Rentalcars.com

Kategorija: Auto / Transports  •  Auto noma
Sociālie tīkli:

Rentalcars.com - Sūdzības un atsauksmes

Rentalcars.com - Krāpšana

Krāpšana Ar Rentalcars.com starpniecību internetā iznomājām auto Fiat 500X vai līdzīgs, naudu par auto nomu atskaitīja 5 min laikā. Tad, kad atsūtīja apstiprinājuma kvīti, tad parādījās firmas vārds "Sicily by car". Bet jauki rakstīts, ka viņiem ir sadarbība, un viss būs jauki un bez problēmām. Ieradāmies Sicīlijā, Katānijā, lidostā devāmies uz uzrādīto ofisa adresi. Jā, tur bija šī auto noma "Sicily by car", bet viņi neko nezinot par tādu sadarbību, nesaprot kam mēs naudu esam pārskaitījuši un mašīnu...

Rentalcars.com - Krāpšana

Krāpšana Rentalcars.com ir kompānijas Sia Green Motion interneta krāpšanas shēma, lai nebūtu atbildības par zagšanu rentalcars.com veic "rezervāciju" un "apdrošināšanu", tad atrod iemeslu, lai nepildītu apmaksāto pakalpojumu, bet naudu jums jāmeklē pie rentalcars.com, kura nav ej un ķer vēju internetā.

Rentalcars.com - Krāpšana

Krāpšana Šī brīnišķīgā sajūta – Jūs iedarbināt dzinēju, un jūsu piedzīvojums var sākties... Paņēmām nomā mašīnu firmā https://goo.gl/wGVh79 Latvija ir viņu tā saucamie starpnieki, kuri naudu savāc, bet par pakalpojumu kuru nesniedz naudu neatdod. Attaisnojums paši vainīgi, neesiet lētticīgi un neuzķeraties kā mēs.

M Mārīte 14.11.2017
Komentāri 2 Auto noma