www.sudzibas.lv Latio Pavirša mājas vērtēšanā

AtrisinātaLatio - Pavirša mājas vērtēšanā

Kā var sajaukt mājas apkures sistēmu? Granulas katla vieta rakstā par gāzes apkures sistēmu. Tādā sajuta ka taisa vērtēšanu no šabloniem neiedziļinās detaļas. Mājas salīdzināšanas gradācijā nav saprotama, tiek salīdzināti gadu vecī darījumi.

27.04.2020

Papildināts Pavels Urbanovics 28.04.2020

Piedāvāja izlabot kļūdu, bet vērtēšanas cena būs zemāka noradīja summu e-pasta, viņi cenšas izvārīties no darbā? Man vienalga kāds cipars vērtēšanā, vērtēšanai jābūt pareizai nevis copy paste. Nodomāju ka vērtēšanas jāpaziņo klientam pirms labošanai.

Papildināts Pavels Urbanovics 28.04.2020

Vēl vērtēšanā bija sajukti nodalījumā numuri kā arī kadastra numurs, bankā atteica pieņemt vērtējumu, paldies Swedbank darbiniekiem kā pamanīja kļūdas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pavels Urbanovics 30.04.2020

Vērtēšanas neprecizitātītes bija novērstas, tiek veikta atkārtotā objekta apskate, paldies Robertam kurš profesionālī paveica darbu. Ceru kā turpmāk Latio pievirsies vairāk uzmanību vērtēšanas procesam.

Paldies.

P Pavels Urbanovics 28.04.2020

Saprotu ka tagad notiek tā vērtēšanā pavirša un nekvalitatīva, kur var sajukt apkures sistēmu.

O Olav 26.05.2020

Tas ir Latio! Pašam bija saskare un neizbrīna. var sajaukt ne to vien.