Veselības centrs 4 - Dr Rīts

Biju vizītē pie dr Rīta sakarā ar vēnu problēmām kājās, kopā kabinetā pavadīju apmēram 10 minūtes par ko samaksāju Ls 60 (vizīte Ls30 + diagnostika Ls30). No ārsta puses tik vien sagaidīju kā totālu vienaldzību, nekādus sīkākus paskaidrojumus par stāvokli un profilaktiskiem pasākumiem nesaņēmu, tik izrakstīja speciālās zeķes. Vēlāk pati internetā sameklēju info par vēlamām masāžām, bradāšanu pa ūdeni, vingrojumiem, un par nevēlamu sauļošanos utt. Lai arī tie tādi sīkumiņi tomēr maksājot tik lielu naudu esmu pelnījusi kaut nelielu ieinteresētību no ārsta puses un ārstam pašam pēc iespējas plašāk jāizstāsta par slimību nevis pacientam "jāvelk" ārā info un aizejot mājās jāmēgina no izraksta saprast kas tad īsti kaiš.
Diemžēl šī ir jau otrā reize kad šādi "ieberžos" ar Veselības centra 4 speciālistiem, iepriekš tā notika arī ar vizīti pie dermatologa. Tagad man ir skaidrs, ka Veselības centra 4 galvenā specialitāte ir NAUDAS KĀŠANA!

I

G guntaberzina 21.03.2009

Pilnīgi piekrītu, arī es iegrābos un ne pajokam, noticēju dr.Sandrai Prāvei un izmetu naudu uztaisot operāciju.Nožēloju vēl tagad, nekādu rezultātu, pēc gada vēl sliktak, pati jau vien vainīga noticēju brīnumiem.

K Kristine 21.03.2009

Piekritu divus gadus atpakal biju pie dermatologa ajzgajusi, labi man ir polise.Bet nosedeju 5 minutes teicu ka man uz sejas sarkans biezi paradas ta ka alergija.Daktere izrakstija nosutijumu uz vinu noteiktaja analizes no sejas nonemsanai un vel so to.Samaksaju 20 ls...nekadus analizes neaigaju nodot padomaju pec tam ar tadu vienaldzibu man vel adu no visadiem kremiem sabojas.lai vini pasi sevi vien arste!!!

I Inese 21.03.2009

ja iet ar gjimenes aarsta nosuutiijumu tad nav taadas summas...

L Lana 07.05.2009

Jokaini, man bij tieši tāpat. Tik vēl paspēju pa veco cenu-20 Ls. un ar ģim. ārsta nosūt. Teksts no ārsta-trombu nav.Viss. Prasīju- kāpēc ļoti smeldz un sāp kājas un pampst viena potīte-atbilde: iztaisiet rengenu mugurai. Teicu paldies un kā nejēga gāju prom.

E Esss 29.05.2009

Es eju pie S.Zemvaldes un nekādu sūdzību par viņu. Man zināms cilvēks, kas gājis pie viņas kolēģa viņas kabinetā un arī nekādu sūdzību - viņš ir viens no Latvijas labākajiem dermatovenerologiem! Man diezgan liela problēma, bet izrakstīja zāles, vitamīnus, diezgan daudz samaksāju par to visu, bet tagad toties ir rezultāts :)) Viņa vienmēr laipna, izskaidro kas kāpēc, ko darīt utt., pēc katras vizītes pavada līdz reģistratūrai, pasaka administratorēm cik man jāmaksā, laipni pasmaida, pasaka paldies - apkalpošana tikai tā labākā! Arī administratores vienmēr laipnas.
Kristīne--->a kā tu domā, ja nepaņems tev analīzes, kā tev noteiks diagnozi vai tā ir kaut kāda ēde vai alerģija??? Un sejas materiālu ņem tikai no sejas un arī papildus var noteikt asins analīzi iziet! Man bija tieši tas pats un noteica diagnozi, ko arī ārstēju!! Vot nepaveicās man ar Pļavnieku VC dermatoloģi-noteica diagznozi, izrakstīja kaut kādu aptiekā taisāmu losjonu smērēt un viss. Bet S.Zemvalde ķērās klāt pa nopietno, noteica sejas kopšanu kas kad jālieto, kā pareizi to un to lietot utt. Un rezultāts ir tagad :)) jo es izgāju tik daudz analīzēm cauri, bet nepadevos un redz kur rezultāts :)) Tā kā izskatās no malas, ka Kristīne izdzirdot par to, ka vajadzēs analīzes veikt, nobijās vai nebija apmierināta, ka ārsts uzreiz nepateica problēmu utt., bet lai pārliecinātos, ārstam ir jāveic analīzes:))) Bet ceru, ka esi atrisinājusi savu problēmu!

K kristina 23.02.2010

Biju pie Dr.Rita loti labs daketris visu man pastastija, vienkarsi ir japajauta dakterim nevis jaiziet no kabineta un pec tam jasak zeloties. es par viziti un diagnostiku samakaju 30ls. Nesen veicu lazeroperaciju, ceru ka viss bus labi.