Vitrum MT - Krāpšana

Vēlos visiem sirsnīgi ietiekt nekad neslēgt sadarbības līgumu ar Vitrum Group.
Šis kantoris, speciāli neinformē savus klientus par rēķinu kavējumiem, lai varētu sūtīt saviem jurisitme uz Jurists ABC, šo informāciju. Tad lai piespriestu divas reizes lielāku naudas sodu par pamat rēķina summu. Labākais tajā visā ir ka pakalpojums ko šis kantoris sniedza bija uz tehniku, ko viņi pārdeva un viņa salūza pēc 3 mēnešu lietošanas. Nevienā vieta nenāca līdzi informācija vai jebkādi citādi netika informēts, ka šai ledusskapja tehnikai ir jābūt darbojošai bez pārtraukuma savādāk viņa saplīst un remonts maksā tik pat cik jauna tehnika no šis firmas.
Īsāk sakot Vitrum ir pilnīgi pie vienas vietas par viņu klientiem, uz e-pastiem un zvaniem neatbild vairāku mēnešu garumā. Un kad atbild, atbildes ir bezjēdzīgas un vispār neraisa problēmas risināšanu. Tādēļ, ja kādam sānāk vēlme sadarboties ar šo kantori silti iesaku atrast citu.

P.S - ļoti neadekvāti atbildēju šiem cilvēkiem uz e-pastiem par rēķiniem, jo kad vajadzēja runāt par to ko man vajadzēja, lai salabotu tehniku, ko viņi bija pārdevuši atbildes ilgums bija 1-2 mēneši, lai tikai ātrāk beidzas garantija, bet kad vajadzēja samaksāt 29 euro uzreiz rīda virsu savus juristus, lai vēl papildus uzspiestu 58 euro sodu.

P.S.S - nekad neņemat pakalpojumu kurā strādā paziņas...

Bomboklak 17.05.2018

Patiesībā kavēt rēķinu maksājumus ir nesmuki!

M Madarina13 25.05.2018

Par to neiet runa, iet runa pa speciāli tiek nogaidīti 4 mēneši kopš sniegtā pakalpjuma un soda nauda ir divas reizes lielāka nekā pamat summa.

I Ilona Astafjeva 18.05.2018

SIA "Vitrum MT" ir dibināta Rīgā, Latvijā 1998.gadā. Kompānijas darbības pamatvirziens ir biznesa projektu attīstība un realizēšana nekustamo īpašumu tirgū, neviss virtuves, restorāna iekārtu pārdošana, ar ko nodarbojas Vitrum Group. Pirms informācijas publicēšanas un zīmola ievietošanas, lūdzam pārbaudīt uzņēmuma nosaukumu un darbības virzienu. Ar šo lūdzam izdzēst no publikācijas mūsu zīmolu.

M Madarina13 25.05.2018

Atvainojos, pati personigi izdzesisu. Nedomaju ka viniem ir starpiba par cik neredzeju Group!
Paldies.