Auto Rīga - Отзыв

Решил приобрести авто и по совету знакомого обратился в этот сервис.
Менеджер харалдс очень сильно помог с выбором за это ему отдельная благодарность да и в целом остался доволен сервисом покатался уже 2 недели на своем новом авто и пока без каких либо нареканий.
Так же очень порадовала скорость работы сервиса и качество их работы.

18.05.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе

RAMONA👀 18.05.2023

Kur lapas administratori skatās? Vai nebūtu pienācis laiks šīs fake uzslavas dzēst? Te ir sūdzību lapa. Tas viss jau sen ir smieklīgi, pazemojoši viņiem palicis

в ВсегдаПрав 18.06.2023

kādas fake uzslavas? Narkomāne no cita uzņēmuma :D

в Вол0дя 19.06.2023
Patiesība par AutoRiga

Nekad neklausieties ko sliktu baumo par autorīgu. Autorīga ir visuzticamākais lietotu auto tirgotājs ar lielu vēsturi un ļoti daudz apmierinātiem klientiem tai skaitā mani. Esmu griezies pie autorīgas vairākas reizes, kad bija nepieciešamība pēc mašīnas par izdevīgu piedāvājumu. Paņēmu džipu vispār bez pirmās iemaksas un ar mazu mēneša maksājumu, kas liekas pat dīvaini maz par tik fantastisku mašīnu. Pateicības vārdi no manis jums!

UZMANĪBU: Šis portāls dzēš ārā labās atsauksmes autorīgai un atstāj speciāli, konkurentu rakstītās, sliktās atsauksmes, bet atļauj pateicības citām firmām.

AutoRīga ir vienīgais, patiesi labākais automašīnu tirgotājs Latvijā!

S Sudzibas.lv Admin 19.06.2023

в Вол0дя 19.06.2023

в ВсегдаПрав 19.06.2023

Pareizi, AutoRīga ir ļoti uzticami ar lielu vēsturi. Nezinu kapēc tika dzēstas ārā atsauksmes un atļauta nepatiesa nomelnošana no konkurentu puses.

A anse22 19.06.2023

Bernudarzs beidziet reklamu taisit, kadi konkurenti, te raksta klienti kuri ir saskarušies ar jusu šrota placi! Neviens autotirgotais sevi nereklame ka jus! Un tas jaunas anketas ar bernu pateicibam nu ir smiekligi!

Aizveries dura, tu esi saistita ar konkurentiem 100%

в ВсегдаПрав 19.06.2023

Paklusē, tu esi saistīta ar citu firmu 100% Katru reizi komentē sliktus komentārus :D

A AssNazis 19.06.2023

Autoriga tagad ari perk laikus un dislaikus izskataas :D

A anse22 19.06.2023

Es labak paklusešu :))))) te cilvekam steidzami galvu jaarste, tapec labak neiesaistieties ar šo kantori, busiet vainigi, jus busiet iesutits no konkurentiem, jus gribat uztaisit sliktu slavu ja jusu pirktais auto sabruks pie vartiem :))))))) BERNUDARZS!

A anse22 19.06.2023

Sanak visi komentetaji ir konkurenti, viņi tik gaida kad BERNUDARZS uzrakstis komentaru lai komentet :))))

в ВсегдаПрав 19.06.2023

anse22, iesaku jums beigt nepatiesi celt neslavu autorīgai, jo ziniet, ka nāks atpakaļ. :) Sen jau ir skaidrs, ka jūs esiet saistīta ar konkurentu uzņēmumu.

A AIZSARGS 19.06.2023

c"mon volodja... beidz murgot

RAMONA👀 19.06.2023

Vispār šai lapā ir tikai auto riga konkurenti un apmierināti klienti, citu šeit nav.

𝔸 𝔸𝕕𝕞𝕚𝕟 19.06.2023

Silti iesaku netraucēt un nemēģināt nepatiesi celt neslavu.

A AIZSARGS 19.06.2023

savu silto ieteikumu ievieto savā siltajā vietā

Velvetpopstar 19.06.2023

Šis portāls nav paredzēts labajām atsauksmēm. Tikai sliktajām. Tāpēc jsu sauc sudzibas.lv nevis pateicības.lv. Un cik var likt fake atsaucības Zigurd?

B Brenda 19.06.2023

Nu cik var likt tās falšās atsauksmes un slavēt savu uzņēmumu.Katru dienu ienākot un paskatoties tas tak redzams,viens rokraksts visam ši