AtrisinātaAuto Rīga - Auto

Sveiki, pirms kāda laika paņēmu autorīgā mašīnu. Nosacījumi ir ļoti izdevīgi un Cenas ir labākās starp visiem, ko atradu. Visas mašīnas nāk no rietumeiropas (Vācijas, Beļģijas...) un ir pārbaudītas, un sagatavotas ideālā stāvoklī priekš lietošanas. Veljoprojām lietoju un esmu apmierināta ar savu pirkumu un visiem 100% iesaku. Autorīgas darbinieki vienmēr ir laipni un cenšas palīdzēt.

14.06.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Agnessee 14.06.2023

Super

A AIZSARGS 14.06.2023

visas mašīnas pārbaudīji no kurienes atvestas? Visas ideālā stāvoklī? Vienmēr laipni? Pašai smiekli nenāk?

A AssNazis 14.06.2023

Ielikts pirms 20 minūtēm un uzņemums jau akceptēja sūdzibu un agnesse , tai paša sekundē atrisināts viss :D

Velvetpopstar 14.06.2023

Šeit ir sudzibas.lv nevis pateicības.lv.

0 0203 14.06.2023

Kas tam sunim asti cels, ja ne pats😂😂😂 uzreiz var redzēt, ka paši sevi liela🤦🤦🤦

N Norris 14.06.2023

Apskatieties visas sūdzības par šo tur ir daudz uzslavas , jebkuram skaidrs ka reklamē paši sevi.. . Pats smieklīgākais ka šitie idio .. ti reklamējot paši sevi nesaprot , ka atsauksmi raksta kā sūdzību un statistikā katra šī uzslava ir kā plus viena sūdzība. Atklāšu noslēpumu - arī patērētāju tiesību aizsardzības centrs saņemot iesniegumus par kādu uzņemumu skatās šeit un ņem vērā cik daudz sūdzibas ir par uzņēmumu protams neverot katru vaļā un nelasot, bet skatās kopējo sūdzību skaitu.

A anse22 25.06.2023

Man smiekli uznaca :))))) visas mašinas no austrumeiropas, ideala stavokli, 90% mašinas ir parpirceju lužņi, skaisti nomazgati un nopuleti, aizvediet uz jebkuru normalu servisu un tur mehaniķi brinisies ka jus vispar atbraucat.