Dzīvokļu Pārvalde

Šis ir "melnais traips" Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Ja reiz esat nolēmuši tur iegriesties, pajautājiet: 1. Vai kādam no darbiniekiem ir māklera licence? (Nevienam nav) 2. Uz kāda pamata viņi tur strādā? 3. Kāda viņiem ir izglītība? (.......) 4. Kā viņi pārbauda informāciju par saviem piedāvājumiem (objektu statusu un saimnieku tiesisko stāvokli)? (nekā) Laipni lugti "DZĪ'VOKĻU PĀRVALDĒ" !!! VIŅI ŅEM NO KLIENTA 25 LS UN SAVUKĀRT PAR TO DOD ADRESES UN TELEFONA NUMURUS VAI NU NEEKSISTEEJOŠUS VAI ARII CITU MĀKLERU KURIEM NAV NOJAUSMAS PAR TO KĀPĒC ŠĪ FIRMA IZPLATA VIŅU KONTAKTUS.

E

E EVA 21.07.2006

Jā, man arī paveicās ar šo firmu pārnestā nozīmē daļa no tiem numuriem ko man iedeva, vai nu neatbildēja, vai bija nesasniedzami, to starp viens no numuriem bija māklera, kurš par pakalpojumu prasīja viena mēneša īres maksu + PVN, tikai atšķirībā no "DZĪ'VOKĻU PĀRVALDES" man būs jāmaksā tikai tad ja man atradīs dzīvokli. Tā ka es arī esmu viena no tām aitām...

I info 25.07.2006

100% piekrītu , laipni tikmēr kamēr atnāc un samaksā , pēc tam iedod numurus kuri neeksistē,neatbild un protams kā nu neiztikt bez mākleru numuriem kuri atkal prasa komisiju. Savdabīga klientu piegāde konkurentiem.

I i 25.07.2006

ES esmu viens no tiem mākleriem, kura numurs tiek dalīts šādos kantoros un kas ņem komisiju pēc kad ir noslēgts īres/pirkuma līgums, un ticiet man - NEKĀDAS KLIENTU PIESAISTES te nav, man personīgi šie zvani tikai un vienīgi traucē darbu, kā arī liek cilvēkiem neuzticēties manam amatam. nekādu plusu man te nav un nevar būt!p.s. māklerim Latvijā (gandrīz visā eiropā arī) licences nav nepieciešamas, jo tādas licenžēšanas sistēmas vispār nepastāv, nevajag jaukt ar arodbiedrības dalības sertifikātu (lanīda, nīma..), iestāšanās viņu aprindās ir brīva izvēle.

V Valdis 23.10.2006

Manu prat visas firmas kas prasa priekšapmaksu ir krāpnieki, ta ju labāk smaksāt mazliet vairāk bet nu tu zini ka vismaz tev bus kur dzivot.....

A aivis 31.10.2006

mjaaa ljoti interesanti. zvanu par vienu dzivokli - saka esam starpnieki, DZIVOKLJU PARVALDE, naciet, vaicajiet LIENI. zvanu uz pavisam citu mob. numuru par citu dzivokli, a tur atkal - naciet uz DZIVOKLJU PARVALDI un vaicajiet LIENI - nu laizh, shitiem ljautinjiem laikam ir taisniba - kraapjas vinji!

A a 09.03.2007

Tagat tādas firmiņas prasa jau 35 Ls, inflācija taču!!!!!