AVA Invest - mākleri

Pusgadu cenšos pārdot dzīvokli un ikmēnesi man uzrodas jauns mākleris no firmas Ava invest. Un katrs saka, ka ir pircējs manam īpašumam, loti liela klientu bāze, utt...tikai jāparaksta drastiski neizdevīgs līgums. Līgumu ļoti uzbāzīgi cenšas uzspiest parakstīt tikai dzīvokļa īpašniekam.
Kautkas ļoti līdzīgs ir arī no firmām `Imperio Estate` un `Domini NI`

Ja gribat kautko parakstīt obligāti konsultējaties ar savu juristu. Esiet piesardzīgi!

M Marita 09.03.2011

Nepiekrītu sūdzībai par Imperio Estate, vai arī man vnk ir paveicies ar tik jaukiem cilvēkiem, neviens neuzbāzās, reāli klientus arī atveda, 3ned laikā, pat vairākus un turpinam sadarboties, līgums lielisks, nosacījumi arī, visu var sarunāt. Jūsu izteiktais - "kautkas ļoti līdzīgs" ir tikai tāds tukšs apgalvojums, kas dara negodu tiek godprātīgajiem kas pilda savu darbu, lai tiešām palīdzētu klientam!

N Neo 18.10.2019

Man palidzeja Ava estate, loti laba firma!