www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Šokā par cilvēku attieksmi

Veselības centrs 4 - Šokā par cilvēku attieksmi

Vakar 14.04.2009. brauca cilvēks pāri Zemitānu tiltam, sajuta galvas sāpes, reiboņus, melns gar acīm, iespējams augsts asinspiediens, tā ar viņu bieži nenotiek. Knapi nobrauca no tilta, kaut kur pilnīgā zemapziņā nolika mašīnu un gāja pēc palīdzības. Tuvākais bija Veslības Centrs 4. Bet tur kā pret sienu!!! Ejiet pie sava ģimenes ārsta/ puisis no Rīgas rajona/, asinsspiedienu izmērīt???? Ko jūs!!! Ūdens glāzi??? Ko jūs!!! Cilvēks lūdza lai tad palīdz un izsauc ātro palīdzību, ko jūs !!! Mediķi ar tādām lietām nenodarbojas- zvani pats. Nu zvanīja arī, sēdēja ārā pie durvīm gaidot palīdzību. Sēdēja pie dakteru, ārstu kājām, kas devuši Hipokrāta zvērestu, tikai kam?????? Esmu pilnīgā šokā par cilvēku attieksmi!!! Nu samaksātu, ja vajadzētu, bet šādi rīkoties????

G

G Ginta 27.05.2009

Ak Tu nabaga Rū, Tu laikam strādā VC4, ka viņus tā aizstāvi.
Zini, kungs būtu samaksājis cik to būtu prasījuši un šo kungu pazīstu ļoti labi, viņš noteikti nedraudēja ārstiem- VIŅŠ LŪDZA PALĪDZĒT!!!

D dusma 01.06.2009

Domāju arī samaksāšana te nelīdzētu. Kaut kas ar tur ar morāli ir sagājis sviestā.
izgāju veselības arodspec. atzinumu- pa 25 Ls, un tā kā bij zems asinsspiediens- tad uz jautājumu-ko darīt- teica aizeejiet vēl samaksājiet- tad runāsim ( dr. Timčenko) un ko kopā tātad 50 ls un ir dabūts tikai norīkojum s uz analīzēm un viss. Fui!
tas pats pie acu ārsta- lai briles izrakstītu - atkal 25 Ls.
Nu var jau naudu kāst- bet tomēr, to vajadzētu darīt ar glanci- saruna, apskate utt.
Nekad vairs tur no laba prāta nedošos!!!

J jack 12.08.2013

Da poka horowo ne zaplatiwj vidimo pomowi ne polu4iwj, inogda dawe denjgi ne pomogajut kak pokazivajut praktika (ne konkretno eto poliklinika, a voobwe), im denjgi predlagaewj a im ponimaewj li vse po protokolu nado, poka vse svoi bumawki grebanie ne zapoljnjat ljudi pomiratj 4to li dolwni? v poslednee vremja otnowenie medikov prosto ubivajut, vse takie bezrazli4nie stali(((