www.sudzibas.lv Auto Rīga krāpšana ,neiesaku nevienam

Auto Rīga - krāpšana ,neiesaku nevienam

Neiesaku nevienam šo kantori, pārdod nojātus auto.. Ja pērkat auto pie viņiem gatavojieties uzreiz uz dzinēja nomaiņu un ļoti nopietniem remontiem. Kad sapratīsiet kad esat iegrābušies un vērsīsieties pie viņiem lai risina problēmu jūs pasūtīs tālāk..

15.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Komentāri (54)

Party Papa 28.05.2023
Fake labās atsauksmes

Firma, ar ļoti slikto reputāciju, pazemo sevi vēl vairāk, rakstot labās atsauksmes.
Kā uzzināt, kā atsauksmes ir nepatiesas.
Tikko izveidots konts - pāris minūtes atpakaļ un laba atsauksme uz tieši šo firmu. Ņemot vērā kā tas ir sūdzības portāls. Tālāk sekojām šiem kontiem - nekas ar viņiem nenotiek. Uz citām firmām neraksta ne sūdzības, ne labās atsauksmes. Pat kommentāru nav citās tēmās. Konti tiek pamesti uzreiz, pēc rakstītas fake atsauksmes.
Es daudz sava praksē redzēju kā firmas sevi cenšās atbalināt - piemēram, Facebookā notiek izloze, kurā pēc noteikumiem ir jāuzraksta labu atsauksmi firmas lapai, mājas lapā, vai Kurpirkt, Salidzini.
Šie reāli uzvedās kā berni. Cik maz smadzenes ir PR menedžerim vai valdībai, kuri domā, kā mūsu tauta ir tik stulba, kā nesapratīs šīs mahinācijas?

S Sudzibas.lv Admin 30.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M Maarcis K. 30.05.2023

Nav patiesība. Neiešu nevienu aizstāvēt, bet ja paskatās tad sliktās atsauksmes raksta vieni un tie paši cilvēki, tajā skaitā tu. Tas uzņēmums jau darbojas ļoti ilgi un ir viņiem ir ļoti daudz apmierinātu klientu, bet labās atsauksmes neviens jau īsti neraksta. :) Tapēc vari iet atpūsties.

A Andriss M. 15.06.2023
Autoriga

Gribu patiesi izteikt pateicību jūsu AutoRīga salonam ķengaragā, višķu ielā 14. Varu droši apgalvot, ka tas ir viens no labākajiem auto tirgotājiem visā Latvijā. Kamēr gaidīju pārbaudi mani uzcienāja ar ļoti garšīgu kafiju. Ofiss ļoti gaumīgs un mājīgs un darbinieki ar labām manierēm. Īpašs paldies darbiniekam Zigurdam par labu klientu apkalpošanu. Super! Ja nākotnē vēl būs nepieciešams auto, noteikti griezīšos pie jums un ieteikšu visām savām paziņām! Paldies arī par manu jauno bmw 525!
Ar patiesu cieņu - Andris M.

S Sudzibas.lv Admin 15.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A Andriss M. 15.06.2023

.

I IzbijisAutoRigaklients 15.06.2023

Pilnīgas muļķības!

Lokidreamsnake 15.06.2023

Zigurts pats par sevi atsauksmi raksta?

RAMONA👀 15.06.2023

Nesaprotu vai lapas administratoriem nav šis cirks apnicis?

A AssNazis 15.06.2023

Zigurds rīt dabūs pa purnu

N Norris 15.06.2023

Šitie muļķi nesaprot, ka rakstot katru reizi atsauksmi par sevi raksta to pie sūdzībām un statiskā iet kā jauna sūdzība :D Davai palīdzam viņiem palielināt statistiku - katrs uzrakstam reālu sūdzību ..

A anse22 15.06.2023

A jūs griežaties pie Zigurda, viņš jums uztaisis garšīgu kafiju super skaista ofisa un iesmērēts BMW 525 :)))))))) pirms pirkt auto palasam atsauksmes!

V Visaugstakais 15.06.2023
Patiesība par AutoRiga

Daudzi cilvēki zin, ka AutoRīga ir labs autotirdzniecības uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Visticamāk, ja šis uzņēmums tirgotu sliktas mašīnas, tad tas jau sen vairs nepastāvētu. Pāris dienas atpakaļ arī paņēmu mašīnu uz līzingu. Viss tika parādīts un pastāstīts par automašīnu, kuru paņēmu. Protams pirms braucu uz vietas palasīju atsauksmes gan šeit, gan arī citās vietās un sapratu, ka liela daļa no šīm "sliktajām" atsauksmēm ir konkurentu darbs. Ja tā kārtīgāk paskatās, tad lielāko daļu sliktajās atsauksmēs komentē un raksta vieni un tie paši cilvēki, kā arī raksta par neesošām problēmām bez pamatojumiem, bez bildēm vai konkrēta apraksta.
Pēc pieredzes saku, ka AutoRīga ir vislabākā vieta, kur meklēt automašīnu. Šajā firmā strādā profesionāļi, kas nepievils. Atceraties neticēt konkurentu nomelnojošajām sliktajām atsauksmēm un pārliecināties par visu pašiem. AutoRīga paldies jums par jauno mašīnu!

S Sudzibas.lv Admin 15.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V Visaugstakais 15.06.2023

Paldies jums

Lokidreamsnake 15.06.2023

Paši slavē un reklamē savu firmu. Kauns un negods.

S sannas 15.06.2023

Pretīga pašreklāma

Lokidreamsnake 16.06.2023

Dīvaini. Uz labām atsauksmēm ļoti ātri atbild un atrisina. Bet sliktās ignorē.

RAMONA👀 16.06.2023

Precīzi!

RAMONA👀 16.06.2023

Laba firma neākstītos kā to dara viņi. Kam tas viss cirks ar fake labām atsauksmēm vispār vajadzīgs?

A AIZSARGS 16.06.2023

konkurenti ar nepacietību gaida jaunus pozitīvās pieredzes stāstus. Un kā parasti, ilgi nav jāgaida. Jauna diena, jauns apmierināts klients. Un tā pa riņķi. Dienu pēc dienas. Cīņai nav ne gala ne malas. autoRiga vs. Evil

A anse22 17.06.2023

Nekad neko neperciet šaja parpirceja kantori, vienas pasakas un lužņu kaudze, un tads auto ka bilde tur nekad nav bijis!

Tev vel nuapnika reklamēt?

K Kr1tiķis 16.06.2023
Ko par šo teiks Autoriga??

Kā sens autorīga klients vēlos teikt, ka pie viņiem ir īstā vieta, kur iegādāties braucamo. Pāris gadus atpakaļ iegādājos no viņiem audi a4. Nobraucu šī autiņa otro dzīvi Latvijā bez īpašām problēmām vai ieguldījumiem. Ja nebūtu samainījis, tad droši vien brauktu vēl šodien. Viņi, pēc pieredzes saku, nekad nenoklusēs, ja mašīnai ir kāds neliels defekts un pat panāks pretī ar kādu risinājumu, ja gadījumā nepietiks kādai mašīnai, ko vēlēsieties.
Nevienai citai līdzīgai firmai Latvijā neuzticos, bet par autorīgu varu no sevis garantēt, ka ir droša vieta, kur meklēt mašīnu.
Un iesaku neuzticēties tiem negatīvajiem ierakstiem šajā vietnē, jo tos raksta vieni un tie paši cilvēki vai arī tikko piereģistrēti konti ar vienu negatīvu komentāru tieši zem autorīgas atsauksmes. Aizdomīgi, ja jautā man. : d jebkurā gadījumā iesaku visiem draugiem, ģimenei un arī tiem, kas lasa šo atsauksmi vērsties pie autorīgas, ja ir nepieciešama automašīna!

S Sudzibas.lv Admin 16.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K Kr1tiķis 16.06.2023

Atrisinats

P pavadonis 16.06.2023

kaada vinjiem adrese?.shodien jau laikam ciet?.bet vinjiem ir veel auto tirgoshanaa?tagad jau labi auto aatri tiek nopirkti

T tieši tā 16.06.2023

Vai tik te neož pēc kāda konkurenta pirksta? Es nekad neesmu redzējis, ka tik daudz par vienu uzņēmumu vienā dienā, vienā vietā raksta sūdzības.

Es Jūsu pašu labad ceru, ka izmantojat VPN, jo, ja tas netiek izmantots, uzņēmums var vērsties policijā par nomelnošanu un viņi vērsīsies pie sudzibas.lv, kuri ar lielu prieku nodos konta infromāciju, kur būs norādīta IP adrese, pēc kuras varēs secināt no kurienes sūdzība ir izveidota.

Es nezinu kas ir AutoRīga, bet es zinu, ka par vienu uzņēmumu vienas dienas laikā tik daudz sūdzību - vai nu tiešām tīrākie krāpnieki un tad jāraksta nevis sudzibas.lv, bet Valsts Policijai, vai arī te ož pēc nomelnošanas (apzinātas).

Pierunājāt. Kur atrodas šie auto? Tieši vēlos iegādāties.

P pavadonis 16.06.2023

es pirmais biju rindaa..man pienaakas pirmajam.ieveerojiet rindu!

Lokidreamsnake 16.06.2023

Un to saka tikko piereģistrējies cilvēks? Aizdomīgi. Nav viens un tas otrs kas raksta viltus atsauksmes sūdzībām paredzēta vietnē?

M Mošpietiek??? 16.06.2023

Davai, gāžam šos riņķī! 😆

P pavadonis 16.06.2023

kush."auto riiga".caka ielaa diennakts aptieka..balderiaanus var nopirkt...forsha maaciba autoplacim..dabuuja pa degunu..bizness lupataas😗a nefig bija cilveekus apkraapt smeereejot nodzitus auto..dabuujaat ko pelniijushi

E EdBarss 16.06.2023

Atkal klauniem pašreklama

Tev vel nuapnika reklamēt?

E EdBarss 16.06.2023
Klauni, kārtējo reizi sevi pašreklāmē.

Klauni, kārtējo reizi sevi pašreklāmē.
Laikam sūdzības.lv portāla administrācija saņem piķi uz ķepas, jo ļauj publicēt pašpiāru.
Es jau sen rakstīju, kāpēc un kā viņi cenšās sevi atbalināt ar fake atsauksmēm, no tikko izveidotām profiliem.
Viņi joprojām domā, kā cilvēki ir tik stulbi, kā tīcēs kā sūdzības portālā, tieši uz šo kaktu kantori rakstīt saldās, lābās atsauksmes?
Kā jau kādreiz minēju, PR menedžeri uz uguns liesmu, lai vēji viņiem dzied, no rīta dziemu...
Kārtējo reizi - apdirstie klauni. Mātēm sveicieni!

E EdBarss 16.06.2023

*no rīta dziesmu.
Sorry, par gramatiku.
Steidzos. Apnika lasīt šos saldos sūdus. ;)

S Sudzibas.lv Admin 18.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I IvanGreat 17.06.2023
domas par autoriga

Nekad neklausieties ko sliktu baumo par autorīgu. Autorīga ir visuzticamākais lietotu auto tirgotājs ar lielu vēsturi un ļoti daudz apmierinātiem klientiem tai skaitā mani. Esmu griezies pie autorīgas vairākas reizes, kad bija nepieciešamība pēc mašīnas par izdevīgu piedāvājumu. Paņēmu džipu vispār bez pirmās iemaksas un ar mazu mēneša maksājumu, kas liekas pat dīvaini maz par tik fantastisku mašīnu. Pateicības vārdi no manis jums!

S Sudzibas.lv Admin 17.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D Dzīvnieks 17.06.2023

Pēc rakstīšanas stila vien redzams, ka viens cilvēks bliež augšā vienu profilu pēc otra, un raksta slavas vārdus🤦‍♂️

Party Papa 18.06.2023

Krāpšana ar fake atsauksmes. Man interesanti: sudzibas.lv administrācija saņem daļu no tā visa cirka? Kāpēc viņi nedzēš fake atsauksmes? Tas ir sūdzības portāls, ne viss priekš pakaļas pašlaizīšanai. Kāpēc netiek bannēti IP adreses, esmu drošs, kā raksta no vieniem un tiem pašiem vai izmanto VPN. Ko tas nozīmē? Kā portāla administrācija "ir dāļā" ar šo krāpnieku kaktu kantorīti. Citu atbilžu uz jautājumu: kāpēc klauni nav bannēti un turpina rakstīt fake atsauksmes - man nav.

S Sudzibas.lv Admin 18.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N Norris 17.06.2023
NEIESAKU ,SLIKTS SERVISS, SABOJĀTI AUTO

Visi auto šajā placī ir nočakarēti galīgi, neiesaku nevienam. Tipiskie perikupi ,jo paši nopērk nojātus auto par atbilstošu cenu un uzliek konkrēti pa virsu neko nesalabojot un pārdod. Paziņa šiem pārdeva galīgi nočakarētu volvo par atbilstošu cenu stāvoklim 3k nākamajā un dienā bija viņu mājas lapā kā labs bez defektiem par 5k.

S Sudzibas.lv Admin 17.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T taisnibascinitajs3 17.06.2023

Wow, pa nakti visu salaboja? Iespaidīgi(sarkasms).

A Andriss M. 17.06.2023

Kapēc 5 sliktās sūdzības ir tieši no tevis un vēl 10 no citiem tiem pašiem kontiem? Šaubos, ka kāds jums ticēs, bet interesants mēģinājums.

A Andriss M. 17.06.2023

Kā tas gadījās, ka 5 sliktās atsauksmes ir tieši no tevis un vēl 10 ir no citiem vieniem un tiem pašiem cilvēkiem? Nezinu vai kāds jums ticēs, bet meģinājums interesants.

N Norris 18.06.2023

Kā tas gadijās,ka pirmā mana doma bija vai tik šo neraksta darbinieks un atverot tavu profilu jā... redzu tu esi rakstijis šīs te labās atsauksmes pārdevēj zigurd.

S Sudzibas.lv Admin 18.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J Juris_Juris 18.06.2023
Sūdzība

Lielākajai daļai cilvēku jau ir zināms, ka Auto Rīga , iespējams, ir viens no lielākajiem krāpniekiem visā Visumā, par ko liecina šajā forumā ievietoto sūdzību skaits. Tirgo šrotus pa jauna auto cenu. Auto stāvoklis neatbilst odometra rādījumiem. Auto piedāvāja pārbaudīt tikai savā servisā. Nesošās virsbūves rūsa aizmālēta ar darvu. Pazīstamais uzticējās šiem, beigās esot zaudējis ~4000,00 Eur. Auto esot bijis metināts no diviem auto , vadi un vadības bloki apsūbējuši, iespējams , ka slīkonis.
Cits esot nodevis savu pusbeigto auto, nākamajā dienā tas jau esot parādījies piedāvājumā par 2 reiz lielāku cenu un visas problēmas bijušas noklusētas.
Ievēroju, ka pēdējā laikā boti vai plikadīdas sākuši šajā portālā rakstīt pozitīvas atsauksmes... cik stulbam īpašniekam ir jābūt, lai izceltu savu uzņēmumu SŪDZĪBU portālā. Ne pirmo reizi Auto Rīga manipulē ar reitingu, savulaik pirka 5* atsauksmes, apmaiņā piedāvājot logu mazgājamo šķīdumu. Iespējams ,ka arī šoreiz par viltoto pozitīvo atsauksmi lietotājam tiem piedāvāts kāds gaisa atsvaidzinātājs.

S Sudzibas.lv Admin 18.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Party Papa 18.06.2023
Krāpšana ar fake atsauksmes. Sudzibas.lv saņem daļu no peļnas?

Krāpšana ar fake atsauksmes.
Man interesanti: sudzibas.lv administrācija saņem daļu no tā visa cirka?
Kāpēc viņi nedzēš fake atsauksmes?
Tas ir sūdzības portāls, ne viss priekš pakaļas pašlaizīšanai.
Kāpēc netiek bannēti IP adreses, esmu drošs, kā raksta no vieniem un tiem pašiem vai izmanto VPN.
Ko tas nozīmē? Kā portāla administrācija "ir dāļā" ar šo krāpnieku kaktu kantorīti.
Citu atbilžu uz jautājumu: kāpēc klauni nav bannēti un turpina rakstīt fake atsauksmes - man nav.

S Sudzibas.lv Admin 18.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes