www.sudzibas.lv CityBee Slikts serviss

Citybee - Slikts serviss

Bija nepieciešams busiņš mantu pārvešanai. Izvēlējos busiņu neņemt cita nomā, bet tieši city bee, jo tik ļoti izreklamēts. Viss darbojas, lieliski pēc aplikācijas atradu busiņu, atveru, un sāku lietot. Mana vilšanas bija pirmajās 5. Min kad uzsaku kustību. Mašina bija jau nobraukta un dinamikas nekādas. Lēnāk par bruņurupuci ar 4, 5 ātrumu. Sapratu kad tālu ar viņu netikšu, atgriezu sākotnējā punktā. Par saviem nobrauktajiem 12km nācās ķirties no 7,90 eiro. Plāns neizdevies nauda paņemta. Zvanīju uz City Bee 24/7 info tālruni ziņoju par bojājumu. To pieņēma, taču risinājumu nepiedāvāja. Atstāja bez naudas un pakalpojums nesniegts. Esmu vīlies šajā kompānijā.

17.02.2021

K Karlsons123321 17.02.2021

Jo augstāks ātrums jo zemāks griezes moments, ej atpakaļ uz autoskolu

T Taisnīgums99 17.02.2021

Kursh tad tos 12km brauca? Pakalpojumu sanjemaat.Tie jusu 7.90 eiro ir ljoti maz.