Dzīvokļu birojs Pērses 16 - 301 - Potenciāla krāpšana

Minētais kantoris piespamo SS.LV un Reklama.lv ar sludinājumiem par dzīvokļu izīrēšanu (iespējams, arī citiem) ar dažādiem telefonu numuriem un e-pastiem (un 3 dažādu aģentu vārdiem - Ilona, Jeļena un Žanna).
Piedāvājumi šķiet izdevīgāki par vidējo tirgus situāciju.
Pati firma prasa priekšapmaksu (sauktu par "drošības naudu"), pirms dzīvokļa saimnieka kontaktu iedošanas (tātad pastāv risks, ka tā ir tipiskā krāpšana).

J

S snezana 18.11.2009

šī viennozīmīgi ir KRāPNIEKU FIRMA - neuzticaties tai un nezaudejat savu naudinu - es savu jau pazaudēju :(
vini dod Jums to pasu sludinajumu numurus kurus varat pasi apskatit ss.lv vai kur citur un kad saruna ar saimnieku apskatit dzivokli tad saimnieks kad uzzina ka esi no firmas "Dzivoklu birojs" ir liela neizpratne jo ar nevienu makleri nav saistits un dzivokli izire pats personigi. ka ari ir otrs variants - tas makleres kas tur sez pasas atbild uz telefona zvaniem un kad esi atbraucis uz adresi apskatit dzivokli tad neviens vairs neatbild vai ari izsledz telefonu.
viennozimigi krapnieki - neuzticaties tadiem!

plus vel ir citas makleres. un savu naudinu parskaitisiet privatpersonas kontam bet kviti jums izrakstis ka IK!

KRAPNIEKU BIROJS!

O Oskars 27.11.2009

Jā pilnīgi piekrītu! Bet es tik tālu neaizgāju lai pazaudētu 40 ls! Arī tika atrasts dzīvoklis pa saprātīgu cenu caur šo pašu firmu (arī prasīja 40 ls pirms saimnieka numura iedošanas) bet likās aizdomīgas dzīvokļa fotogrāfijas jo norādītajā dzīvokļu sērijā izstabu izkārtojums neatbilda. Esiet piesardzīgi!

S SAS 30.11.2009

menja tozhe obmanuli na 40 ls !!! nado naverno v bez tabu napisatj

A Artūrs 09.12.2009

eh, mani ari piepisa.ceru ka vinus kads aizvers.

J Jūsuvārds 05.01.2010

Šodien gadījās apmeklēt šo kantori. Arī no manīm šīs firmas darbiniece vēlējās iekasēt 40 Ls. Sarunas gaitā pat tika sastadīts apšaubāms " līgums", kuru atteicos parakstīt pirms to apskata kompetentāka persona par mani, jo iepriekš ir bijusi nepārak veiksmīga pieredze darījumos ar mākleriem. Prasīju, lai vispirms iedod " līguma" paraugu, lai to varu paradīt speciālista apskatei, uz ko firmas darbiniece samērā asi reaģēja - tas neesot iespējams tāpēc, ka uz līguma esot šīs firmas zīmogs, rekvizīti un īpašnieka dati ( interesants iemesls, vai ne?). Nevaru nepieminēt arī firmas darbinieces attieksmi pret potenicālo klientu - nelaipna. Tiem kurus šī firma ir "piečakarejusi", iesaku griezties Paterētāju tiesību aizsardzības centrā, jo uzskatu, ka kaut kāda veida ir jācīnās pret šāda veida nelikumībām!

S Shaida 06.01.2010

Firma polnejshij razvod! ofis vygljadit ochen` podozritelno, popahivaet 9o-mi godami, kogda tak razvodili postojanno!!! ne platite im nichego!
a to chto zasorjajut ss.lv i reklama.lv eto fakt!

M Mech 07.01.2010

Udivlajus 4to takuju kantoru e6o neprikrili. Zhuliki!

R Rumba 08.01.2010

22086766 - nomer odnoj iz sotrudnic tak nazyvaemogo "bjuro"!

I ilona 29.01.2010

Ja, es jau 2 menesus aktivi meklju dziwokli, parsvara skatos 2-istabu, kadas 4x sazvaniju so pasu kantori - bija Karina, Jeljena, Natasha... numurs: 2846-81-21 ka ari augspuse minetais u.c... 40Ls pirms dzowoklja apskates...nemaz nedomaju braukt un maksat naudu ne par ko!

I ilona 29.01.2010

26953738 arī

N none 30.01.2010

20316158 tāpat

D Dīzelis 30.01.2010

Dabūju normālu dzīvokli caur šo kantori, tā kā...

E Einars 05.02.2010

Dīzelis, tad man prieks, ka vismaz kādu šis apšaubāmais kantoris nav piekāsis. Par šo firmu ir dzirdētas pārsvarā tikai negatīvas atsauksmes.

A Anda 05.02.2010

Vajag ņemt tikai licencētu lielo firmu pakalpojumus.

K Kalvis 01.03.2010

Mani arī mēģināja uz nr 22086766 ataicināt vispirms biroju. Kristīne.

V Vitalijs 25.05.2010

Tikko zvaniju pa 27119653 arī aicināja uz ofisu, aģentu sauca Katja! Esiet uzmanīgie ;-)

S silga 12.08.2010

tagad ir numurs 26919831, Žanna
tagad ir sludinājums it kā par dzīvokli dzeņu ielā 10

B bite 16.08.2010

Es arī diemžēl esam uzķērušies uz viņu āķa. Jau pirmajā dienā sapratām, ka mūsu izvēlētais dzīvoklis neeksistē. Uz bildēm bija balkona durvis, bet gaidot pie mājas saimnieci, kura pēc divu stundu ilas gaidīšanas ta arī neieradās, pamanījām, ka ēkai nav neviena paša balkona.
Biroja numurs 29827294, kāda dzīvokļa it kā saimnieces numurs 25937001, bija arī citi, bet diemžēl izdzēsušies... Es nezinu, vai tā varētu darboties tas, ko domāju - viņas saliek sludinājumus ar dažādiem tel.numuriem, uzliek tiem pāradresāciju uz vienu numuru un tad tik sākas jaunu "upuru" meklēšana. Labāk metat šai firmai līkumu, ja negribat vienkārši bez jēgas pazaudēt 30 Ls.

п Павел 01.11.2010

Хорошо что нашел сайт этот! а то чуть было не пошел завтра туда! ппц! хочу снять однокомнатную квартиру в размере от 80-100 лат, если можете то помогите, мой номер 26033379 имя, Павел

R R.L. 04.11.2010

пипец )))