A andris 12.07.2006

Ir vēl arī viena cita firma, kura sevi sauc par dzīvokļu pārvaldi, tādi paši krāpnieki. Es jau biju dzirdējis, ka viņi melo, bet biju naivs un pamēģināju. Maitas.

A andris 12.07.2006

Avotu 19 - 4 IK "Atweb & Neon STD", turpmāk tekstā (un ari citur) dzīvokļu pārvalde! Ha!

E EVA 19.07.2006

Šis ir "melnais traips" Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Ja reiz esat nolēmuši tur iegriesties, pajautājiet: 1. Vai kādam no darbiniekiem ir māklera licence? (Nevienam nav) 2. Uz kāda pamata viņi tur strādā? 3. Kāda viņiem ir izglītība? (.......) 4. Kā viņi pārbauda informāciju par saviem piedāvājumiem (objektu statusu un saimnieku tiesisko stāvokli)? (nekā) Laipni lugti "DZIVOKLU PAARVALDE" !!! Samaksājiet 25 ls un sanēmiet adresītes un telefonu numurinūs vai nu neiksestējosūs vai citu mākleru numuriņus kuriem nebuus nemazāķās nojausmas ka'pec ši firma izplata vinu komntaktus...

B bums 23.02.2007

Tagad jau prasa 35Ls, tā kā uzķēros uz līdzīgiem šmaukļiem, tad pie viņiem nemaz neiešu. Šodien ss nereāls piedāvājums:http://ss.ss.lv/msg/lv/65/3235/129400/UXkPFUFkQA==.htmlja nestrādā links, tad 2 istabu dzīvoklis Ģertrūdes ielā 150Ls, vai nav labs mļķu ķeramais?Vai profesionāls jurists var atbildēt kā Latvijā likvidēt šādas firmas tiesiskā ceļā un nepieļaut to cilvēku darbību atkal ar citu nosaukumu? Lūdzu sūtiet meilu [slēpt]@one.lv, esmu gatavs sniegt lietiskos pierādījumus un liecību tiesā!

K Kalvis 30.05.2007

Isti uzticību nerada šī iestādē, dzīvoklis centrā ar visām ērtībām pa 30Ls? nereģistrēta Lursofta...

S Sarmīte 09.07.2007

Neuzticieties shai "dziivoklju paarvaldei"! Bija gan jaazina, ka taadas instituucijas Riigaa vispaar vairs nav, bet zem shii skaljaa nosaukuma sleepjas bleede Tesljenko, kuras "individuaalaa komersanta" intereses paarstaav neaudzinaata, rupja un nekauniiga persona Kariina no IK "Melissa"!!!!... (telefoni 9744748 un 7880501)

R rupucss 05.12.2007

Pilnigs mesls. cilvekii zina kas vini ir, cilveki zina viniem ir bail. matrica vinus ir atradusi!!!(Neo)