www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Šokā par cilvēku attieksmi

Veselības centrs 4 - Šokā par cilvēku attieksmi

Vakar 14.04.2009. brauca cilvēks pāri Zemitānu tiltam, sajuta galvas sāpes, reiboņus, melns gar acīm, iespējams augsts asinspiediens, tā ar viņu bieži nenotiek. Knapi nobrauca no tilta, kaut kur pilnīgā zemapziņā nolika mašīnu un gāja pēc palīdzības. Tuvākais bija Veslības Centrs 4. Bet tur kā pret sienu!!! Ejiet pie sava ģimenes ārsta/ puisis no Rīgas rajona/, asinsspiedienu izmērīt???? Ko jūs!!! Ūdens glāzi??? Ko jūs!!! Cilvēks lūdza lai tad palīdz un izsauc ātro palīdzību, ko jūs !!! Mediķi ar tādām lietām nenodarbojas- zvani pats. Nu zvanīja arī, sēdēja ārā pie durvīm gaidot palīdzību. Sēdēja pie dakteru, ārstu kājām, kas devuši Hipokrāta zvērestu, tikai kam?????? Esmu pilnīgā šokā par cilvēku attieksmi!!! Nu samaksātu, ja vajadzētu, bet šādi rīkoties????

G

M Milda 17.04.2009

Ārprāts! man jau paliek bail dzīvot tālāk.

E evi 17.04.2009

Man bija tieši tāda situācija pirms pāris mēnešiem. Kļuva slikti, reiba galva. Tā kā tieši gāju gar VC4, iegāju, lai pavaicātu, vai kāds varētu izmērīt man asinsspiedienu. Atceros, ka tas bija 20 min pirms darba laika beigām.
Lieki piebilst, ka arī mani pasūtīja tālāk, lai eju, no kurienes nākusi, ka te spiedienu nemērot, ka neviena ārsta vairs neesot (ziniet, es biju gatava PATI to izdarīt, ja man kāds iedodu aparātu, ar ko), arī māsiņas nevarot to izdarīt.
Tā arī aizgāju tālāk palīdzību nesaņēmusi. Un tieši par to bija skumji, ka tā it kā ir ārstniecības iestāde, bet patiesībā interese ir tikai viena - nauda.
Tikai vakarā izdomāju, ka laikam uzreiz vajadzēja vicināt savu veselības apdrošināšanas polisi vai naudas maku, lai saņemtu palīdzību...

L lkc 17.04.2009

Man viens paziņa arī bija tur iegriezies. Nu nav ko teikt, laikam viņi pat nepalīdzēs mirstošam cilvēkam.

G Gunita 17.04.2009

HAHAHA cik rēcīgi, tikko apčurājos no smiekļiem. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Mana mama tur strādā jau 4 gadus un nekas tāds tur nav gadījies.

J Jomajo 17.04.2009

tev gunit par visu šajā 'pasaulē nāk smieli, ne

. ....kl 17.04.2009

Nu Gunitas mamma tur strādā urīna un fekāliju savākšanas laboratorijā, tāpēc nezina, ka tajā iestādē kautkas tāds notiek :D:D:D:D:D:D

G Gunita 17.04.2009

Jā, tev pilnīga taisnība!! Es pati personīgi čurinu un kakinu klientus, tad nogaršoju, pēc garšas nosaku, vai analīzes labas vai sliktas sanākušas!!

G Gunita 17.04.2009

HAHAHA cik rēcīgi, bet tikai urīnu dzer mans palīgs jomajo. hahahahahahahahahahahahahah

G Gunita 17.04.2009

jomajo jomajo jomajo, es j;uku prātiņā un piediršu forumu. I am sorry

G Gunita 17.04.2009

Es neesmu dirsēja, jo mani māte ir dzemdējusi caur citu vietu. hahaah
hahaahha
hahaahaha

mēs esam burvīgas. hahahahahahahahahahah

G Gunita 17.04.2009

Jā, un mēs esam vienādi vājprātīgas!!

G Gunitaunmanamama 17.04.2009

Nē, tā nav gan, jo mana māte ir ārste un viņa ir gudra!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Mēs visas rullējam. hahahahaha
hahaahahahahahahahhahahahahaha

HAHAHAHAHAHAH
HAHAHAHAHAAĀĀĀĀAĀ

M Maxi 17.04.2009

Es gan nenoritu visus medikus kāda gadījuma dēl, man pašam gadījās ziemā nonākt lidziga situacija, tiesa citā Rīgas gala - Ķengaragā - un ieejot MFD veselibas centrā - sniedza nepieciesamo palidzibu.
Skumji ka ā notiek, bet nevajag ar vienu darvas pilienu medus mucu sabojat.

E elfa 21.04.2009

Domāju, ka šī iestāde sāk izlaisties - vienaldzība pret pacientu -2 konkrēti gadījumi, bet negribu iedziļināties tālāk.

Z zuzu 22.04.2009

Nejauši uzzināju, ka šis "slimais" kungs, neesot nemaz tik švaks bijis kā te par viņu stāsta.Un pilnīgi, kategoriski esot atteicies no ārsta apskates, jo negribot maksāt par vizīti.

R 24.04.2009

Un viņš vēl ir draudējis ārstiem.

M miss 29.04.2009

Paldies! Palasot komentēto var uzreiz manīt cilv., kas tiešā nozīmē saistīti ar šo iestādi.
Protams cik cilvēku, tik viedokļu un katram sava pieredze! Neskatoties uz to, ka pašai ir gadījušās nepatīkamas situācijas, īdz šim šī bij vienīga iestāde uz kuru labprātāk gaju (meklēju sev nepieciešamos spec. tieši tur).
Visa cieņa zudusi - nav jau nevienam noslēpums, ka tur viss ir dārgāk nekā citur, līdz ar to cilv., kas tur iegriežas grib saņemt attiecīgu attieksmi - par ko tad galu galā MĒS maksājam