Veselības centrs 4 - nav sūdzība

visu cieņu centra pirmā stāva administratorei Ingai T., cilvēks bija savā vietā!
gara rinda vakarā pie vakcinācijas kabineta pirmajā stāvā, vairāki mazi bērni(4-5), viens nežēlīgi raud..vienkārši jau histērijā, paniskās bailēs no šprices. Jau ievēroju, ka vairākas reizes administratore paskatās uz mūsu pusi, kur troksnis brīžiem bija dikti liels, domāju, ka skatās, ka traucē vai kā...bet nē, paverās registratūras durvis un nāk pie mums, pilnas rokas ar lapām un flomasteriem!!!pienāk pie raudošā bērna, ko māmiņa mēgina noturēt klēpī un saka"vai zini, ka ja uzzīmē lielu skaistu zīmējumu ar kukaini, tad vakcīna pret ērcēm nesāp!" tad ieraudzījusi, ka tur ir daudz vairāk bērnu, saka, tūlīt atkal atnākšu, un pēc brīža jau visiem ir lapas un zimuļi!!!
iestājas klusums un bērni aizrautīgi zīmē!
tikuši katrs pie vakcīnas, ievēroju, ka bērni zimējumus kā dārgumus nes līdzi uz mājām, laikam nakamajai vakcīnai!
smieklīgākais ka ejot laukā no centra, lielajam raudātajam atkal sākās troksnis..bet šoreiz viņš vecākiem neteica"negribu šprici!"bet gan "es gribu atpakaļ, es gribu zīmēt!!!" :)
klientus var piesaistīt dažādi..un šis bija patīkams moments!
mana draudzene nākamajā dienā ejot uz vc4 bija redzējusi, ka tā pati admistratore pavada kādu pacienti zem rokas, jo tai bijis grūti paiet...atnākot mājas tā arī pateica, ka tur cilvēks ir savā vietā! žēl, ka tv3 šī akcija beigusies, ieteiktu!
lai arī negācijas par kādu ir efektigāka lasāmviela, bet arī nevar noliegt, ka ne visi ir vienādi un katram ir sava situācija un ir arī tur pozitīvais, ko parasti mēs aizmirsatam uzrakstīt!

R

. ....kl 28.04.2009

Tas bija 24.aprīlī. Es ar tur biju ar diviem bērniem. Tiešam jauka administratore. Lai viņai veicas un lai vienmēr būtu jauka.

N ninja 28.04.2009

super! parsteidzosi ko tadu lasit!=))

L Lepi 28.04.2009

Patīkami, ka tādi strādā.Lai veicas viņai.

A anna 21.02.2010

es biju eselibas centra 1 pie ginekologes cicakas vai kaa nu ta ciganuete, ...arprats vispar naudas kaseeja nepar ko un vel kad mani izmekleja vinas sikais dels sedeja kabinetaa apm 9 gadi..?kkur taa...njaa un saka klientiem ja tev nav naudas tad nav ko nakt pie manis...nestrada ar steriliem priekshmetiem

M Michael Long 10.11.2012

Varu par autoru pateikt 100% taisnību.Pazīstu šo administratori personīgi...Super cilvēks...Gan darbā, gan arī visos citos jautājumos.Inga T...Good luck to You...

drakonica 10.11.2012

Nu da v 2009 mozet jesco ljudi bili dobreje a sejcas kak volki v staje :( ocenj zalj cto vse katatsa po naklonoj no konecno etoj rabotnice umnicka poboljse bi takih i solnisko svetilo bi jarce :)

Guga 11.11.2012

Paldies, protams, par labajiem vārdiem!
vairs tur nestrādāju, bet bija jauks un ilgs laiks tur pavadīts!
cerams, ka mazie pacienti tagad nāk droši uz vakcīnām ! :)

Ar cieņu,

Inga T.