www.sudzibas.lv Šizofrēnija!!!! kā lai sadzīvo ar kaimiņieni?

Šizofrēnija!!!! - kā lai sadzīvo ar kaimiņieni?

Kā lai sadzīvo ar kaimiņieni???
Esam jauns pāris, kurš dzīvo ceturtajā stāvā... taču mūsu idilli bojā stresaina kaimiņiene, kura savu neapmierinātību pret kaimiņiem ir izrādījusi dažādos veidos. Pats jocīgākais ir tas, ka šī kaimiņiene Andžela Dubjuka, dzīvo 2 stāvus zemāk. Paši pa darba dienām dzīvojam ārpus Cēsīm, tāpēc vienīgās brīvdienas, ko pavadām mājās mums ir jākonfliktē ar kaimiņieni, kurai acīmredzot nav citu ko darīt, kā mūs tiranizēt.
Aizvien nav zināms, kur rodami viņas domstarpību pirmsākumi, taču viņas šizofrēnijas sakne meklējama viņas paranojās, ka mēs pārāk skaļi uzvedamies, gan dzīvoklī, gan veikalā, gan kāpņutelpā, gan pagalmā, gan arī mašīnā. Vārdu sakot – mēs vienkārši viņai nepatīkam.
Šī tiranizēšana izpaužas apmelojot mūs gan citu kaimiņu, gan arī pašvaldības policijas ierēdņu acīs, sniedzot nepatiesu un negatīvu informāciju.
Reiz pat bija gadījums, kad pie mums bija atnākuši draugi un viņa mums bez brīdinājuma atslēdza elektrību, kura atrodas aiz aizslēgtām durvīm. Mana draudzene aptuveni divas stundas pēc elektrības pazušanas devās uz pirmo stāvu, lai ieslēgtu atpakaļ šo elektrību, taču mūsu kaimiņiene A. Dubjuka bija nostājusies kāpņutelpā kā sargsuns un metās virsū draudzenei, nodarot miesas bojājumus. Pats interesantākais šajā stāstā ir tas, ka visiem nācās noklausīties viņas sūdzībās par naktsmiera traucēšanu, taču divas stundas no diviem naktī stāvēt kāpņu telpā un gaidīt līdz kāds „upuris” iznāks ārā ieslēgt atpakaļ elektrību viņai nebija apgrūtinājums. Lieki piebilst, ka par viņas līdzsvarotību šaubījāmies jau diezgan pailgu laiku, jo viņas neapmierinātība bija jūtama ik uz stūra. Uz slimiem, protams, nedusmojas un mums nav ne intereses, ne laika naidoties ar kaimiņiem, jo šīs divas vienīgās dienas Cēsīs vēlamies aizvadīt patīkamā gaisotnē, nevis stresa pilnas kaimiņienes kliedzienos un kaucienos kāpņutelpā, kuri ne tikai ir mums par apgrūtinājumu, bet nu jau arī pārējās mājas kaimiņiem, kuriem savukārt tiek stāstītas pilnības aplamības - mēs visi barā esot klupuši viņai virsū, kā trokšņojām un kā viņu visādi apmelojam. Pēc šī konflikta viņa ieskrēja dzīvoklī un izsauca policiju. Policistiem viņa stāstīja kaut ko stipri līdzīgu. Par to cik mēs esam nepieklājīgi un agresīvi.
Pēc šī starpgadījuma viņa devās uz policiju un iesniedza iesniegumu, kurā aprakstīja tā vakara notikumus, tikai manas draudzenes vietā bija minējusi manu vārdu, uzvārdu. Un fakts, ka viņa uzbruka mūsu draudzenei, tika apgriezts otrādi, ka uzbrukts tika viņai!
Pēc kāda laika mēs saņēmām informāciju, ka draugam jāierodas policijā, kur viņam uzlika administratīvo sodu, nemaz neiedziļinoties situācijā.
Jautājums ir tāds: Pēc kādiem kritērijiem tika izvērtēts, ka pārkāpums ir bijis, ja netika fiksēts pilnīgi nekas? Vai mūsu valstī pietiek ar vienpersonisku nobļaušanos: „Man viņš traucē”, lai cilvēkam piespriestu naudas sodu? Jo mūsu viedoklis par šo situāciju nevienam neinteresē.
Mēs jautājām policistam arī par patvaļīgu elektrības atvienošanu, viņš atbildēja, ka: „Tas ir strīdīgs jautājums”. Bet vai tad par elektrības pievienošanu un atvienošanu nav atbildīgs Latvenergo? Arī par trokšņošanu runājot, pašvaldības policijas priekšnieks teica, ka esot aparāti, kas var izmērīt šo skaļumu, bet tie ir ļoti dārgi un ja mums interesē, lai paši braucam un meklējam, kurš izmērīs!
Tad pēc kādiem kritērijiem ir konstatēts, ka mēs kādam traucējam?
Piebildīšu vēl to, ka kaimiņi, kas dzīvo tieši mums blakus, vai stāvu zemāk – neko nedzird! Bet A. Dubjukas centieni, mūs sanaidot ar pārējiem kaimiņiem, nebeidzas.
Pašai A. Dubjukai no sirds ieteiktu iet dzīvot mežā, kur viņa nedzirdētu nevienu dzīvu būtni, ja nespēj pieņemt kaimiņus, kas nespēlē pēc viņas stabules.

Mēs, cietušie kaimiņi!

K

J Janis 16.12.2008

Taadas vajag suutiit aarsteeties!

K kengurs 16.12.2008

nekas cits neatliek kā gaidīt kamēr tantūzis nojūdzas un tiek aizvests uz psiheni. pats arī zinu tādu gadījumu, kad mūsu pagastā viena psiha kundzīte nozāģēja basketbola grozus ( stabi bija no tiešām resna koka) un sašķaidīja pāris maisu stikla pudeļu uz laukuma, lai arī volejbolu nevarētu uzspēlēt!!!

J Juris 16.12.2008

Psihene tagad arī ir pārpildīta ar visādiem šizofrēniķiem un oligofrēniķiem. Atliek tikai viens - būvēt kaut kur vēl vienu psiheni. Es arī šitos slimniekus nevaru ciest, jo ir bijušas ar viņiem darīšanas.

T toony 16.12.2008

Ja jūs neapmierina policijas uzliktais sods, tad par to jāsūdzas augstākās iestādēs. Kaimiņiene būs vien jāpacieš =(

L liesma 16.12.2008

Varbūt, ja gadās vēl kādas domstarpības, pasūdzieties Druvā! Lai visa sabiedrība zina, cik bīstami ir mūsu kaimiņi! :)

K kate 16.12.2008

Vēl ir variants-uzrakstīt depešu par viņu pašu un savākt citu kaimiņu parakstus, ja cilvēkam visi nav mājās, tad ir jāārstējas...

D druva 16.12.2008

Jūs izsauciet viņai brigādi, sakiet, ka sociāli bīstama!Ātrajiem tāda jāved uz psiheni.Nopietni!

A Antena_jū 16.12.2008

Traģikomisks stāsts, taču tiešām nav smieklīgi! Kam gan gribas iet rokas smērēt gar kaut kādām stervām un savu laiku tērēt?
Šitā var vērties ciet tikai aiz bezdarbības!
Protams, .. pēc tam, kad vīrs no viņas aizbēdzis, jāatrod taču jauns "vainīgais".

L Lulū 16.12.2008

Zinu šito kundzīti...
sieviete nu teiksim zem 40...
Patriekusi savu veci... tagad bojā dzīvi ne tikai kaimiņiem bet arī kolēģiem...

L LLLL 16.12.2008

Vajag pie viņas durvīm smiltiņas pabērt, vai no akmentiņiem kautkāadu figūru salikt. Vecā domās, ka kāds viņu nobur...varbūt rimsies.

K kakadūūū 17.12.2008

Bļēē... abloms!
tā jau saka, ka dzīvokli nopērc kopā ar kaimiņiem! tur diemžēl ir jānodrošinās ar pacietību, jo tādi psihopātiski kaimiņi ir visās malās.
stulbi vienīgi, ka policija šajā gadījumā neredz kurš kuru traucē, jo ja jau pat veikalā neliek mieru... tas nu ir par daudz!
Piekarat viņai Ķiploku krelles virs durvīm!!! :D:D

L Ligucis 17.12.2008

Bēdīgi. Uzraksti, kurā ielā un mājā tas notiek, varbūt kaimiņi arī sasparosies un nostāsies Jūsu pusē un varēs kā palīdzēt.

Dariet kā viņa - raksties ieniegumu policijā par katru sīkumu, ko viņa Jums nodara un par to, ka viņai īsti riktīgi ar galvu nav. Tad, iespējams, viņai atbrauks kāds pakaļ.

Man vienu brīdi bija līdzīga situācija. Es izdomāju, ka varētu uzrīkot scēnu - raudāt un citādi ņemties un piezvanīt uz ātrajiem vai psiheni, lai brauc pakaļ kaimiņienei, jo viņa apdraud mani, manu bērnu un kaimiņus. Iespējams, ka pēc šāda teijātera viņa liktu Jūs mierā.

A Antra 17.12.2008

ja pabiedet ari ir labi :) bet jabiede un "jabur" regulari, lai atkal iet uz menteni un tur jau nu tocna tad teiks ka vinja traka utt.. :) es Jusu vieta uzreiz ietu raxtit pretsudzibu :D
man isteniba lidziga kaiminiene...:) nu negluzi tik traki bet ari ar gljukiem :D

L Līva 17.12.2008

Pilnīga losene viņa ir.. es pati biju cietusī, ka viņa mani grūž gar zemi un sit ar kulaku pa seju.. piemēram uz manām rokām tagad paliek rēta uiz mūžu, un tas pateicoties, vienai idiotei, kura sen nav bijusi kopā ar veci!! šausmas..
vajadzētu izsaukt tautas policiju, lai viņu paintervē..

K kaimiņiene 17.12.2008

nu tas ir Cēsīs Loka ielā 5-30!
Es jau pirmīt minēju, kā viņa ir iestāstījusi kaimiņiem cik mēs esam slikti... Neviens jau nav neko dzirdējis, tikai tik daudz cik viņa pati par mums ir stāstījusi, tāpēc jau arī visi viņai tic... Kaimiņi pat mūs nesveicina!!!
Gan jau mēs kko izdomāsim.. vienkārši gribējās savu sāpi izkliegt!!!

N ninja 17.12.2008

laikam jau ari policiju bus novedusi. jo ta jau tikai padomju laikos bija reali, ka soda bez izmeklesanas un pieradijumiem, kad pietika ar jebkura stukaca pateikto..
veiksmi ciinjaa!;-)

O o-o-o 18.12.2008

pa purnu paaris reizes iedosi gan jau sapratiis!

E es 18.12.2008

Kaimiņiene, mežā vajadzētu iet dzīvot tev. Man pašam nepaveicās - līdzīgi gudrinieki dzīvo stāvu zemāk. Vismaz reizi-divas mēnesī jāsauc menti, jo riko bardaku un dzīvoklī vienkārši nav iespējams atrasties.
Vienreiz, atceros, sadēvu šiem pa muti - nu tad uzrakstīja iesniegumu par miesas bojājumu nodarīšanu un dabūju pats skaidroties ar mentiem. Tā arī dzīvojam - draudzīga kaimiņu būšana.

B buksis 19.12.2008

bet runa jau iet par to ka viņa vienkārši piesienas viņiem, es pati esmu bijusi klāt, ka mājās skatās TV, bet viņa paņem izsauc mentus, jo redz viņai tas traucēja.. es saprotu ka var treucēt tusiņi, kaimiņi kas atrodas tieši zem, vai arī te blakus, bet ne jau ja starpība ir 2 stāvi, un paraksti jau skaņa iet uz augšu.. tā ka tie ir slima suņa murgi...

J Juris 19.12.2008

Vajag viņu saslapināt, lai velni izietu ārā!