Reitings Nekustamais īpašums

Immostate
Domenika Latvia
Property Service

"Tigriņi" -

I.Cjucjura absoljutno ne uvazhajet klienta, ne uchitivajet ego pravo bitj informirovannim o detaljah sdelki! Ubedilsja na sobstvennom opite.

Jukos Plus -

JUKOS PLUS vajag sodīt !!! Es pievienojos lai sauktu pie kriminālatbildības.Atdevu naudu - un mani apveda ap stūri kā tādu mazu ezi....Esmu ar mazu bērnu,atdevu 25.00 latus un saņēmu pretī pilnu dvēseli ar mēsliem...

Jukos Plus -

jukos plus ETO POLNIJ RAZVOD!KVARTIRU NENAJDUT A BUDUT TOLJKO TRUBKI SKIDIVATJ KOGDA VI ZVONITE!NAGLIE SOTRUDNICI A V OSOBENOSTI SVETLANA HORAGIMOVA!!!

Rīgas Kore -

Šis ir "melnais traips" Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Ja reiz esat nolēmuši tur iegriesties, pajautājiet:1. Vai kādam no darbiniekiem ir māklera licence? (Nevienam nav)2. Uz kāda pamata viņi tur strādā? (darba līgumu nav)3. Kāda viņiem ir izglītība? (.......)4. Kā viņi pārbauda informāciju par saviem piedāvājumiem (objektu statusu un saimnieku tiesisko stāvokli)? (nekā)Laipni lugti "Rīgas korē" !!!

NESTOS -

Kārtīgs piekāsēju kantoris, kas ar klientu nerēķinās, jo tikai savas savtīgās intereses un patstāvīgie klienti ir augstā vērtē. Tāpēc nevajag brīnīties par neatbildētiem zvaniem, izslēgtiem telefoniem un atrunām, ka jūsējais ir kaut kā "netīšām" pazudis. Mākleru kompetende arī ļoti apšaubāma.

RigasKore -

Podala objavlenie v reklamu o pokupke kvartiri. I posle etogo posipalosj kuca soobshenij ot Rigaskore. Daze kogda ja udalila objavlenie mne v tecenii pol goda v denj po 20 sms prisilali. Pricem te objekti kotorie oni predlagajut u nih uze polgoda kak prodani ili sdani.

Kāds palīdz -

lūdzu palīdzat noīrēt dzīvokli!! ļoti ļoti steidzami - nezinu, kur meklēt!!! lūdzams tās nodrāz*** firmas nepiedāvāt, lai njemas paši.

SIA Saite -

SIA Saite stroit i prodaet kvartiri v Salaspilse. Hotim kupit tam kvartiru. Pozaluista, esli u kogo estj informacija ob etoi firme, napisite.

sia BUVEMA -

Ludzu palidziet man atrast s nekustamo ipaumu firmas ipasnieka talruna numuru.Steidzmi!

nekustami īpašumi -

Esmu arī tāds bēdu brālis kā jūs. Varbūt varētu uztaisīt tādu melno sarakstu ar tām mākleru firmām kuras taisa tos mēsliņus. Un krāpj mūs visus. un tās kuras tiešām kaut ko dara. Jo katrs cilvēks ko atrunā ir viņiem mīnuss. Jo summas tur nežēlīgās griežas.

nav -

Jautājums administrācijai. Vai var sataisīt tādu kā melno sarakstu ar mākleru firmām kas ir apkrāpušas cilvēkus. jo katrs cilvēks kas tiek atrunāts ir mīnuss viņu budžetā. Jo summas tur nenormālās griežas

Marels Kopraltis -

Privet. Firmi po sdache kvartir naduvajut. Odna iz nih SIA "Marels Kopraltis" na Elizabetes 18. Malo togo chto daet nesushestvujushii adresa, tak eshe i telefon ne beret. Nadoeli uze takie firmi, skolko mozno dengi vitjagivat.

Ministru kabinets -

KAADA VELNA PEEC MINISTRIEM 3X PALIELINA ALGAS?!?!?! Riigaa nosalst 40 cilveeki, 30 beernunami Latvijaa nezin kaa izdziivot, pensionaari badaa spraagst, a ministriem staavoklis izraadaas veel smagaaks...

Naminals -

Firma "Naminals" po sda4e kvartir eto o4enj ne horowaja firma!Durit golovi Ljudjam kotorie hotjat snjatj kvartiu!o4erednoe kidalovo!!!!!!Telefoni firmi NAMINALS 7287582,7287259,9551993 !!!!!!!!

Dzīvokļu Pārvalde -

Principā ir tādas vairākas. Pašlaik aktīvākās (vismaz, cik es pamanīju) - Avotu ielā 19 un Avotu ielā 1. Tālruņi - melnais saraksts: 2 9938196, 2 6029420, 2 6057343, 2 9891359, 2 6166905. Vabrūt visi nepieder "dzīvokļu pārvaldēm", bet tādi paši krāpnieciņi vien ir.

maklere Ineta -

Agraak pa Kurzemi,tagad pa Riigu manipulee taada intresanta maklere Ineta...Uzmanieties.tel.9673990..8381877..var arii peec tam necelt klausuli,kad jaabuut dariijumam.....maanaas vienaa laidaa:)))..nosaka notaara dienu un peekshnji pazuud...izmaana dokumentus.Maza auguma,retiem zobiem...:))INETA.....

Tokarev Invest -

Rabotoj firmi ochenj dovolen. Kupil zemelnij uchastok v ix poselke, vse sdelano kak obeschano. Takze pomogli prodatj 2 kvartiri, vse na visokom uravne i za nebolie dengi

Verners Litvins -

Uzmanieties no šī kaktu maklera!Atstās Jūs uz ielas bez kapeikas kabatā un pluss vēl visa darījuma laikā nepārtraukti draud

JĀNIS VĀVERS -

UZMANATIES!KRĀPNIEKS.UN JA JUMS IR KĀDA INFORMĀCIJA , KUR ŠO KRĀNU VAR ATRAST, LŪDZU PAZIŅOJAT, VAI UZZVANAT 02-ANONĪMI PROTAMS

sia AKRE -

PRO6U OTOZVATSJA VSEH KTO POSTRADAL OT FIRMI sia"AKRE"ILI INNI TIGERE.INTERESUET VSE:DOGOVORA,4EKI,POSTRADAV6IE I SVIDETELI.VSE KTO BIL OBMANUT ETOJ FIRMOJ ILI PERSONOJ,KTO MOZHET PODTVERDITJ ETO V SUDE.ETA SVOLOCH VIMANILA,OBMANNIM SPOSOBOM U ZHEN6INI BEZ MUZHA I S DVUMJA DETJMI,ZABRALA POSLEDNIJE DENJGI (BOLEE 2000 LS-SBEREZHENIJA REPRESIROVANNOJ BABU6KI) I SKRILASJ.JA HO4U VOSSTANOVITJ SPRAVEDLIVOSTJ I VERNUTJ DENJGI.KTO 4TO ZNAJET PRO6U VAS [slēpt]@INBOX.LV"ZARANIJE SPASIBO.