www.sudzibas.lv CityBee Nav iespējams lietot pakalpojumu

Citybee - Nav iespējams lietot pakalpojumu

Savā laikā piereģistrējos, lai vajadzības gadījumā varētu izmantot karšaringa pakalpojumu.
Šodien, kad šāds gadījums pienāca, izrādās, ka mana ierīce (telefons) vairs neatbalstot, šo pakalpojumu.
Sazinoties ar operatoru, man pateica, ka vņi ir atjaunojuši savu aplikāciju, un tai ir vajadzīgs jaunākais androīds ne zemāks par 7.
Sanāk ka tagad man ir jāapmaina savs telefons, lai varētu izmantot viņu pakalpojumu?
Dīvaina attieksme pret klientiem, jo telefonu es noteikti nemainīšu!

12.06.2020

J Jānis Skrabulis 14.06.2020

Diemžēl viedtelefons ir jāmaina un tā programmatūras ir jāatjauno. Tāda nasta ir jānes, ja vēlies lietot super viedās ierīces.
Vai Jūsu telefona ražotājs vēl izlaiž adroid drošības atjauninājumus konkrētajam modelim? Man liekas, ka Apple garantēja, ka viņi iOS atjauninājums nodrošinās konkrētajam modelim tikai piecus gadus. Samsung pat negarantē divus, manprāt.

No programmatūras viedokļa ir ļoti dārgi uzturēt tehnoloģiju saderīgāku ar vecām ierīcēm. Arī "Internet Explorer 6" nebūs spējīgs vairs pareizi atvērt mūsdienu mājas lapas. Nebrīnīšos, ja Carguru arī drīz pārstās atjaunināt programmatūru uz Android6.

S stilo 15.06.2020

Ja neložņa kur nevajag, par drošibu nav jāuztraucās! Vismaz es savam telefonam nevienu drošibas problēmu neesmu ieverojis, pienjemu ka aciimredzot pagaidaam uztur. Un man vajadzīgās lapas arī varu atvērt. Tā kā varat satraukties par saviem āboliem un samsūdiem, un to drošību.
Acīmredzot uzņemumam, kuram ir svarīgs katrs klients, nav problēmas uzturēt arī vecākas versijas. Bet kuriem gribās savos klientos apdzērušos jauniešus ar minimāli stāžu bet jauniem gadžetiem (ko var redzēt satiksmes negadījumu apskatos ar CityBē auto), tiem tādu iespēju nav!
Lai viņiem veicās!

J Jānis Skrabulis 15.06.2020

"Ja neložņa kur nevajag, par drošibu nav jāuztraucās! " - dzelžaina loģika.
Raksturīga daudziem, kas "Wannacry" laikā raudāja.