CityBee

Adrese: Bikernieku iela 145
Latvia - LV-1021
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 28908649
Informācija: Piedāvā automašīnu nomas pakalpojumus pa minūtēm, izmantojot ērtu un intuitīvu aplikāciju.
Vieglo automašīnu maksa par lietošanas laiku ir 0.15eur/min + 0.15eur/km.
Kravas busiņu maksa par lietošanas laiku un nobraukto kilometru skaitu. Minūtes cena - no 0,25eur / min, 0,19eur / km.
Degviela, autostāvvieta /zonas ir redzamas aplikācijā/ un apdrošināšana - Bezmaksas.
Kategorija: Auto / Transports  •  Auto noma
Sociālie tīkli:

CityBee - Sūdzības un atsauksmes

Citybee - Nav iespējams lietot pakalpojumu

Nav iespējams lietot pakalpojumu Savā laikā piereģistrējos, lai vajadzības gadījumā varētu izmantot karšaringa pakalpojumu. Šodien, kad šāds gadījums pienāca, izrādās, ka mana ierīce (telefons) vairs neatbalstot, šo pakalpojumu. Sazinoties ar operatoru, man pateica, ka vņi ir atjaunojuši savu aplikāciju, un tai ir vajadzīgs jaunākais androīds ne zemāks par 7. Sanāk ka tagad man ir jāapmaina savs telefons, lai varētu izmantot viņu pakalpojumu? Dīvaina attieksme pret klientiem, jo telefonu es noteikti nemainīšu!

S stilo 12.06.2020
Komentāri 3 Auto noma

Citybee - Обман

Обман На сайте Citybee есть информация об аренде авто на день, неделю, месяц. Месячная аренда автомашины составляла 379 €, проездив на авто 8 суток, я получаю уведомление, что с моего счёта снято 490 € за аренду авто. Позвонив по указаному номеру, меня соединили с оператором, который пояснил, что сейчас деньги считает компьютерная система, и никто не может ничего сделать, и подсчёт ведётся по тарифу аренды за один день. Но со второй недели будет подсчёт по тарифу недельной аренды, и только когда...