Rīgas Kore

IDIOTES sie cilveki ir vienkarsi japakar aiz kajam gaisa un riktigi janoslani pa pliku dibenu. Kurs ir saimnieks sij firmai vai ir kad cileks kas var dot vina vardu un uzvardu un kur tas kustonis dzivo. Mes esam visi cilveki un griban dzivot mierigi un saticigi ja mums vaidzes atrast dzivokli miti kur mes veletos apmesties uz dzivi un priecaties par to, mes passi visi to varam atrast un sadabut ir tikai vaidziga pacietiba - NEVIS griesties pie uznemuma rigaskore un prasit viniem pec palidzibas lai vini mums to piemekle ja varbut vini Jums piemekles bet protams tas bus tik ilgi ja un vinu komisijas maksa 100 % apmera ne es teiktu NE neparko ar abam rokam. Vini salikussi sludinajumus pilnu internetu vardu sakot aizdirsussi tapat ka sevi Juus muusu majas apmekletaj kas sso tekstu lasa palukojaties uz ssiem krapniekiem kas smaida varbutas ik ritu Jums kad Jus ejat uz darbu un Jus nemazam nezinat kas ir ssis cilveks garamgajejs un Jums ir lieliska iespeja aplukot vinnus vinnu pasu majas lapa pat negribas Jums to rakstit iesaku Jums to iegaumet un acereties ssis smaidossi viltigas sejas. Jaa nu ta passu svarigako pie ssita visa esmu aizmirsis - no izinnu sanemssanas Juus praktiski neatbrivosities tapat ari no e-pasta sanemssanas ik dienu........ Ko es Jums varu ieteikt Jus katris redziet vinus sludinajumsu interea ieteiktu nosutit tam cilvekam pasam kadas 10 izinas ar atiecigu tekstu protams dusmu uzpluduma un sutot viniem no neatkatrigiem e-pasta adresu servera tapa vieniem nosutot pietiekami skaistus vardus kas isaka visu par vinu eksistenci un noniecinatu vinnus vizmas psihaloggiski vardu sakot lai ssie darbinieki kas tur strada sevi izjustu par PAZEMOJUSSIEM. Lambi lai Jums veicas medibas - MERKKIS RIGAS KORE

K kdfj; 11.10.2003

ok