www.sudzibas.lv ReaLat Slikts serviss

AtrisinātaReaLat - Slikts serviss

Privātpersona. Meklēju īres dzīvokli. Ss.com sludinājumā atradu it kā piemērotu. Sludinājumā netika norādīts, ka dzīvoklis netiks atbrīvots no saimnieka mantām. Māklere gan bija atsaucīga un piekrita dzīvokli parādīt pēc darba laika, bet apskatei un izlemšanai tika dotas 5 minūtes, ar piebildi, ka nākamais klients tūlīt brauks skatīties. Rezultātā iegrābos- visi skapji ir pilni mantām, man atvēlētā vieta pat ne puse, cik aizņem saimnieces mantas. Pēc līguma parakstīšanas un naudas samaksas, māklere ātri mūs pamet un saimniece sāk stāstīt, ka papildus man vēl būs jāmaksā arī nodokļi un viena dzīvokļa atslēga jāatdod viņas draudzenei. Zvanu māklere, paskaidro izīrētājai, ka tā nedrīkst. Atbilde apmēram- tiekiet paši galā tālāk. Es naudu dabūju un tālākais mani neinteresē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sandra Bokisha 07.01.2018

Labdien.
Sakara ar sūdzību ar mani sazinājas ReaLat serviss, mēs atrisinājām šo jautājumu. Varat to izņemt vai pievienot atrisinātam.
Paldies.
Sandra

Komentāri (4)

S Sandra Bokisha 04.03.2018

Man piezvanīja māklere, ļoti atvainojās un lūdza izņemt šo sūdzību. Tāpat vien neko nedarot un nerisinot, aprobežojoties ar atvainošanos. Pat nepiedāvājot variantu par to pašu samaksāto naudu piemeklēt citu dzīvokli. Mantas man joprojām atrodas čemodānos. Man palika viņas žēl, uzrakstiju administratoram, ka sūdzība ir atrisināta. Tagad māklere neliek mieru ar zvaniem un pieprasa, lai es izdzēšu šo sūdzību. Es neesmu administrators šim saitam un neko izdzēst nevaru. Pie tam sūdzība bija pamatota. Iemetot aci dzīvoklī dažas minūtes, nevar saprast, būs labs vai nē. Māklere arī nebija pārbaudijusi vai dzīvoklī atrodošās iekārtas darbojas. Veļas mašīna un televizori nedarbojās, gāzes plītij nestrādā cepeškrāsns, tualetē ūdens bačokam ir caurtece. Skapji un balkons pilni ar saimnieces mantām. Samierinājos ar visu, jo nevaru mākleriem katru mēnesi maksāt mēneša īres maksu, dotajā gadijumā par šo pakalpojumu samaksāju 160 EUR.

S Sandra Bokisha 04.03.2018

Par šo es maksāju to pašu, ko cits par normālu atbrīvotu dzīvokli.

S Sandra Bokisha 04.03.2018

Varbūt vajadzētu mainīt, lai izīrētājs maksā māklerim to lielo mēneša maksu, jo peļņa būs izīrētājam un īrēt gribētájs lai maksā tos 10 eur par māklera pakalpojumu.

S Sandra Bokisha 04.04.2018

Sūdzība nav atrisināta.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes