V Viktorija 15.11.2006

Arii es esmu šiis firmas klients, ja taa var teikt. Liigumu ar firmu nosleedzu septembra beigaas. Sākumā tika iedoti 3 tel. numuri. 2 no tiem nebija sazvanaami, trešais izrādjās tiešais iziirētājs, kas, protams, neko nezināja par šādu firmu, bez tam arii izrādiijās, ka viņš iziiree nevis 2-istabu, bet vienistabas dziivokli pa 120LS. Tika piedaavaats arii dziivoklis Iljgjuciemā, Ilguciema ielā. Firmā teica, ka tur esot 9-stāvene. Tā kā pati dziivoju dažu solju attālumā no šiis ielas, zinu, ka tur, izņemot skolu, autoservisu un paris privatmāju, nekā nav.

I Inara 02.01.2007

LAREMUS KRĀPJ! Pilnīgi piekrītu - ir daudz labāki veidi, kā iztērēt šo naudu. Šķiet arī es esmu uzķērusies uz tā paša āķa. Šķiet nevar uzticēties nevienai līdzīgai firmai un sludinājumiem avīzē! Jo studentam Ls 25 ir liela nauda! Un protams, pie firmām vairs negriezīšos. Viņi tur tajā firmā ir tik laipni, smaidoši un izpalīdzīgi. Neticiet tam, netērējiet savu naudu un laiku!Man tika iedoti dzīvē neeksistējošie numuri. Pieļauju, ka arī dzīvokļi tik izdevīgās vietās un ar tik izdevīgajiem nosacījumiem vienkārši neeksistē.

B bums 23.02.2007

Uzķēros, sludinājumā bija dzīvoklis par man pieņemamu summu, pareizajā rajonā, tiklīdz samaksāju naudu, tā neviens vairs neceļ telefonu vai saka ka jau izīrēts. Cilvēki kurus šie šmaukļi ir piečakarējuši lūdzu sūtit man savus kontaktus. Ja būs vairākas liecības, viņiem nāksies pārtraukt savu darbību! [slēpt]@one.lv

C Cimmers 24.02.2008

Arī mani piečakarēja tā pati firma un blondā krievu tautības darbiniece Anžela. Tikko Bez Tabu redzēju sizētu - tagad viņa strādā citā firmā Barona ielā, un turpina krāpt cilvēkus!