Veselības Centrs 4

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Veselības Centrs 4 - Sūdzības un atsauksmes

Veselības centrs 4 -

Dr. Viļuma attieksme pret pacientu ir kautkas...reģistratūrā pieraksta, bet dakterim pieraksts neeksistē. Kad ierosināju dakterim, lai visi vienkārši sēž dzīvā rindā, ja pēc pieraksta nekas neneotiek, viņš atbildēja, ka tā arī notiekot un lika noprast, ka viņam ir pilnīgi

Veselības centrs 4 -

Dr. Viļums - 2.daļa - dakteris lika noprast, ka viņam ir pilnīgi vienalga un es varu doties prom. Tas nekas, ka cilvēks speciāli rezervē laiku, brauc, bet rezultātā var sēdēt stundu rindā...VC4 teica, ka viņi ne par ko atbildību nenes, tā ir daktera privātprakse, ka tie tikai iznomā telpas. Varbūt derētu padomāt, kam tās izīre?

Veselības centrs 4 -

augona izgrie$ana pie ,,dr,, Riita maksa ls 10,taja pa$a laikaa DR.PRUDANS griez par ls 3,00 TAJA PA$A VESELIBAS CENTRA 4! VAI TIE$AM MAN JAMAKSA PAR RIITA KIA SORENTO?

Veselības centrs 4 -

Dr. Lajevsjka no ginekologijas nodaljas, galigi nerubi vairs fishku, (vecums nenaak viens). neatcers, ko ieprieksheja diena saka, kur nu vel pirms nedeljas. Latviski nesaprot pilnibaa. Izrakstot zales vai nosakot kadu diadnozi, nakamaja reize shaubas vai vispar saka ko plnigi preteju un brinas kapec lietojot tas vinjas ieprieksh izrakstitas zales. Pastastit neko nevar viss vinjai jasaka priesha minejumu veida un tad vel vinja nezin uz kuru pusi galvu shupinat. kas tas par arstu... un vizite 8L...

Veselības centrs 4 - Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe Dr. Zaļkalne ir pilniigi bezatbildiga ginekologe, kurai pilniba nerup toposo maminju psiholpogiskais stavoklis. Es 2. grutn. menesi ierodos pie vinjas, ši parbauda un saka, ziniet es grutniecibu neredzu.... nu sorry.. tad sii saka Jums ir arpusdzemdes gr... Pec 3 min.. ai, nee sajaucu nav gan!! Viss oki!! Nu piedodiet, tajas 15 min.. man visa dzive gar aciim paskreja.. BEZATBILDIBA