Reitings Nekustamais īpašums

Immostate
Domenika Latvia
Property Service
R.E.D. Namu serviss

Rīgas Kore - Kur griezties?

Palasot sos textus ta vien liekas ka Riga nav nevienas normalas nekustamo ipasumu firmas. Sakiet ludzu kur tad var griezties lai atrastu dzivokli.

Jukos Plus -

Es arī esmu viena no tām muļķēm,kas uzķērās uz Jukos Plus (Merķeļa ielā) makšķeres.2.5 mēnešu laikā neviena reāla piedāvājuma.Vai Rīgā vispār ir kaut viena nekustamo īpašumu firma,kurai var uzticēties dzīvokļa īres jautājumos?Dalieties pieredzē!

Adriana T (IK Adriana T) -

Šī firma itkā piedāvā iegādāties informāciju par izīrējamiem dzīvokļiem. Patiesībā šī informācija tiek savākta turpat internetā no kautkādām sludinājumu lapām un visiem klientiem tiek pārdota viena un tā pati informācija. Firma atrodas Matīsa ielā 79 otrajā stāvā.

Rīgas Kore -

Neredzu nekādu pretenziju pret Rīgas Kori. Es pie viņiem meklēju dzīvokli un tiešām šajā laikā piesūtīja daudz SMS. Par cik biju atradis dzīvokli paša spēkiem, tad nebija vajadzīgas arī šīs SMS. Piezvanīju uz Rīgas Kori un paprasīju, lai vairāk nesūta SMS, kas arī momentā tika izdarīts. Un nav man nekādu problēmu.

Latio -

gospoda makleri.nikogda ne obraschajtes V ETU GNUSNUJU FIRMU,KOTORAJA DAZA NE UMEET RABOTATJ V SVOEM NAPRAVLENII.ONI POLZUJUTSJA VASHIMI KLIENTAMI RAZVODJAT VAS I ZABIRAJUT KLIENTA SEBE.KAK TOLKO SLISHITE ETU FIRMU-POSILAITE IH NA 3 BUKVI.S UVAJENIEM ALEKSEJ

Rīgas Kore -

ES piekritu iepriekss teiktajam cilvekam par RIGAS KORI tie ir galigie mesli necenssaties straukties pie viniem ja velaties dzivokli piezvaniet nam labak es to atradissu tapat he

Nekustamais Īpašums -

Cieniijamie nekustamo iipashumu vortaalu apmekleetaaji, vortaali, kuros ievieto informaaciju tikai to pasniedz jums, bet ne paarbauda, par informaacijas nekorektumu atbildiibu nes tikai taas ievietotaajs ...

Makleris -

Makleris Aleksejs vai Aleksandrs (ka kad) mob. 9539748; 9948251 un "majas ipashnieks" Guntis 9503090. Uzmanieties no si "maklera". Darbojas kopa ar majas "ipashnieku" Gunti mob. 9503090, krsh "celj majas prieksh sevis". Kad klients atbrauc uz maju, ierodas iepriekshminetais makleris. Noskaidro sevis interesejoso informaciju. Pasam nav ne mazakas jausmas par kreditiem, bet ljoti gudri runa. Uzzina ko var "izspiest" no cilveka. Kad panacis to, ko velas neatbild uz telefonu vai nomaina numuru...

Sergejs Spiridonovs -

Sergey Spiridonov zanimajetsja s mashenichestvom.Jesli Vi hotite preobresti ili kupitj nedvizhimostj, upasi gospodj svjazivatsja s nim. On uzhe nadul pol goroda....budte ochenj ostorozhni!!!!!!!!!

IK "MELISSA" -

Labdien! Gribetu oponet iepriekshejai oratorei attieciba par vinas rakstu par Dzivoklu parvaldi. Es veikmigi atradu dzivokli tieshi caur Dzivoklu parvaldi!!! Ieteicu vairakiem saviem draugiem un vini ari ATRADA!!! Meitenes ir loti laipnas,visi dzivoklishi tiek parbauditi jusu klatbutne. Viens mans draugs ievacas jauna dzivokli vienas dienas laikaa!!!Vienigi varu ieteikt,ka jums pashiem ir jabut veleshanas ,jo uz shkivja ar zelta malinu neviens neko tagadejos laikos nepienes. Meitenes turieties un visus shitos melu smerejumus laidiet gar ausim!!! VEIKSMI!!!

TIJA (Merķeļa 7, 403 kab.) -

Ļoti stipri vīlos IK "Tija" sniegtajos pakalpojumus(starpnieki dzīvokļu īrētājiem), tā kā stiruācija bija steidzama, paļāvos uz pārliecinošo sievieti,kas teica,ka kā

Rīgas Kore -

Shii nav reklaama:).Pats straadaaju shinii firmaa,varu pateikt droshi to,ka mees nekada gadijumaa neesam ieintereseeti apkraapt muusu klientus,jo atalgojumu sanjemam tikai tad,kad klients zina par ko vinjsh maksaa.Ja uztrauc muusu informaacijas piegaadaashanas sisteema,to droshi var nomenedzheet taa kaa eertaak klientam.Uztrauc sms,kas naak tieshaam daudz ar tikai reaalajiem piedaavaajumiem?Mieriigi atsleegsim,tachu pats uzskatu,ka tas ir aatraakais informaacijas sanjemshana...

Rīgas Kore -

Pilnīgi nepiekrītu ka te visi noliek RK. Tas ka par viniem ļoti daudz raksta tas tikai liecina ka viņi arī daudz strādā un ir visādi gadījumi. Tas ka nevar atrast dzīvokli nav RK vaina ta ir arī paša cilveka kas meklē vaina ka galiģi neliekas ne zinis, jo es pats arī meklēju un atradu ātri nedeļas laika. Ar viņiem ir ļoti patīkami strādāt. Nav nekadas priekšapmaksas un tu brauc ar viņiem kopā uz objektu Tā ka nemaz nav jauztraucas vai tāds objekts vispar ir vai nav. Un tas ka vini suta sms ta...

Rīgas Kore -

nepietiek ar to, ka vinji visas sludinaajumu vietas interneta ir nofluudojushi ar neraaliem sludinaajumiem nepietiek ar to, ka vinji suuta uz visiem atrastajiem meiliem reklaamas veestules tak tagad vinji veel uz telefonu saakushi suutiit sms ar reklaamu! podaa taadu firmu ar visiem darbiniekiem

SIA Latvijas pils -

mozet nazovjote adres i telefon?

Dzīvokļu Pārvalde -

Šis ir "melnais traips" Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Ja reiz esat nolēmuši tur iegriesties, pajautājiet: 1. Vai kādam no darbiniekiem ir māklera licence? (Nevienam nav) 2. Uz kāda pamata viņi tur strādā? 3. Kāda viņiem ir izglītība? (.......) 4. Kā viņi pārbauda informāciju par saviem piedāvājumiem (objektu statusu un saimnieku tiesisko stāvokli)? (nekā) Laipni lugti "DZĪ'VOKĻU PĀRVALDĒ" !!! VIŅI ŅEM NO KLIENTA 25 LS UN SAVUKĀRT PAR TO DOD ADRESES UN TELEFONA NUMURUS VAI NU NEEKSISTEEJOŠUS VAI ARII CITU MĀKLERU KURIEM NAV NOJAUSMAS PAR TO KĀPĒC ŠĪ FIRMA IZPLATA VIŅU KONTAKTUS.

latvijas pils -

kto imel delo s juriem leluhom? otzovitesj! napi6ite gde ego iskatj?lubaja informacija interesna

Alinfo - Agenstvo Alinfo - eto polnij razvod!

Oni govorjat, 4to predastavjat kak minimum dva varianta s nomerami telefonov, dozvonitsja na eti nomera NEVOZMOZHNO! Kto-to prosto ne berjot trubku, kto-to skidivaet, a kto-to po 20 raz govorit "perezvonite pozze" i tak do beskone4nosti! Potom hozjaeva govorjat, 4to nikakogo objavlenija v agenstvo oni ne podavali! Eti naglie agenti sdirajut telefoni s gazet i razdajut ih vsem, kto zaplatit im denjgi! Mi ponjali eto, kogda obratilisj v agenstvo pod nazvaniem ALINFO - eto polnij RAZVOD!

Alinfo - Razvod ljudej

Agenstvo nahoditsja na Perses 16, tam sidit takaja Snezhana, vot ona i razvodit vseh! Denjgi zaplatite i ona vam dast dva nomera ljudej, kotorie sdajut kvartiru, no eti nomera ne otve4ajut!!! Ona pri vas zvonit jakobi i sprashivaet po telefonu "kvartirku sdajote?", no na samom dele, ona delaet vid, 4to govorit po telefonu!!! Takoj CIRK!

Adora I.K. -

Šī firma piedāvā izīrēt dzīvokļus, bet līdzīgi kā Jukos sniedz apshaubāmu informāciju, telefona numurs uz kuru es zvanīju bija nesazvanaams... Varbūt būtu nepieciešams kaut kā kontrolēt šo firmu darbību?