Latio

Latio SIA
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 8-10
Rīga
Latvia - LV-1010
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67032300
Fakss: +371 67032302
Kategorija: Nekustamais īpašums
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

13%
Sūdzības
10
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

Latio - Sūdzības un atsauksmes

Latio - Krāpšana, maldināšana, apvārdošana

Krāpšana, maldināšana, apvārdošana Elīna Dūce un Rudīte Ozoliņa nekompetenti un mantkārīgi nekustamo īpašumu aģenti, kuri sadarbības laikā apvārdo un maldina sadarbības partnerus un klientus. *maldināšana. *melošana. *apvārdošana. *sadarbības nosacījumu vairākkārtīga izmainīšana nesaskaņojot ar iesaistītajām pusēm. *sadarbības nosacījumu neievērošana. *personas bez nekādām cieņas un ētikas normām. Kā rezultātā tika radīti vairāku tūkstošu eiro zaudējumi. Neiesaku sadarboties vai jebkādā citā veidā iesaistīties komunikācijā ar šīm personām.

AtrisinātaLatio - Pavirša mājas vērtēšanā

Pavirša mājas vērtēšanā Kā var sajaukt mājas apkures sistēmu? Granulas katla vieta rakstā par gāzes apkures sistēmu. Tādā sajuta ka taisa vērtēšanu no šabloniem neiedziļinās detaļas. Mājas salīdzināšanas gradācijā nav saprotama, tiek salīdzināti gadu vecī darījumi.

Latio - Krāpšana un būtisku defektu slēpšana

Krāpšana un būtisku defektu slēpšana Vēlos padalīties ar ļoti nepatīkamu pieredzi, nekustamā īpašumā iegādes procesā kā arī pašā nekustamajā īpašumā, lai kāds potenciālais pircējs neuzkāptu uz grābekļa uz kura būtu uzkāpis pats naivi paļaujoties uz cilvēku godprātību! Nekustamais īpašums: Dārzaugļu iela 1, dzīvoklis 80A Lai būtu skaidrāka kopbilde, izststāstīšu visu lietas attīstību hronoloģiski. 04.02.2019. Sazvanu Latio uzņēmuma pārstāvi Uldi, lai vienotos par dzīvokļa apskati, kas, diemžēl, paziņo, ka dzīvokli būs iespējam...

Latio - Krāpšana, maldināšana, apvārdošana

Krāpšana, maldināšana, apvārdošana Nekompetenti un mantkārīgi nekustamo īpašumu aģenti, kuri sadarbības laikā apvārdo un maldina sadarbības partnerus un klientus. *Maldināšana. *Melošana. *Apvārdošana. *Sadarbības nosacījumu vairākkārtīga izmainīšana nesaskaņojot ar iesaistītajām pusēm. *Sadarbības nosacījumu neievērošana. *Personas bez nekādām cieņas un ētikas normām. Kā rezultātā tika radīti vairāku tūkstošu Eiro zaudējumi. Neiesaku sadarboties vai jebkādā citā veidā iesaistīties komunikācijā ar šīm personām.

Latio - Krāpšana

Krāpšana Līga Igala ne tikai neatvainojās par to ka dēļ viņas tika sagatavots dzīvokļa novērtējums par EUR 90,00 kurš nebija derīgs iesniegšanai, bet vēl skaļi sāka kliegt uz potenciālo pircēju un draudēt ka atcels darījumu ja pircējs nesakārtos jautājumu ar savu kredītiestādi. Līga, vispirms bija jānoņem liegums un tikai pēc tam dzīvoklis jāizvieto pārdošanai. Man liekas ka šāda uzvedība nav savienojama ar sertificēta māklera labas komercprakses principiem.

Latio - Krāpšana

Krāpšana Latio māklere līga igala pārdod dzīvokļus ar atsavināšanas liegumu, to noklusē, kad tiek pasūtīts dzīvokļa novērtējums, tas nav spēkā un bankā tiek noraidīts jo dzīvoklim ir liegums. Māklere pieprasa naudu gan no dzīvokļa pārdēvēja gan no pircēja. Latio mājas lapā ir norādīts cenrādis, ka latio komisija par nekustamā īpašuma pārdošanu sastāda ne vairāk kā 5%, taču līgai igalai tas nav šķērslis lai pieprasītu komisiju daudz augstāku komisiju turklāt gan no pārdevēja, gan no pircēja. Sargietie...

Latio - neprofesionalitāte

neprofesionalitāte Briesmīga pirmā dzīvokļa iegādes pieredze. Nopirku dzīvokli ar gāzes apkuri no privātpersonas, kurai bija noslēgts līgums ar Latio par dzīvokļa tirdzniecību. Nespēju noticēt, ka uzņēmums, kurš sevi pozicionē kā līderi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū, pirms reklamēt un piedāvāt īpašumu pircējiem nebija pārliecinājies par legālu gāzes apkures būvniecību! Arī vērtētājs (Latio, protams) savā atzinumā uzrakstīja "gāzes apkure" bez pārliecināšanās par saskaņotu būvniecību. Vai tā strādā profesionāļi?

Latio SIA - Krāpšana

Krāpšana Aldis Riekstņš, SIA Latio, nepilda pat rakstveidā noslēgtos līgumus. Mana pieredze. Vairākkārt rakstīju uz SIA Latio - rezultāts 0. Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA nepieprasīja ne paskaidrojumus no Alda Riekstiņa, ne video no SIA Latio, kas apliecina notikušo. Aldis Riekstiņš LANĪDA lekcijas lasa. Uzmanieties kam uzticaties!

Latio - par Latio vertejumu

par Latio vertejumu Nekad nepasuutiet nekustamaa iipashuma veerteejumu pie SIA Latio darbonjiem! Sevi iereklamee kaa super ekspertus, bet patiesiibaa veerteejumus cep uz nevienam nesaprotamiem kriteerijiem.Pielikumaa ietver tirgus situaaciju par maiju, lai gan veerteejums tiek gatavots naakamaa gada janvaarii...Skumji, ja cilveeki dara savu darbu tik pavisrshi...

Latio -

gospoda makleri.nikogda ne obraschajtes V ETU GNUSNUJU FIRMU,KOTORAJA DAZA NE UMEET RABOTATJ V SVOEM NAPRAVLENII.ONI POLZUJUTSJA VASHIMI KLIENTAMI RAZVODJAT VAS I ZABIRAJUT KLIENTA SEBE.KAK TOLKO SLISHITE ETU FIRMU-POSILAITE IH NA 3 BUKVI.S UVAJENIEM ALEKSEJ

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes