Vitrum MT

Vitrum MT SIA
Adrese: Ganību dmbis iela 24d
Rīga
Latvia - LV-1005
(Biroja adrese)
Tālrunis: 371 67382100
Fakss: +371 67387522
Informācija: Juridiskā adrese:
Stabu iela 47, of.27,
Rīga, LV-1011
Kategorija: Nekustamais īpašums
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
2
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Vitrum MT - Sūdzības un atsauksmes

Vitrum MT - Krāpšana

Krāpšana Vēlos visiem sirsnīgi ietiekt nekad neslēgt sadarbības līgumu ar Vitrum Group. Šis kantoris, speciāli neinformē savus klientus par rēķinu kavējumiem, lai varētu sūtīt saviem jurisitme uz Jurists ABC, šo informāciju. Tad lai piespriestu divas reizes lielāku naudas sodu par pamat rēķina summu. Labākais tajā visā ir ka pakalpojums ko šis kantoris sniedza bija uz tehniku, ko viņi pārdeva un viņa salūza pēc 3 mēnešu lietošanas. Nevienā vieta nenāca līdzi informācija vai jebkādi citādi netika...

Vitrum MT SIA - Maldināšana, agresivitate, neiecietība, meli

Maldināšana, agresivitate, neiecietība, meli Ļoti agresīva politika pret klientiem, cenšas uzspiest savus noteikumus, mutvārdos sola visu, bet līgumā neieraksta, pēc tam tiesā stāsta, ka vajadzēja likt līgumā un klients pats vainīgs, jo līguma teikts, ka mutvārdu solījumiem nav spēka. Ir sava tiesa un savi tiesneši tajā. Uzmanieties.

K karels 31.03.2017
Komentāri 0 Namsaimnieki

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes