook, sludinājumā bija rakstīts oriģinālie Lego - 4-5 kg, saņēmu 2 kg mixu ar saplēstiem, neoriģināliem, netīriem lego, īstie lego pavisam maz un neko no tiem nevar salikt. Kad rakstīju pārdevējam Facebook, neko neatbildēja, steigšus mani nobloķēja. Uzmanieties, jo turpina tirgoties!

E Elīna 15.12.2022
Komentāri 0 Pārdevēji

Veikals Cukurs, Praia Jewelry - Melošana par ekoloģisku preci

Melošana par ekoloģisku preci Šodien biju Tc Sāga stendā - cukursgiftshop. Ievēroju dažādas sveces, krūzes un piespraudes. Jautāju pārdevējam par svecēm un rotām - kur gatavotas, kas sastāvā. Dievinu Latvijā radītas lietas un labprāt tās dāvinu tuvajiem svētkos.. Saņēmu atbildi, ka viss esot ekoloģisks. Pārjautāju - vai tiešām rotas krāsotas ar ekoloģiku krāsu? Jā, viss ekoloģisks. Atminējos, ka esmu instagram storijos redzēJusi, ka konkrētās rotas krāso ar benton grafitti krāsām, bet pārdevējs tik turpināja melot, ka vi...

Bag&more - Конфликт от продавщицы

Сегодня, 22 ноября, я поехала менять чемодан, т. К. Колесики стали плохо крутиться. Продавщица по имени Анастасия (фамилию не назвала) в унизительной форме со мной общалась и не хотела менять чемодан, ссылаясь на то, что у нее нет полномочий и что только заведующая может это сделать, но ее нет месте и будет к 15: 00. При чем вызвала охранников и полицию.

Douglas - Slikts serviss

Slikts serviss Douglas Akropoles veikalā apkalpošana ir zem katras kritikas. Nav pirmā reize ienākot veikalā, kad pārdevējām ir nulle reakcijas. Stāv un sarunājas savā starpā, nepievēršot nekādu uzmanību klientam. Neliekas ne zinis. Tas atkārtojās arī šodien, gaidot pie kosmētikas stendiem 10 min, nolēmu vienkārši iziet no veikala, jo neviens nesteidzās apkalpot.

L Līvija 14.11.2022
Komentāri 3 Pārdevēji

KronisP SIA - Krāpšana. Granulas

Nesadarboties ar šo firmu. Pasūtījām granulas, apmaksājām priekšapmaksas rēķinu un vienojāmies par piegādi nākamajā dienā, konkrētā laikā. Piegāde no viņu puses visu laiku tika atcelta par vairākām stundām, tad uz nākamo dienu. Rezultātā granulas netika atvestas vispār, telefona numurs atslēgts.

J Jolanta 14.11.2022
Komentāri 10 Pārdevēji

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss Kārtējo reizi vilšanās top veikala darbiniecēs, konkrēti pie vitrīnas strādājošās! Veikala darba laiks ne tuvu netuvojas beigu laikam, ja precīzāk ap plkst 19iem, man kārtējo reizi atsaka sagriezt gaļu uz griezēja, jo redziet esot nomazgāts! Pie tam tonis, kādā tas tiek paziņots. Lūgums izvietot uzrakstu-gaļu griežam līdz 18iem! Un galu galā, ja nepatīk darbs ar cilvēkiem, un nespēj cieņpilni komunicēt, varbūt vērts padomāt par citu darbu!

AtrisinātaSintija Smeltere - Krāpšana

Aicinu nevienu neko neigādāties no Sintija Smeltere no Kārsavas, telefona numurs +37124947410, konta numurs lt233500010003789118, Paysera. 1. Pārdevēja it kā izsūtīja preci, taču beigu beigās izrādījās, ka ar nepareizu saņēmēja telefona numuru. 2. Pēc tam solīja sūtīt vēlreiz vai atgriezt naudu, nebija steidzami, tāpēc piekritu, lai sūta vēlreiz. Pagāja 3 nedēļas un nekas netika nosūtīts. 3. Piekrita atgriezt naudu, taču jau mēnesi neko neesmu saņēmis, aizbildinās ar to, ka it kā nesanāk laika aiziet uz pastu un veikt pārskaitījumu.

Purvciema tirgū Straupe veikala pārdevējai sāp auss - Apkalpošana

Lūdzu izdrukājiet Purvciema tirgū Straupes veikala pārdevējai Lapiņu ar paziņojumu ka pārdevējai sāp auss un norādiet arī decibeļus cik klusu vai skaļi ir jāruna ar kundzi. Kā arī iedodiet pastāvīgai klientei brillēs un dzeltenajā mētelī pārtiku kurai ir beidzies derīguma termiņš ar 2% atlaidi, lūdzu. To ko šodien sastāpu šīnī veikalā pat par cirku nevar nosaukt, tā ir jau psineiroloģiskā klīnika.

Remars granula SIA - Naudas izkrāpšana

Naudas izkrāpšana Uzņēmums piedāvā iegādāties briketes un granulas naudu prasa priekšapmaksā pēc samaksas saņemšanas pazūd uz kontaktu vairs neiziet. Sākumā komunicē facebook pēc tam prasa telefona numuru un pāriet uz komunikāciju watsapp stādot sevi priekšā, kā klientu konsultantu. Ne nauda, ne prece. Policijā jau vairāki iesniegumi. Aktīvi reklamējas facebook piedāvājot ozola briketes.

Nellija Ļovočkina - justasgirl andelemandele.lv - Krāpšana

Portālā andelemandele.lv saņem ar bankas starpniecību pārskaitītu naudu 55 eur par bērnu ziemas apģērba komplektu (kombinezons, cimdi, cepure, flīsa kostīms) , bet apgalvo, ka neko nav saņēmusi. Ilgi neatbild sarakstē, nemeklē risinājumus, nesūta preci. Tad slēdz saraksti, izdzēš sludinājumu. Es savu maksājumu varu pamatot ar bankas maksājuma uzdevumu un pat ar saziņu ar banku.

Humana Latvia - Publiska, nepamatota pazemošana.

Publiska, nepamatota pazemošana. 03.10.2022., ap plkst. 17.00 pa ceļam no darba uz mājām iegriezos Humana veikalā. Par cik ikdienā pārvietojos ar velosipēdu, uz pleciem vienmēr nēsāju mugursomu. Ieejot veikalā uzreiz jutu, ka divas pārdevējas sačukstas un skaitās manā virzienā, pievēršot uzmanību manai somai. Vēl pēc kāda brīža, kad biju jau pielaikojusi dažas drēbes, viņas( darbinieces Līga un Inga) pienāca man klāt un publiski lika man somu atvērt un parādīt, vai neesmu kaut ko nozagusi. Biju šokā. Cilvēki veikalā uz mani...

Top - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, vēlos vērsties ar sūdzību ka nav iespējams apmeklēt veikalu top sakarā ar vienu necenzētu pārdevēju, ļoti nepieklājīga apkalpošana no pārdevējas Kristīne Rubule nepatīkami ieiet veikalā, šmauc pircējus, pie kases uzvedība nepiedienīga. Cilvēki stāv rindā kamēr viņa izrunājas ar pazīstamiem cilvēkiem, agresīvi nepieklājīgi apkalpo klientus. Veikalu top esam iecienījuši un tagad veikalu tīklu ir jāmaina jo ir ļoti ne forši iepirkties tāda vide.

Ecodumas - Slikts serviss

Šodien, 22.08.2022. , iegāju alfa akropole veikalā “Ecodumas”, lai iegādātos elektrisko cigareti jeb tā tautā saucamo “Veipu”. Ieejot veikalā “ecodumas”, pajautāju pārdevējam ko vinš labāk ieteiktu izvēlēties? Uz šo jautājumu saņēmu sekojošu atbildi - iesaku labāk vispār nepīpēt. Tā es viena pati bez konsultācijas, bez palīdzības mēģināju izvēlēties sev šo elektronisko cigareti. Pārdevējs vienkārši sēdēja un darīja savas lietas. Kad izvēlējos beidzot, tad no pārdevēja jautājums - kāpēc tieši...

K Krisix 22.08.2022
Komentāri 1 Pārdevēji

Rito Spice Home - Slikts serviss

Šovakar Rito veikalā sastapos ar ļoti nelaipnu pārdevējas attieksmi, kā dēļ izvēlējos neveikt pirkumu šajā veikalā, un groziņā ieliktās preces, kuras grasījos iegādāties, atliku atpakaļ plauktos (pārdevēja tik un tā bija pārāk aizņemta) . Uz manu jautājumu, vai atlaides ir visām precēm veikalā, pārdevēja smīkņājot atbildēja, ka nav. Kad vēlējos noskaidrot, kā varu saprast, uz kurām precēm attiecas atlaides, pārdevēja pajautāja ar pretjautājumu: "vai tad tas nav redzams? ". Godīgi sakot...

I Indra13 28.07.2022
Komentāri 0 Pārdevēji

Veikals Top! Iecavā - Slikts serviss

Slikts serviss Tāda sajūta, ka Iecavas top! Pārdevēji ir piespiesti strādāt ar pātagu - nīgri, nelaipni un arī nezinoši. Šodien lūdzu pārgriezt arbūzu. Atbilde skanēja: "man ir ko darīt! " man kā pircējam laikam nav ko darīt, ka jānēsājas pa veikali, lai to arbūzu vēl nogādātu kundzītei un tad dzirdētu attiecīgo frāzi. Tas, ka vienai un tai pašai precei mēdz būt atšķirīgas Cenas, arī nav retums šajā bodē!

Ogres Baltic Data - Ogres Baltic Data/ Slikts serviss, bojājumi un krāpšana

Ogres Baltic Data/ Slikts serviss, bojājumi un krāpšana Kā ne kā esmu shadow banā, viņu lapā iekš google, pie viņu atsauksmēm un viņas ir redzamas tikai man. Jo laikam nav pietiekoši draudzīgi uzrakstīts. 😏 šeit mana atsauksme par viņu darbu. Ja to vispār var tā nosaukt. Ļoti neiesaku Ogres filiāli. Un ja vēlaties sev iegādāties operētājsistēmu dvd formā, lai pēc tam kā ierasts, uzinstalētu pats mājās, neļaujieties pierunāties uz lēto pakalpojumu pa 30 euro. Dažu minūšu laikā, dators tiks izjaukts pilnīgi.. Pēc tam salikts pavirši, tā ka baterija...

I ilze27 27.07.2022
Komentāri 3 Pārdevēji

Lidl Valmierā - Krāpšana

Krāpšana Ar apskaitīšanu Lidl Valmieras pilsētā, saskaros otro reizi. Ja pirmo reizi tie bija 1,79 centi, tad šoreiz (09,07,2022. , kasiere 63, pl.14.38) tie ir 4,99 par nenopirktu kreklkleitu 9nopirku divas, vienu pierēķināja divas reizes un un tur pat nominusoja, bet otru tomēr, bezkaunīgi dubultoja. Jūtos ļoti sarūgtināta par tādu pārdevēju nekaunību. Lūdzu izskatīt sūdzību, atgriezt naudu (maksājums ar karti) un izrunāt situāciju ar pārdevējiem-tās nav neuzmanības kļūdas, jo visi produkti tiek noskenēt i. Tā ir tīša krāpšanās.