www.sudzibas.lv CityBee 300EUR Par atslēgas nozaudēšanu, kur pats uzņēmums ir vainīgs, ja signalizācija nestrādā pienācīgi

Citybee - 300EUR Par atslēgas nozaudēšanu, kur pats uzņēmums ir vainīgs, ja signalizācija nestrādā pienācīgi

Atslēga pēc brauciena tika 100% atstāta, man ir fotogrāfiska atmiņa.
viss izpildīts pēc city bee instrukcijas.
Apgalvo, ka auto ir atvērts un nav atslēgu.
Kas tā par gigantisku cenu 300EUR ?
Jaunas atslēgas cena ir 15-120EUR !
Patstāvīgi izmantoju CityBee pakalpojumus, esmu šokā, kā var pieprasīt par viņu pašu kļūdu no klientiem naudu un vēl tik nekainīgi daudz?

23.07.2021

H hehe 23.07.2021

Jums jau neliek maksāt par jaunas atslēgas izgatavošanu ,bet gan tas ir sods par atslēgas nozaudēšanu. Tas ir par neērtībām ko iespējams radījāt ar savu rīcību.

H Harolds Veisfals 23.07.2021

300EUR par atslēgas nozaudēšanu ir pieņemami?
ņemot vērā, ka atslēgu nenozaudēju!

S Saulite777akmens 24.07.2021

Nu. Es esmu tikai cilvēks no malas. Ja es būtu Jūsu vietā. Iespējams, grieztos tiesā. Nav pierādījumi no city bee, ka tā ir Jūsu vaina. Ir tikai apsūdzība un piestādīts rēķins. Lai apsūdzētu ir jābūt pierādījumiem. Tas ,ka esat mašīnu izmantojis nenozīmē nav pierādījums par to, ka tā ir Jūsu vaina. Tas var būt arī negadījums. Jo cik saprotu, esat visu darījis pēc norādījumiem. Vienīgais, kāds no malas varbūt to atslēgu ir nozadzis? Tā nebūtu neviena vaina. Ieteiktu griezties policijā un noņemt pirkstu nospiedumus. Un ja esat pastāvīgs klients, viņiem ir liels zaudējums, vajadzētu nākt pretī , nevis tik smagi apsūdzēt. To redz arī citi cilvēki ,kas iespējams par šādu attieksmi var arī atteikties vispār izmantot šo iespēju. Ir tāds teicients -Klientam vienmēr taisnība.

B Baltā ēna 24.07.2021

Jaunas atslēgas cena ir 15-120EUR Kam ? 4 golfam ? Reāls pieredzes stāsts Mercedes 2015 gada atslēgas izgatavošana jo tika nozaudēta 580 EUR + piekodēšana Par situāciju neņemos spriest jo šeit ir vārds pret vārdu. Bet nu jums tās cenas vajadzētu atsvaidzināt + uzņēmums netaisīs nomas auto atslēgas pie maximas atslēgu meistariem bet vedīs pie dīlera tā ir nedēļa kā minimums + varētu arī ierēķināt prognozēto zaudējumu kas rodas auto dīkstāves gadījumā.(jā viņi paši nomā tos auto no dīlera)