Reitings Auto noma

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
100%
Noma Grupa
RentAny

Auto Noma - Neatgriež drošības naudu

Vēlos brīdināt, lai neizīrējāt mašīnu caur sludinājumiem, kas ievietoti SS.lv portālā! SS.LV portālā atradu nomas auto. https://www.ss.lv/msg/lv/transport/transports-rent/cars/enfbx.html Sazinoties ar sludinājuma īpašnieku pa tālruni +371 28938078, vienojāmies par auto nomu, datumu un termiņiem. Lai varētu rezervēt auto bija jāpārskaita drošības nauda uz šādiem rekvizītiem: AB INTELLIGENT Banka: Paysera LT, UAB Konta nr.: LT393500010005813705 Swift kods: EVIULT2VXXX Adrese: Pilaites pr.16...

S Sanita661 31.08.2023

Bolt Drive - Klientu atbalsts neeksistē

Nav nekāda klientu atbalsta ārkārtas situācijā. Mašīna ir aizslēgta ar telefonu iekšā un ieslēgtu dzinēju. Pēc telefona sazvanīties nav iespējams pēc noteikta laika, čata atbalsts nevar palīdzēt līdz nākamajai dienai. Konkurentiem ir 24/7 atbalsta tālrunis, uz kuru var vērsties, boltā šāda iespēja nav. Ja kaut kas notiek ārpus darba laika, jūs nevarat cerēt uz palīdzību.

A Arturssk 17.08.2023
Komentāri 3 Auto noma

Viesturs Zīlīte - Neadekvāta persona

Persona kas iznomāja automašīnu Toyota Corolla un pārvietojas Latvijā ar nomas automašīnu ar ātrumu 195km/stundā. Ir atzinusi faktu par ievērojamu ātrumu pārsniegšanu, bet uzskatīja ka ir tiesīga turpināt izmantot nomas automašīnu. Kliedzot necenzurā valodā un ar draudiem mēģināja panāk turpmāko automašīnas izmantošanu. Persona nesaprata cik lielā mērā tika apdraudēti citi satiksmes dalībnieki un kādiem riskiem bija pakļauta nomas mašīna, uzvedas ļoti neadekvāti. Vērojami saskrāpēja un sabojāja automašīnu, palika parādā 480€. Iesakām atteikties no jebkādas sadarbības ar šo personu.

Guntis Birznieks - Krāpšana

Krāpšana Krāpnieks, kas darbojas bez jebkādas profesionālas atbildības - tā ir vienīgā definīcija, kas nāk prātā, raksturojot Gunta Birznieka mikroautobusu nomas pakalpojumus. Kā draugs, kuram tika uzticēts uzdevums atrast transportu vecmeitu ballītei, es saņēmu apstiprinājumu četras nedēļas pirms pasākuma par mikroautobusa rezervāciju. (bildē datumi) mums bija vienošanās par 100 eiro maksu divām dienām, un vismaz uz papīra viss šķita kārtībā. Tomēr, kad es piezvanīju dienu pirms pasākuma, lai...

E Emīls 28.07.2023

L-Auto - Slikts serviss

Slikts serviss Nekādā gadījumā nebrauciet tur labot savu moci, par riepas montāžu noplēsa 25 eur, riepu no moča pats noņēmu garza, vajadzēja tikai nomontet riepu, piedevām nevarēja veikt riteņa balansēšanu jo redz viņiem neesot tādas iespējas, naudu iebāza kabatā protams nekādu kvīti neiedeva.

Auto Rīga - Bojājumi

Bojājumi Labdien, Auto Rīga ! Līgumu parakstot Līgumā tika minēts, ka ir jāmaksā soda nauda, Ja Es, kā Pircējs(Nomnieks) laužu Līgumu pirms termiņa beigām. Līzingā paņēmu mašīnu, Maksāju mēneša maksājumus, Tad 17.maijā Jūs vēlaties Lauzt ar mani līgumu pa to iepriekš nebrīdinot. Visi noteikumi tika ievēroti. Man nebija pretenzijas, Pēc jūsu lūguma Nodot mašīnu atpakaļ tajā pašā dienā. Un Tagad man ir jāmaksā soda Nauda(Vai kā jūs tur viņu saucat, 1.8k apmērā),Jo Jūs Lauzāt Līgumu. Slikts kantori...

L-Auto - Slikts serviss

Slikts serviss Mans draugs paņēma motociklu nomā (honda cbr 125r 2014) pie viņiem. Diemžēl notika incidents. Motocikls nokrita uz sāniem. Motociklam atkrita spogulis un divi pagriezieni. Kompānija, kas šo motociklu piešķīra, pieprasīja 660 eiro. Lai gan depozīts bija 400 eiro. Padomājiet par diviem pagriezieniem un atpakaļ skata spoguli. Parastā servisā šāds remonts, maksā labi ja 100 eiro. Paši motocikli bija nolietojušies, nobraukums motociklam bija zem 60 000 km, rezerves daļas jau tā nav jaunas. Bet tik un tā prasīja tik lielu summu. Neiesaku ņemt no viņiem transportu.

I Ioann 07.07.2023
Komentāri 5 Auto noma

Citybee - Krāpšana

Krāpšana Pagājušajā mēnesī man bija nelaimes gadījums (avārijas gadījums) , gadījās neveiksmīga situācija, tad pēc mēneša saņemu rēķinu par zaudējumu atlīdzināšanu. Apmaksāju šo rēķinu, bet firma Saka, ka naudu nesaņēmu. Kā to saprast? Nauda un viņi mani pameta, no manis tika izņemti, es visu nosūtīju precīzi uz norādīto bankas kontu. Sāku rakstīt atbalstam un zvanīt viņiem pa tālruni, viņi Saka, ka nauda nav atnākusi, neviens neko nezina. Nekur? (pievienoju pierādījumu) tas jau izskatās pēc...

L-Auto - Likuma pārkāpums!

Likuma pārkāpums! Apturiet noziegumu! Guļamrajona dzīvojamās zonas iekšienē, neievērojot elementāras ekoloģijas normas, notiek ražošanas darbība! Neskaitāmas moto tehnikas stāvēšana un remonts tiek veikts neierīkotā laukumā! Tehniskie šķidrumi izplūst tieši augsnē! Troksnis un izplūdes gāzes traucē kaimiņu iemītniekiem! Tas viss notiek tieši zem apkārtējo dzīvojamo māju logiem! Gatavojam sūdzību vides aizsardzības ministrijā...

L-Auto - Neatgriež depozītu

Neatgriež depozītu Pirms nedēļas no viņiem noīrēju motociklu. Diemžēl nokritu, kamēr griezos, bet ātrums bija lēns, tāpēc motocikla bojājums nemaz nebija nopietns (pazaudēti 2 kreisie pagrieziena signāli, kreisais spogulis un kreisais vadītāja kāju nagla) . Par to viņi man atņēma gandrīz 500 eiro, lai precizētu, ka braucu ar “honda cbr 125r 2014”, tāpēc esmu pārliecināts, ka patiesībā tas maksā daudz lētāk... Esiet informēti par to, ka viņi ņem visu depozītu, ja jums būtu noticis incidents!

VIP Rent SIA - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana 1) auto saņēmu netīru, virsbūve ar putekļiem un putnu mēsliem 2) degviela + / - 10l mazāk nekā līgumā norādīts 3) nevēlās atgriezt depozītu 4) auto sliktā teh stāvoklī 5) noteikumos max braukšanas ātrums 100km/h (Rīgā max ātrums 110km/h) , ja brauc ātrāk 500eur sods, (zvana un izsaka brīdinājumus) 6) noteikumos max 300 km/dienā 7) nesamērīgi līg. Noteikumi

S skerams 26.06.2023
Komentāri 2 Auto noma

Vip-rent - Krāpšana

Bija nepieciešams pārvākties Izīrēju busu uz 24 stundām , nobraucu 12km no nomas līdz imantai un atpakal , neadgrieza drošības naudu par itkā saplēstām durvīm busam laigan vinas izmantoju 2x lai iekrautu un izkrautu mantas . Auto izīrē viens darbinieks pats norāda kad durvis saplēstas karājās , pienem cits darbinieks kurs norāda kad durvis salaustas un neadgiez depozītu . Kartīgs šmauklu kantories . Big scammers never take car from theare keeps deposit ! Even if u drive 8 miles !

Sia i un i - Slikts serviss

Sveiki. Vēlos brīdināt jebkuru, kas grasās iznomāt auto no Sia I Un I kompānijas. Mašīnas ir drausmīgā tehniskā stāvoklī, un ja kas notiek, vainīgs ir nomnieks. Pēc auto nodošanas, ar pilnu bāku, un saremontētu defektu, tāpat tiek piedzīta maksa par nezin ko. Neiesaku nevienam. Drausmīga pieredze.

R Raivoooo 21.06.2023

Edgars Skulte (SIA Es Holdings) - Krāpšana

Krāpšana Edgars Skulte, kurš strādāja uzņēmumā SIA "ES Holdings" ir parādnieks. Neuzskata par vajadzīgu norēķināties par sadauzīto nomas auto, par auto nomu un par iztērēto degvielu. Nomas līgumus sūtīja parakstīt savus viesstrādniekus no Ukrainas. Uz kontaktiem neiziet. Kārtējais bāleliņš - uzmetējs. Viens no tel nr. 26527826

S Sia HanEr 21.06.2023

Auto Rīga - Pārdevējs Zigurds krāpj

Pārdevējs Zigurds krāpj Nopirku auto no šī uzņēmuma Bē em wē 520 un pārdevējs Zigurds teica ka ir perfekts un nebūšot problēmu, Kad sapratu ka auto ir nojāts un esmu apkrāpts zvaniju zigurdam kurš atteicās risināt problēmu un izvairās no manis.Sūdzēšos patērētāj centram un beztabu par šo bezadbildīgo firmu,jo šitā mānīt cilvēkus nevar. Zigurds teica ka nebūšot nekādu problēmu,bet auto jau nākamajā dienā vairs negāja un dūmoja.

N Norris 15.06.2023
Komentāri 15 Auto noma

Auto Rīga - krāpšana ,neiesaku nevienam

krāpšana ,neiesaku nevienam Neiesaku nevienam šo kantori, pārdod nojātus auto.. Ja pērkat auto pie viņiem gatavojieties uzreiz uz dzinēja nomaiņu un ļoti nopietniem remontiem. Kad sapratīsiet kad esat iegrābušies un vērsīsieties pie viņiem lai risina problēmu jūs pasūtīs tālāk..

N Norris 15.06.2023
Komentāri 46 Auto noma

AtrisinātaAuto Rīga - Auto

Auto Sveiki, pirms kāda laika paņēmu autorīgā mašīnu. Nosacījumi ir ļoti izdevīgi un Cenas ir labākās starp visiem, ko atradu. Visas mašīnas nāk no rietumeiropas (Vācijas, Beļģijas...) un ir pārbaudītas, un sagatavotas ideālā stāvoklī priekš lietošanas. Veljoprojām lietoju un esmu apmierināta ar savu pirkumu un visiem 100% iesaku. Autorīgas darbinieki vienmēr ir laipni un cenšas palīdzēt.

A Agnessee 14.06.2023
Komentāri 6 Auto noma

AtrisinātaAuto Rīga - Toyota Auris

Toyota Auris Недавно решил сменить авто (раньше ездил на Volvo 740) нашел этот сервис после полутры недели выбора позвонил в сервис договорился о встрече меня тепло встретил менеджер и расказал о машине после мы провели тех осмотр и составили договор и уже спустя час я ехал домой на моем новом Toyota Auris ни разу не пожалел о покупке к тому же очень долго мечтал обновить авто.

AtrisinātaAuto Rīga - Paldies

Paldies Paldies par volvo xc90, kuru iegādājos pie jums. Steidzami parādījās vajadzība pēc ērta ģimenes auto un uz vietas īpaši nepārbaudot paņēmu un cerēju, ka ar mašīnai viss kārtībā. Pēc divām nedēļām aizvedu mašīnu uz savu servisu pārbaudīt un pateica, ka automašīna ir ideālā stāvoklī. Tāpēc, pirmkārt jau paldies par atlaidi ko saņēmu un arī par patīkamu klientu apkalpošanu. Gribēju vēl pieminēt, ka agrāk biju atstājis no cita konta šeit nepatiesu sūdzību, bet jau sen esmu aizmirsis paroli un nevaru izdzēst, bet autoriga ir sevi ļoti uzlabojuši. 10/10 no manis

AtrisinātaAuto Rīga - Pieredze pie AutoRiga

Pieredze pie AutoRiga Vēlos uzrakstīt nelielu atsauksmi par šo vietu. Intereses pēc aizsūtīju pieteikumu līzingam, lai uzzinātu kaut kādas iespējas. Ļoti ātri (manuprāt pat nākošajā dienā) man zvanīja un teica, ka viss esot ok, lai braucot pie viņiem izvēlēties mašīnu. Pati auto stāvvieta atrodas labā vietā, pašā ielas galā, kas iet no Akropoles un jebkuru mašīnu var apskatīt, pārbaudīt utt. Iekšā telpas ir mājīgas ar ērtiem dīvāniem, kur var pasēdēt, ja vajag. Darbinieku attieksme ļoti patīkama, piedāvā iedzert...