Auto Rīga

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Auto Rīga - Sūdzības un atsauksmes

Auto Rīga - Līzings

Līzings Sveicināti, Sūdzibas.lv lietotāji, Auto riga klienti Vēlejos painteresēties no cilvēkiem, kas ir ņēmuši Auto līzingā, no kompānijas Rentero... Meklējot informāciju googlē.lv, Pa šādu kompāniju neko nevar atrast. Pieņemšanas/ Nodošanas aktu pa automašīnu uztaisa mēnesi vēlāk, nekā tā atdota atpakaļ. Vai jūs esat saskārušies ar šo Mēslu Kantori? Pieņemšanas/ Nodošanas akts uz aci izskatās, ka uztaisīts worda dokumentā, ko varētu trešklasnieks uztaisīt. Vai Noteikumi ir spēkā, ja zem Pieņemšana...

Auto Rīga - Jautājums

Jautājums Sveicināti, Sūdzibas.lv portāla lietotāji un cilvēki,kas ņēmuši līzingā auto pie šī Naivā uzņēmuma. Sakiet lūdzu, kādi cilvēki strādā auto rīga placī? Vai jums ir bijusi saskarsme, ņemot auto līzingā, ar Kompāniju Rentero? - Vai tāda kompānija vispār eksistē? Skatoties internetā nav nekāda info pa šādu Rentero atrodams. Ievadot tālruņa nr, izlec ārā - Vēstuļu un Apsveikumu Pasts (Vai var bū divi vienādi tālruņa nr?) Vai tā varētu būt naudas izkrāpšana? Lāsma Ķekse? Tālruņa numur it kā Rentero -20006767

A Artis Min 29.09.2023
Komentāri 0 Auto noma

Auto Rīga - Bojājumi

Bojājumi Labdien, Auto Rīga ! Līgumu parakstot Līgumā tika minēts, ka ir jāmaksā soda nauda, Ja Es, kā Pircējs(Nomnieks) laužu Līgumu pirms termiņa beigām. Līzingā paņēmu mašīnu, Maksāju mēneša maksājumus, Tad 17.maijā Jūs vēlaties Lauzt ar mani līgumu pa to iepriekš nebrīdinot. Visi noteikumi tika ievēroti. Man nebija pretenzijas, Pēc jūsu lūguma Nodot mašīnu atpakaļ tajā pašā dienā. Un Tagad man ir jāmaksā soda Nauda(Vai kā jūs tur viņu saucat, 1.8k apmērā),Jo Jūs Lauzāt Līgumu. Slikts kantori...

Auto Rīga - Pārdevējs Zigurds krāpj

Pārdevējs Zigurds krāpj Nopirku auto no šī uzņēmuma Bē em wē 520 un pārdevējs Zigurds teica ka ir perfekts un nebūšot problēmu, Kad sapratu ka auto ir nojāts un esmu apkrāpts zvaniju zigurdam kurš atteicās risināt problēmu un izvairās no manis.Sūdzēšos patērētāj centram un beztabu par šo bezadbildīgo firmu,jo šitā mānīt cilvēkus nevar. Zigurds teica ka nebūšot nekādu problēmu,bet auto jau nākamajā dienā vairs negāja un dūmoja.

N Norris 15.06.2023
Komentāri 15 Auto noma

Auto Rīga - krāpšana ,neiesaku nevienam

krāpšana ,neiesaku nevienam Neiesaku nevienam šo kantori, pārdod nojātus auto.. Ja pērkat auto pie viņiem gatavojieties uzreiz uz dzinēja nomaiņu un ļoti nopietniem remontiem. Kad sapratīsiet kad esat iegrābušies un vērsīsieties pie viņiem lai risina problēmu jūs pasūtīs tālāk..

N Norris 15.06.2023
Komentāri 46 Auto noma

AtrisinātaAuto Rīga - Auto

Auto Sveiki, pirms kāda laika paņēmu autorīgā mašīnu. Nosacījumi ir ļoti izdevīgi un Cenas ir labākās starp visiem, ko atradu. Visas mašīnas nāk no rietumeiropas (Vācijas, Beļģijas...) un ir pārbaudītas, un sagatavotas ideālā stāvoklī priekš lietošanas. Veljoprojām lietoju un esmu apmierināta ar savu pirkumu un visiem 100% iesaku. Autorīgas darbinieki vienmēr ir laipni un cenšas palīdzēt.

A Agnessee 14.06.2023
Komentāri 6 Auto noma

AtrisinātaAuto Rīga - Toyota Auris

Toyota Auris Недавно решил сменить авто (раньше ездил на Volvo 740) нашел этот сервис после полутры недели выбора позвонил в сервис договорился о встрече меня тепло встретил менеджер и расказал о машине после мы провели тех осмотр и составили договор и уже спустя час я ехал домой на моем новом Toyota Auris ни разу не пожалел о покупке к тому же очень долго мечтал обновить авто.

AtrisinātaAuto Rīga - Paldies

Paldies Paldies par volvo xc90, kuru iegādājos pie jums. Steidzami parādījās vajadzība pēc ērta ģimenes auto un uz vietas īpaši nepārbaudot paņēmu un cerēju, ka ar mašīnai viss kārtībā. Pēc divām nedēļām aizvedu mašīnu uz savu servisu pārbaudīt un pateica, ka automašīna ir ideālā stāvoklī. Tāpēc, pirmkārt jau paldies par atlaidi ko saņēmu un arī par patīkamu klientu apkalpošanu. Gribēju vēl pieminēt, ka agrāk biju atstājis no cita konta šeit nepatiesu sūdzību, bet jau sen esmu aizmirsis paroli un nevaru izdzēst, bet autoriga ir sevi ļoti uzlabojuši. 10/10 no manis

AtrisinātaAuto Rīga - Pieredze pie AutoRiga

Pieredze pie AutoRiga Vēlos uzrakstīt nelielu atsauksmi par šo vietu. Intereses pēc aizsūtīju pieteikumu līzingam, lai uzzinātu kaut kādas iespējas. Ļoti ātri (manuprāt pat nākošajā dienā) man zvanīja un teica, ka viss esot ok, lai braucot pie viņiem izvēlēties mašīnu. Pati auto stāvvieta atrodas labā vietā, pašā ielas galā, kas iet no Akropoles un jebkuru mašīnu var apskatīt, pārbaudīt utt. Iekšā telpas ir mājīgas ar ērtiem dīvāniem, kur var pasēdēt, ja vajag. Darbinieku attieksme ļoti patīkama, piedāvā iedzert...

Auto Rīga - Отзыв

Отзыв Решил приобрести авто и по совету знакомого обратился в этот сервис. Менеджер харалдс очень сильно помог с выбором за это ему отдельная благодарность да и в целом остался доволен сервисом покатался уже 2 недели на своем новом авто и пока без каких либо нареканий. Так же очень порадовала скорость работы сервиса и качество их работы.

AtrisinātaAuto Rīga - Iznomātājs lauž līgumu

Iznomātājs lauž līgumu Sveicināti. Sakiet lūdzu, kādi noteikumi un ko iznomātājs var pieprasīt nomniekam, ja iznomātājs lauž ar nomnieku līgumu? Nomnieks apmaksājis visus auto ikmēneša maksājumus (tikai ne pa pēdējo mēnesi, jo datums vēl nebija pienācis, bet iznomātājs lauza līgumu.) auto neesošu stāvoklī jau gandrīz mēnesi servisā stāvēja. Ikmēneša maksājums jāveic bija līdz 20. Datumam auto nodots 17. Maijā iznomātājam. 1) tā nav soda nauda, kas būtu man jāmaksā iznomātājam. 2) mašīnas atgriešana notika uzreiz...

Auto Rīga - Labas automašīnas

Labas automašīnas Viss sākās ar to, ka intereses pēc, aipildīju Autoriga mājaslapā pieteikumu, lai uzzinātu savas iespējas. Pēc pāris dienām man zvanīja un teica, ka pieteikums ir pieņemts un varot braukt uz vietas izvēlēties mašīnu. Uz vietas man parādīja daudz labas mašīnas ar kurām izbraucu testa braucienā un izvēlējos to, kas patika vislabāk. Tagad jau pēc laika braucu un viss, izņemot vienu saplēstu paklājiņum apmierina. Mašīna ir labā stāvoklī un vēl klāt pat iedeva ziemas riepas. Respekt, paldies Autoriga.

Auto Rīga - Auto Pārmaksāšana

Auto Pārmaksāšana Sveicināti! Sakiet lūdzu, kāds varētu būt risinājums tam - nopērkot (iegādājoties līzingā automašīnu pie auto Rīga) darbinieka Haralda n. Teica, auto lieliskā stāvoklī, pārbaudīts un neplisīs. Viss ir savests kārtībā jo sliktu auto nepiedāvātu.. Pagāja nepilni trīs Mēneši. Ir jāveic milzīgs remonts tikai dēļ tā, ka pardevējs (auto riga un lotusa zieds 99) pirms pārdošanas ir izdarījuši tā, lai instrumentu panelī neparādās nekādi brīdinājumi, funckijas - ne eļļas līmenis zems (dēļ šī vi...

Auto Rīga - Atsauksmes

Atsauksmes Я очень долго думал о покупке авто для своей семьи и мой друг посоветовал мне этот сервис я периодически проверял их сайт и вот спустя пару дней в наличии появилось нужное мне авто я им позвонил и договорился о встрече уже на месте вместе с очень приятным менеджером харалдсом мы осмотрели авто и оформили все бумаги с того дня прошло 2 месяца машина радует каждый день.

AtrisinātaAuto Rīga - Отзывы

Отзывы Долго не мог выбрать автомобиль и место для покупки по итогу мой выбор пал на эту компанию так как устроили условия договора и удобство покупки. После техосмотра порадовало то что из вложений: воздушный фильтр, замена масла, дворники и тонировка. В остальном авто было в идеальном состоянии. Спасибо менеджеру харалдсу за обслуживание и то что присутствовал на техосмотре.

Auto Rīga - Viss slikti

Viss slikti Februārī iegādājos mašīnu līzingā - audi a4, automātiskā kārba. Nekādus testa braucienus nevarēju izbraukt, jo visādas atrunas. Vizuāli gan ārēji, gan salons ok. Haralds minēja-mašīnai viss kārtībā, kompānija dod pārbaudītus un saremontētus auto, (garantija 2. Nedēļas) pirmā problēma ar ko saskāros - iekāpjot automašīnā (vēl nebiju izbraucis no plača) - nav dzesēšanas šķidrums 😅. 2) jābrauc uz Csdd. Jūtu braucot nelieli 'sitieni', bet ne pārslēdzoties. (tādas kā aizrīšanās) . Tā kā neesmu a/k...

Auto Rīga - Pateicība

Pateicība Sveiki, vēlējos uzrakstīt nevis sūdzību, bet pateicību autoriga darbiniekiem. Sen nebiju redzējusi tik labu attieksmi pret klientiem. Liels paldies darbiniekiem, kas strādāja vakar 15.04.2023. Bija vairāki klienti un es par cik nedaudz steidzos ar mani ātri visu noformējām un dabūju savu mašīnu, kura iet ideāli, liels paldies!

Auto Rīga - Отзыв

Отзыв Купил себе машину в этом салоне езжу каждый день уже пол года и никаких проблем при покупки порадовал сервис и скорость оформления а так же хочу отметить состояние машины все в идеале даже масло новое и вот спустя пол года решил оставить отзыв ведь салон действительно хороший из недостатков могу только отметить то что мне было сложно до него добраться но это потому что я не живу в Риге.

Auto Rīga - autoriga.eu atsauksmes

autoriga.eu atsauksmes Paldies par jūsu palīdzību ar auto iegādi. Es vēlos izteikt dziļu pateicību jums un jūsu komandai par profesionālismu un atsaucību. Jūsu laipnā un personīgā pieeja palīdzēja man izvēlēties pareizo automobili, un jūsu padomi un rekomendācijas bija neprecējami. Es esmu ļoti apmierināts ar savu jauno auto un zinu, ka varu pilnīgi uzticēties jums arī nākotnē. Vēlos vēlreiz pateikties jums un visai jūsu komandai par jūsu darbu un centību. PS. Administrācija, kādā sakarā jūs izdzēsāt manu iepriekšējo ierakstu? Nedzēsiet ārā.

X Xardyi 05.04.2023
Komentāri 6 Auto noma

Auto Rīga - Не понимания

Не понимания Не понимаю почему столько негативных отзывов. По-моему вполне хороший сервис с большим выбором и адекватными ценами. Когда посещал их офис меня встретила милая девушка которая быстро составила договор и уже меньше чем через час я ехал домой на своем новом bmw x5. Хочу заметить автомобиль в неплохом состоянии и с небольшим пробегом всего 120к км.