Reitings Nekustamais īpašums

Domenika Latvia
Property Service
R.E.D. Namu serviss

Alko-L, SIA -

Nekad nepasūtiet logus "Alko-L"! Kavē termiņus, atvestie logi neizskatās pēc pasūtītajiem, tie ir par mazu ailēm, logus liek šķībi, arī palodzes tāpat, izmanto nekvalitatīvu materiālu (ne to, ko rādīja pasūtot) un tad vēl nekaunīgi draud, kad pasūtītājs lūdz ko salabot. Vēl nekaunīgāk, kad pasūtītājs atsakās maksāt atlikušo summu.

Jukos Plus - Aicinu visus "Jukos Plus" apkrāptos uz sazvērestību!

Aicinu visus "Jukos plus" apkrāptos uz sazvērestību! Man vajadzētu, pēc iespējas, sīkāku informāciju par šīs firmas darbiniekiem- vārdi, uzvārdi, personas kodi, automašīnu numuri. Kaut vai personas vārds uzvārds, ar kuru tika noslēgts līgums. Ir iespēja dabūt šo personu adreses, foto, radinieku datus. Šo informāciju pēc tam publiskot visos reklāmu saitos un visur, kur iespējams. Es domāju, ka tām kucēm tas nebūs patīkami. Ja nevar cīnīties likumīgā ceļā, tad jācīnās kā varam. [slēpt]@inbox.lv)

nedvizimostj -

Cto tvoritsja s cenami na nedvizimostj eto voobsce pipec !Interesno cem eto vsje zakoncitsja?

Eironami -

Ja gribat strādāt ar "profesionāļiem", ejiet pa taisno uz eironamiem - tur pilnīgs dezinformētības un neprofesionālisma kalngals būs jūsu acu priekšā! pats biju,un kad kādam nekustamo īpašumu "speciālistam" jautāju, cik liela rokasnauda jāiemaksā par manis interesējošo dzīvokli, "nekustamo īpašumu speciālists - mazgadīgs skolnieks" izbrīnīts paskatījās un noteica, ka viņu dzīvokļi visi tiek tirgoti bez rokasnaudām un par tām jau neesot jāmaksā - jāmaksā ir par pašu dzīvokli!:D Nu, ja tiekat gudrs, kas ar to bija domāts, tad labi, es gan ne...

SIA KLIENTI UN KO -

Tam mudak Viktor Mishenko vsem zapravljaet,I takoj ze dalboeb Wljapnikov,ego westerka !!!! Naravjat VSEH RAZVISTI!!!! Esli oni popadutsja vam na puti,ne svjazivajtesj snimi!!!

IK "MELISSA" -

NIKOGDA NE OBRASHAJTESJ V IK"MELISSA",PRO TO 4TO KIDAJUT JA PROMOL4U,DABI NE OBIZHATJ DRUGIE RIELTORSKIE FIRMI,NO.... ZA SVOI ZHE DENJGI KOTORIE TI PLATISH,TEBJA OSKORBLJAJUT I 4UTJ LI NE POLICIEJ UGROZHAJUT!I NE NADO GOVORITJ,4TO VNIMATELJNEE DOGOVOR 4ITATJ NADO,PRO XAMSTVO I NE PROFESSIONALJNOSTJ TAM NAPISANO NE BILO!BIDLO ONO I ESTJ BIDLO,DIREKTORA SHLAGBAUMOV BLIN!!!!!

MIDA Telps -

Ja vēlaties nopirkt dzīvokli ieteiktu negriezties SIA Mida Telps. Paņems no jums naudu un mēnešiem vilks laiku. It sevišķi nevajadzētu paļauties uz direktora A. Vasiļjeva vārdiem.

KRAAPNIEKI -

Ja Jums ir radushaas probleemas dariijumos ar nekustamaa iipashuma iegaadi, ar taa saucamajiem "pljavu tirgotaajiem" utml, tad nevilcinieties un rakstiet. Paliidzeesim. Ir pieredze, straadaajam korekti, likuma robezhaas un aatri.

SIA BALOŽU ĒKAS -

BALOZU EKAS RAZVODILI!!!!!!!!!Ljudi dobrie,sej4as idjot stroiteljnij bum i kvartiri v novostrojkah razlitajuta na URA.No vot wto ja vam skazu,esli hotite zitj v novostrojke i ne zabivatj sebe golovu tresnutim potolkom ili stenkoj to ne pokupajte kvartiriv firme BALOŽU ĒKAS.

Jukos Plus -

afferisty! kogda policija serjoznej otnesjotsa k etomu delu! bespredel!

Tokarev Invest -

Mne oni prodavali zemlju, vse na urovne, 6as doverila prodazu kvartiri.

Dzimta sēta -

Otvechaja na vopros o firme "Dzimta Seta", nichego plohogo pro nee ne mogu skazatj. Ja sam kupil v etom novo dome kvartiru, na moj vzgljad rabota vipolnena kachestvenno i servisom dovolen. Zato menjshe ustraivaet servis firmi Latio, kotoraja prodavala kvartiri v etom dome.

Dmitrij Tovancev -

Kto pokupal zemlu v Adazi poselok "Ciekuri"u Dmitrija Tovanceva ?Skoljko vi zdete zemeljnoj knigi?

Rīgas Kore -

A ja vot dva raza razvel etih rigas kore , net mne deneg za rabotu ne zalko , no prositj 1 mesja4nuju oplatu za to sto oni pokazut ee potrativ na eto 4as vremeni - ja s4itaju pereborom

RigasKore -

Tā Rīgas Kore vispār afigeļi! Salīduši visos sludinājumu portālos!!! Nesaprotu, kur rodas cilvēki,kuri dod savu dzīvokli izīrēt šim kantorim!

AVA Invest -

Ljudi!!!!NE RABOTAJTE S ETOJ FIRMOJ!!! Tam ljudej s ulice birut,vseh kogo ne lenj!!! I Larisa menedzer tam razvodila!!! Rabotajut dolgo,obmanivajut!!!

INTROSERVISS -

Ja gribat zaudēt 15 latus vēloties īrēt dzīvokli,ejiet uz firmu INTROSERVISS Brīvības ielā 91. Es un divi mani paziņas tika konkrēti apšmaukti piedāvājot parunāt ar fiktīvām saimniecēm uniedodot saimnieču tālruņus, kuri nekad neatbild, protams viss notika pēc naudas saņemšanas.

Dzīvokļu Pārvalde -

Labdien, esmu lasījusi, firmas ,kas "slēpjas" zen nosaukuma Dzīvokļu pārvalde ir krāpnieki, kuri izkrāpj naudu no cilvēkiem, kuri meklē dzīvokļus. Bet ,vai ir kāda firma pa saprātīgu samaksu,kura spēj palīdzēt atrast dzīvokli?

Irina 9503467 -

Eto makler kotoraja, komposirujet mozgi ljudjam, postavila cenu na kvartiru 43300, posle etogo govorit 4to cena uzhe 46000, dela ne umejeet vesti, dazhe na s4et kreditov ni 4ego ne znajet.

AVA Invest -

nekada gadijuma nesaistities ar so firmu.tur strada smaukli un krapnieki kuri izkrapj naudu.un prasa lielu drosibas naudu bez attiecigiem dokumentiem