Auto Rīga - Līzings

Sveicināti, Sūdzibas.lv lietotāji, Auto riga klienti
Vēlejos painteresēties no cilvēkiem, kas ir ņēmuši Auto līzingā, no kompānijas Rentero...
Meklējot informāciju googlē.lv, Pa šādu kompāniju neko nevar atrast. Pieņemšanas/ Nodošanas aktu pa automašīnu uztaisa mēnesi vēlāk, nekā tā atdota atpakaļ. Vai jūs esat saskārušies ar šo Mēslu Kantori? Pieņemšanas/ Nodošanas akts uz aci izskatās, ka uztaisīts worda dokumentā, ko varētu trešklasnieks uztaisīt. Vai Noteikumi ir spēkā, ja zem Pieņemšanas nodošanas akta, nav rakstīts, ka derīgs bez paraksta? Tikai web formātā varu lejupielādēt viņu un viss.

Vai viens tālruņa Nr var būt divām kompānijām? Tālrunis - 20006767(Rentero)(Pēc tālruņa nr- Vēstuļu un apsveikumu pasts ) , Lāsma Ķekse

11.10.2023