www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Šokā par cilvēku attieksmi

Veselības centrs 4 - Šokā par cilvēku attieksmi

Vakar 14.04.2009. brauca cilvēks pāri Zemitānu tiltam, sajuta galvas sāpes, reiboņus, melns gar acīm, iespējams augsts asinspiediens, tā ar viņu bieži nenotiek. Knapi nobrauca no tilta, kaut kur pilnīgā zemapziņā nolika mašīnu un gāja pēc palīdzības. Tuvākais bija Veslības Centrs 4. Bet tur kā pret sienu!!! Ejiet pie sava ģimenes ārsta/ puisis no Rīgas rajona/, asinsspiedienu izmērīt???? Ko jūs!!! Ūdens glāzi??? Ko jūs!!! Cilvēks lūdza lai tad palīdz un izsauc ātro palīdzību, ko jūs !!! Mediķi ar tādām lietām nenodarbojas- zvani pats. Nu zvanīja arī, sēdēja ārā pie durvīm gaidot palīdzību. Sēdēja pie dakteru, ārstu kājām, kas devuši Hipokrāta zvērestu, tikai kam?????? Esmu pilnīgā šokā par cilvēku attieksmi!!! Nu samaksātu, ja vajadzētu, bet šādi rīkoties????

G

. ....kl 15.04.2009

NU "SUPER"!!! MAn vienkārši nav ko teikt!!!

E elina 15.04.2009

Šausmīgi, tādai mediķu rīcībai nav attaisnojuma.

S Sergey 15.04.2009

Uzhas! A vrode normalnaja klinika kazalas. Ja v shoke!

R rebeka 15.04.2009

Jā! Tālāk jau vairs nav kur!!! Cienījamajam Rēvalda kungam būtu jāpārskata savu padoto rindas... Tie cilvēki nav cienīgi saukties vārdā - mediciņas darbinieki. To jau var noskaidrot, kas vakar tur reģistratūrā dežūrēja...

Z zuzu 15.04.2009

Kas tas par teikumu-" nu, samaksātu, ja vajadzētu" Visi sakarīgi cilveki zin, ka par visu jāmaksā, ja tas nav tavs ģimenes ārtsts, tad tikai par maksu.Pirmo neatliekamo palīdzību sniedz ātrā palīdzība, ja spēj vadīt auto, tad var arī izsaukt ātros no mašīnas, nevis vazāties tādā stāvoklī pa ieluArī neēdis cilvēks veikalā nedabūs maizīti par velti.

K katrīna 15.04.2009

Iluta, rādās, ka Tu no " Veselības centra4"... Pati taču labi saproti, ka te nebija runa par naudu un to, ka kāds netaisās maksāt... Šitik ciniski runāt var tikai mediķi, kas prasa algas pielikumu, bet par cilvēkiem viņiem patiesībā nospļauties. Tikai tad, kad stāv pie MK un ar plakātiem rokās diedelē sev algas pielikumu, tad sataisa svētulīgos cietēju ģīmjus. Pārējā laikā - slims cilvēks (kaut arī nestandarta situācijā) - nav mūsu problēma!!! Bet Hipokrāta zvērests visiem viens:))
Nu turpmāk zināšu, ka jāiet ar līkumu šitai iestādei Kr. Barona ielā! Novēlu viņiem aizvien mazāk klientu un sekojošu bankrotu! Ši bija laba reklāma kantorim, ko nevar atsvērt nekādas pozitīvisma kampaņas masu medijos:))

Z zuzu 15.04.2009

Katram savs darbiņš, vieni sniedz pirmo palīdzību, citi nodarbojas ar primāro aprūpi.Pilnīgi piekrītu Ilutas komentāram.Es domaju, ka poliklīnikās nav ārsta, kurš sēdētu pie reģistratūras un gaidītu, kad ienāks kāds kuram ir slikti, katram ārstam ir savi pacienti un pieraksts.

P potrimps 15.04.2009

Opāa!! Bet šitas jau laikam privāts kantoris un Eglītis nevar viņus visus tur iztrenkāt! Paldies Gintai par ziņu. Citādi mana sieva te kaut ko minēja, ka drīzumā ko tur ies darīt. Vakarā pabrīdināšu, lai meklē civilizētāku iestādi. Tad jau tur strādā vēl kā vecajos labajos padomju laikos - ne mana cūka, ne mana druva...
Vismaz vadība prēmijas varēja noņemt no tām personām, kas slimo džeku atšuva. A varbūt tieši otrādi - iedos prēmijas:))

R roze - Raitai 15.04.2009

Ak tā?? Tad cilvēkiem tā arī Vesleības centrā turpmāk pasakiet - viņš var kaut atstiept kājas jūsu acu priekšā, bet nepalīdzēsim, ja nebūs pieraksta!!! Pat svešs garāmgājējs izsauc ātros, ja uz ielas kāds pakritis. Vienreiz manai mātei pie friziera palika slikti. Pat tur frizieres izsauca ātros. Bet šeit bija medicīnas iestāde(!), kura jau apriori ir cilvēku glābēja!!! Apdomājiet, ko jūs runājat!

U Uģis riktigais 15.04.2009

Vajadzēja uzreiz saukt ātros, kad bija uz ceļa, nemaz nekur nevajadzeja doties.Labi, ka tam cilvēkam izdevās nobraukt malā.Citam paliek slikti un iztaisa ziepes lielākas sev un citiem. Jāzvana 112 -bezmaksas nummurs.

L Lepi 15.04.2009

Šī bode ar visiem ārstiem ir stulba, bezatbildīga. Mana daktere ar kolēģi pat aizmuka prom.

D dace 15.04.2009

nu tieši tāpēc ir sadalījums - iestādēm; slimnīcas ar uzņemšanas nodaļām - kur sniedz šo pirmo palīdzību - un ir pa ķērienam ārsts un ir poliklīnikas kur aprūpē un pieņem pēc pieraksta.

P.S. kur tevi mirstošu likt ir reģistratūras bēda - un viņas hipokrāta zvērestu nav devušas...
P.S. nepadomāji ko darīt ja nav neviena brīva ģ.ā. uz vietas vai kam pilns pieraksts un gāž pacientu rindas nost no kājām? kāpēc 20 cilvēkiem ciest dēļ tevis viena? un tev liekas pilns centrs ar mediķiem - nu diez vai tev tas ginekologs būtu līdzējis...
Galu galā apskatītu un ja nebūtu labi tā pat sauktu ātros, kur tevi poliklīnikā liktu - koridorā?

B baaciens 15.04.2009

Ko visi var cepties par to Hipokrāta zvērestu- varētu domāt ka tie daži teikumi nodeklamēti no skatuves liek cilvēkam uz mūžu iejūgties galerās. Vajadzētu palasīt to pašiem un padomāt par ko ir runa.
Un, ko tad jūs gribat- tā ir maksas iestāde un pēkšņi viens, kurš ticis līdz reģistratūras lodziņam iepriekš par sevi nebrīdinot.
Tiešām ja varēja tikt līdz lodziņam, varēja izsaukt ātros.

U Uģis riktigais 15.04.2009

...vai nu izkapt no mašīnas un nogulties pie zemes-cits izsauktu to ātros.

š šeherezade 16.04.2009

Ew, Uģi Riktigais, Tu nu gan esi jokdaris ar cinisma piegaršu, ko?;D

R Raivo 16.04.2009

Sajaa situaacijaa bija jaasniedz paliidziiba te nevar buut nekaadu komentaaru.

J juris 16.04.2009

Jāsecina, ka Veslības centrs4 tāds sūīda kantorītis vien ir un no mediķiem tur nav ne smakas, jo īsts mediķis noteiktu kaut ko būtu rīkojies.Lai viņi izput!

D dace 16.04.2009

Juri - kas tavā uztverē ir īsts mediķis?

G Ginta 17.04.2009

Paldies par komentāriem!!! Protams runāt ir vieglāk, bet ja Ilutai Kaulai/ ptu, ptu, ptu- trīz reizes pār kreiso/ kaut kas tāds notiktu, varbūt viņa nebūtu šokā- gultos zemē, sauktu ātros/ ja kādreiz mūžā tam būtu bijusi nepieciešamība, jo agrāk bija 03- laiki mainās:)/, bet cilvēki mēdz būt šokā un nezināt ko darīt. Ūdens glāzi un apsēsties jau varēja piedāvāt, tas būtu tikai cilvēciski, štrunts par visiem zvērestiem:)!

Z zuzu 17.04.2009

Nav tur nemaz tik slikti kā jūs te visi šokējaties.Varbūt gadijās nekompetenta administratore, tāpēc jau nav jālamā visi ārsti un visa poliklīnika.Arī man bija situācija kad bija tur jāiegriežas, jutos slikti.Darbinieki registratūrā piedāvāja izmērīt spiedienu, tad kabinetā uztaisija sirds pārbaudi un vēl aizveda pie ārsta.Bet jāsaka kā ir, ja tā ievelies bez nekā, tas sanāk dārgi.