ReaLat

Realat SIA
Adrese: Lāčplēša iela 57
Rīga
Latvia - LV-1011
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67210010
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Nekustamais īpašums
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

31%
Sūdzības
4
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

ReaLat - Sūdzības un atsauksmes

ReaLat - Darbinieku krāpšana

Darbinieku krāpšana Uzņēmums piedāvā apmācības, kuras nesniedz nepieciešamo, lai darbinieks būtu sagatavots strādāt kā mārkleris. Netiek arī sniegti klienti, kuri potenciāli varētu iegādāties mājvietu tie ir jāmeklē pašam. Par apmācībām tiek pieprasīta samaksa pametot darbu, nesaņemot nekādu algu no uzņēmumu. Iesaku darbiniekiem izvairīties no šī uzņēmuma. Kā arī darbiniekam ir pašam jādodas uz dzīvokli vai māju un jāveic fotogrāfijas, iesaku izvēlēties citu uzņēmumu, kur šādi pakalpojumi jau ir iekļauti no...

ReaLat - Krāpšana

Krāpšana Ir ļoti negatīva pieredze ar Sia Realat mākleri. Visiem, kuri plāno pirkt īpašumu sadarbībā ar Realat ieteicu neticēt māklera vārdiem, ka ar dokumentiem kas ir nepieciešami, lai darījums varētu notikt, viss ir kārtība. Pirms jebkura veida vienošanas parakstīšanas pašiem jāpārbauda vismaz tos dokumentus par kuriem minēts Realat mājas lapā sadaļā “īpašuma pārdošana – 7 soļi”, jo mākleris, piedāvājot jums objektu, nenes par to nekādu atbildību. Zaudēju laiku, naudu un ticību, ieguvu labu mācību.

AtrisinātaReaLat - Slikts serviss

Slikts serviss Privātpersona. Meklēju īres dzīvokli. Ss.com sludinājumā atradu it kā piemērotu. Sludinājumā netika norādīts, ka dzīvoklis netiks atbrīvots no saimnieka mantām. Māklere gan bija atsaucīga un piekrita dzīvokli parādīt pēc darba laika, bet apskatei un izlemšanai tika dotas 5 minūtes, ar piebildi, ka nākamais klients tūlīt brauks skatīties. Rezultātā iegrābos- visi skapji ir pilni mantām, man atvēlētā vieta pat ne puse, cik aizņem saimnieces mantas. Pēc līguma parakstīšanas un naudas samaksa...

S Sandra Bokisha 25.11.2017
Komentāri 4 Īre

ReaLat - uzpūtīgi mākleri

uzpūtīgi mākleri Realat mākleri uzvedās tā itkā viņi pirktu, nevis pārdotu. Runā ar klientu, kā nabagu! Nespried vīru pēc cepures - vēsta sens Latviešu ticējums! Par laimi ir citas kompānijas, kas pardod tos pašus īpašumus un attieksme ir labāka.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes