www.sudzibas.lv Rentalcars.com Krāpšana, patērētāju maldināšana!

Rentalcars.com - Krāpšana, patērētāju maldināšana!

Rentalcars.com ir kompānijas Sia Green Motion interneta krāpšanas, internetā bija automašīna uz 4.dienām par 90€ iegādājos. Ierados pēc nomas mašīnas sapratu ka esmu nokavejies pa 5st zvanīju iz Green motion, tur man skaidri un gaiši pateica esi nokavējis laiku kad esi pasūtījis mašīnu, mašīnu atcelam un naudu prasi, rentalcars.com..
Rentalcars.com paskaidroja naudu mēs neadosim jo mums ir noteikumi ja neierodies laikā vai pats neuzzvani tad esi vainīgs un tev naudu nav jāatgriež..!
Bet pakalpojumu jau es neesmu saņēmis! Logikas nekādas, bet bet ķipa viņiem savi noteikumi!
Un vēl izrādās ka tie 90€ nebūt nav vis ja ņem mašīnu+ 700-1500€ drošības nauda! Krāpnieki, Krāpnieki iešu vērsīšos patērētāju tiesību aizsardzības centrā.. viņiem esot pāris jautāju sakarā ar patērētāju maldināšanu!

16.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (5)

Good Intentions 16.10.2021

https://www.rentalcars.com/TermsAndConditions.do

Novēlota saņemšana / priekšlaicīga atgriešana
Jūsu nomas līgums sākas un beidzas, balstoties uz saņemšanas un atgriešanas datumiem un laikiem, kas uzrādīti jūsu kuponā/eKuponā. Diemžēl mēs nevaram atgriezt naudu par neizmantoto laiku, ja automašīna ir saņemta par vēlu vai atgriezta pirms laika. Ja jūs nevarat saņemt auto norunātajā laikā un datumā, ir svarīgi ar mums sazināties pēc iespējas ātrāk. Ja jūs to nedarāt, nav garantijas, ka automašīna būs pieejama, un jums nepienāksies nekāda atmaksa.

Good Intentions 16.10.2021

Jebkurā gadijumā būtu dīvaini, ja nebūtu drošības nauda! Varu derēt, ka pēctam atrastu vel kādu kaiti, lai neatgrieztu daļu vai vispār neatdotu.

L latvietisarlieloburtu 16.10.2021

Tad vajag uzrādīt ar pirms iegādājas vai piedāvā automašīnu ka būs +700€ vai cik katrai mašīnai lai patērētājs rēķinās ar papildus izdevumiem.

L latvietisarlieloburtu 16.10.2021

Par drošības naudu iet runa

R Rolands911 16.10.2021

skaidrs atkal pid kantoris

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes