www.sudzibas.lv Latio Pārdod nepārbaudot !!!

Latio - Pārdod nepārbaudot !!!

Latio tika pārdevis dzivokli ,par kuru saimnieks netika atgriezis ķīlas naudu . Zvanot vairākkārtēji atbildēja nu jā slikti rīkojās ,mēs pazvanīsim un pateiksim lai samaksā . Latio nedrīkstēja pardot kamer netika nokārtotas parādsaistības . Latio protams strāda cilvēki kuri ir negodīgi un iespējams gust par to labumu . Pec šī gadījuma Latio turpināja savu darbību pec adreses prūšu iela 4 . Ja Latio būtu svarīgi taisnīgums ,tad pārtrauktu sadarbību ar tādu kompāniju bet nē !

08.01.2023

R

Latio 10.01.2023

Labdien!

SIA "Latio" vēlas norādīt, ka īres līgums ir divpusēja vienošanās starp dzīvokļa izīrētāju un īrnieku par dzīvojamās telpas lietošanu par maksu. Izīrētājs, slēdzot dzīvojamās telpas īres līgumu, ir tiesīgs īres līguma saistību izpildes nodrošināšanai prasīt no īrnieka drošības naudas iemaksu. Izīrētājam ir tiesības izlietot drošības naudu kavētu līgumā paredzētu maksājumu segšanai vai dzīvojamai telpai nodarīto bojājumu segšanai, ja tas tika paredzēts līgumā.

Nav korekti no izīrētāja puses nepaskaidrot īrniekam, kādam nolūkam ir izmantota drošības nauda un kādēļ tā netiek atmaksāta.

Ja īrnieks uzskata, ka, beidzoties īres attiecībām, nebija kavētu maksājumu un dzīvoklim netika nodarīti bojājumi, kuru segšanai varētu tikt izmantota drošibas nauda, īrniekam jāvēršas pie izīrētāja ar pretenziju par drošības naudas atmaksu, vai, ja sarunu ceļā strīdu nav iespējams atrisināt, jāvēršas ar prasību tiesā.

Ja nepieciešama palīdzība jauna īres līguma noslēgšanā, vienmēr varat vērsties SIA "Latio"!