Veselības centrs 4 - Alergologs

Man ir alergija no vistas gaļas un griķiem. Gāju uz ARS, jo biju dzirdējis ka tur ir labākie speciālisti. Prasīju ārstam, kas ir tā viela, kas izraisa alerģiju, jo kādreiz viss bija kārtibā. Ārsts uzrakstīja: neēst visu un griķus. Par vizīti un analīzem kopā samaksāju ap 20Ls. Tā ari nekko neuzzinot :(
Lidzīgs gadījums bija Skanstes ielā 13, Veselības Centrā 4. Gāju pie dermotologa(LV35), jo spēlējot tenisu satraumēju nagu. Man izrakstīja vitamīnus, paņēma analīzes un teica, lai atnāku pēc diviem mēnešiem(17LVL). Skaitās labi speciālisti, kuriem cilveki uzticas, bet paši braukā džipos(skanstes autostāvvieta) un klaji kāš naudu... žēl, bet es vairs neatbalstu mediķus.

U

Mamma 17.05.2009

ARS ir peedeejaa vieta kur griezties peec paliidziibas. Vislabaakie aarsti ir 1 slimniicaa, kaa arii homeopaati.

. ....kl 17.05.2009

ES neiebraucu:..Ārsts uzrakstīja: neēst visu un griķus.
Vai tad griķi pie visiem nepieder?

I ivars 17.05.2009

Ar ARS ir bijis taa, ka aizeju pie neirologa, aizmirsu jau uzvardu, bet pie taa, lai mani izmekleetu aarts man prasiija kaapeec esmu pie vinja vispaar atnaacis, ja dotajaa mirklii nekaa nav, bet ejot uz arsu jutos nezheligi slikti un taa visu nedeelju..
(vizite 25Ls)
Vesel. centra 4 gan man bija pietiekami laba attieksme, bet tik milziigu profesionalismu lai maksatu 20Ls pa viziti arii nemaniju, jo man pateica, ka nepiecieshams aktivaks dzives veids..
Es tad ariii vareetu buut artsts ja shitaadas atbildes jaasanjem

I ieva 17.05.2009

Ta jau arī maksā tās vizītes un ARS tā jau arī ir viena no dārgākajām vietām. Es Gaiļezerā par pilnu asins ainu samaksāju 16ls + papljāpāju ar ārstu. A, ko tad tu īsti gribēji panākt uzzinot kā sauc to vielu no kuras alerģija. Griķi tas ir graudaugu produkts, tātad no graudiem Un vienīgais jau ir ko var ieteikt, nēd graudus. :)))

L lolapet 06.02.2010

у меня тоже аллергия! пошла в ARS к др. Витоле, она мне сказала, что это не аллергия, а просто сухая кожа!(25ls) на повторный приём пришла к ней же, только в dr. Vitoles prakse. за 5 минут заплатила 20ls. даже после виписанных ею таблеток и кремов покраснения не прошли...
тогда я пошла в veselības centers 4 (skanstes 13) к др. Цируле. я была у неё 4 раза! 1-ый приём 25 ls последующие 17ls, тест на аллеогию 35 ls.выяснилось, что аллергия на никель. дала мне расспечатку с интернета и сказала меньше контакта с этим металом...до сих пор мучаюсь, контакта с никелем нет, а вот симптомы остались...теперь пойду к уже 3 врачу...может он что новое придумает...