Rīgas Kore

Es ari piekrītu ka interetā jābūt tādām sludinājumu lapām kurās var sludinājumus var lik tikai tiesie īpašnieki, jo kadu laiku man izvedojas stuacija kad es pati nedelam mekleju dzivokli, pati atradu, izradijas ka to izire rigas kore, tad man bezmaz pasai nacas srunat visas tiksanas, sastadit pirkuma ligumus un tt. neredzu kapec man butu jamaksa si 100 % UZSKURVETA maksa par to ka visu pati izdariju! ZIneit es nemu un apcakareju so firmu! sarunaju ar ipasnieku- pasi nosledzam- MANIS sastadito ligumu un vis notikas! Uzkatu ka firma ir neadekvati uzskruvejusi ne tikai pakalojuma cenas bet ari īpašumu- piemēram no pārdevuma mākleris sanem 3 % no summas bet ir skaidri redzams ka tas nav vienigasi, jo cenas ir astranomiskas, un vel runajot par to ka sai firmai ir lielākā datubāze- tā varētu 'būt jo vini zog sludinājumus- inrereta ieraga ka kāds privātasi piedāvā savu īpašumu - parkope to un ieliek sava lappa:) visiem kam ir darisan ar nekustamo 'ipasumu iesaku izvairities no sīs firmas, tad varbut ar laiku noplaks vinu uzpustais tirgus

S Stanislavs 31.01.2006

www.pirmaroka.lv sait gde net posrednikov.. polzuitesj! :) tolko raboteat li eto.. :)))))))))))

M Māris 18.09.2006

velos īrēt 1 ist. dz. līdz 120 ls.

A aleksandr 15.10.2007

Kogda- to ja hotel kupit kvartiru, tak eti agenti iz Rigas kore ot kuda- to vzjali etu info i poneslos- kagzhdij denj nazvanivali i skidivali sms soobschenija o svojih predlozhenijah. I glavnoje chto predlagali to vsjagkuju h***ju, tipa mansardi za 73000 EUR, trjoh, 4-oh komnatnije i tak daleje. Hotja trebovalasj 2 komnatnaja kvartira primerno za 30000 USD (v to vremja tak stoili kvartiri). Chisto lohi kakije- to.