www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Nav jēgas no iepriekšēja pieraksta :(

Veselības centrs 4 - Nav jēgas no iepriekšēja pieraksta :(

Nedēļu iepriekš pierakstījos Veselības centrā 4 (Skanstes ielā) pie Dr.Lindas Kapteines uz vizīti pirmdienā pl. 10.30
Kad ierados, pieteicos reģistratūrā un mani aizveda līdz kabinetam un teica, lai gaidu - mani pasaukšot. Ok - apsēdos un pacietīgi gaidīju... gaidīju... gaidīju, bet likās, ka es nevienam tur neinteresēju, ka esmu kaut kāds neredzamais cilvēks... Par cik esmu strādājošs cilvēks un man nav daudz brīva laika - rēķinājos ar pierakstu. Bet pēc pacietīgas 45 minūšu gaidīšanas, sajutos piekrāpta par izčakarēto rītu un sapratu, ka nav jēgas ilgāk gaidīt, ka mani kāds varētu pasaukt.
Devos atpakaļ uz reģistratūru un teicu, ka gaidu jau 45 minūtes, ka man nav vairāk laika, jāskrien atpakaļ uz darbu. Reģistratūras darbiniece pat neatvainojās un necentās noskaidrot kas par lietu, bet aizvainotā tonī tikai noteica, ka viņa neredzot kas notiekot citās telpās!
Nebiju domājusi, ka Veselības centrs 4 ir nolaidies līdz tik zemam apkalpošanas līmenim. Zinu, ka vairāk uz turieni nekad neiešu un nevienam savam draugam arī neieteiktu, ja vien kādam nemaz nav žēl sava laika.
Skumji :(

I

A any 07.07.2008

Vispār jau VC4 atrodas Barona ielā.
Par to gaidīšanu - taisnība, nesen ar to saskāros. Labi, ka biju atlicinājusi vizītei vairāk laika un nevajadzēja lieki stresot

D Darja 07.07.2008

Man tā nekad nebija gadījies...

I Ieva 08.07.2008

- Any - tagad VC4 tagad ir jauna filiāle Skanstes ielā, uz kuru tagad ir pārcelta daļa ārstu un admin.darbinieku.
Bet nezinātājam, ja iet pirmo reizi, ir diezgan grūti atrast, jo aiz caurlaižu punkta teritorija ir diezgan paliela, bet norādes uz kuru pusi jāiet nav... Bet sakumā vēl jāizzīlē caur kuru no caurlaižu punktiem jāiet...
Tā ka - jāieplāno arī laiks, lai sameklētu šo iestādi... :)

E Edgars 31.07.2008

mediciinas iestaade nav konveijers...ka viss iet peec kkaada grafika.

S slienis 26.02.2009

un ja nu dakterim ieprieksheejais pacients ir sarezhgits gadiiijums? cilveeks nav kubiku kaste, kuru var salikt kopaa noteiktaa laikaa!!! vai dakterim tevi, gudrinieci, bija jaaliek 2.pacientam kleepii????

S Sanita 26.02.2009

Tieši tā, piekrītu Slienim. Ja tev būtu nopietnas veselības problēmas, bet ārsts vizītes laikā paskatītos pulkstenī un paziņotu "jūsu laiks beidzies!", tad šīs tavas sūdzības vietā mēs varētu lasīt sūdzību par ārsta slikto attieksmi pret tevi. Ja pacientu vizitēm paredzēs 2x ilgāku laiku, tad tu rakstīsi sūdzību par to, ka, lai tiktu pie ārsta, jāgaida pusgads...

B Baiba 15.03.2009

Mani ari kaitinaja muzhiga gaidishana VC4 pie arstu kabineta durvim, varbut taisniba, ka arsti nevar stradat pec grafika... bet zinot lielo cilveku plusmu, pierakstot katru pacientu ir jaieplano un jaatvel ilgaks laiks, ta ka to praktize daudzas citas arstniecibas iestades, kur ar to nekad nav bijushas problemas.

S SarmitePabrukle 22.03.2009

Pierakstoties telefoniski pie ginekologa dr. Kampares esmu izmantojusi ģimenes arsta nosūtījumu un 2x ir bijis kļūdais pieraksts-maksas laikā.Sogad janvārī domāju iešu uz vietas reģistratūrā un nebūs kļūdu, kas tev to deva. Atnāku - klūda atkal!Zaudēts ārsta darba laiks, mans darba laiks, cits pacients netika pieņemts un dr.netikai laiks, bet arī nauda.Pierakstoties nav iespēja redzēt kādos laikos pieraksta-jātic uz vārda.Kad jautāju pēc meitenes kura ir pierakstūjusi paskaidroja, ka atlaista. Esmu pat lidz šim brīdim saglabājusi numuriņu, lai gadījumā pieradītu un paprasītu atmaksu.
Pieraksts uz 15.01.09 10.20 dr. Kampare.

E Esss 29.05.2009

Es, kad braucu 1.reizi uz VC4 Skanstes ielu, noliku auto stāvvietā un gāju un apsargam pajautāju, kur ir VC4, man laipni atbildēja un paskaidroja kur jāiet:)) Tā kā vajag ņemt un jautāt sargiem, viņi visu izskaidros, nevajag vienam pašam blandīties :)) Otra lieta, cik man bijis, mana dermatoloģe vienmēr pavada katru pacientu pēc vizītes līdz reģistratūrai un nākamajam laipni pasaka, ka sekundīti jāpagaida vai arī ir bijis, ka piedāvā jau iet iekšā kabinetā un sēsties, kamēr viņa pavadīs pacientu. :)) un administratores ļoti laipnas Skanstes ielā, vienmēr smaidīgas utt. Man tikai pozitīvas atsauksmes par VC4 Skanstes ielā un arī Barona ielā, laipnas ārstes un administratores, izskaidro kur jāiet utt.
Tā jau ir, ka saka - ja viens ārsts kaut ko neizdara, tad jau citi nav pie tā vainīgi un nav jāvaino visa iestāde :))

R ru 28.07.2009

itin visās medicīnas iestādēs ir mūžīga gaidīšana!