Veselības centrs 4 - dīvainības

Ļoti interesanti rīkojas šī iestāde. Man vajadzēja iziet veselības pārbaudi darbam ar datoru.
Man lika samaksāt 28 !!! latus par acu ārsta, asins analīzēm (kāda velna pēc to vajag datoriķim???) un dabūt atzinumu no terapeita laikam (asinsspiediens un .t.t.) Tas viss skaitās kā atzinums par veselību. It kā tādus noteikumus tagad ir izdevusi veselības ministrija.
Nu lab...pārbaudīja redzi, paņēma asinis, izmērīja asinsspiedienu. Un raksta atzinumu - nu Vesela. Viss...it kā vairāk nekāa. Bet tad reģistratūrā prasu, kāpēc pāņem asinis, kuru rezultāti būs tikai dažas dienas vēlāk, bet atzinumu gan jau uzrakstīja. Tad sanāk ka tās asinis (PAR ANALĪZI IR SAMAKSĀTS NEZ CIK NO TIEM 28 LATIEM) var mierīgi izliet podā. Galvenais, ka čekā netiek uzskaitīts par kādām tieši darbībām cik tiek ņemts. Tiem, kas vēlāk iesniedz čekus darbavietas grāmatvedībā dabūsiet paši skaidrot par ko tāda summa(jo čekā vini ieraksta vienkārši- ārsta atzinums). Un tiem, kas gadījumā maksā paši, nu rēķinieties ka tādā veidā Jums iesmērē papildus pakalpojumu, kurš reāli nekur nav vajadzīgs.

D D 29.05.2009

Nu tādi ir noteikumi par obligāto veselības pārbaudi, lai gan- darba devējam tā ir jāsedz, tas arī likumā rakstīts. Šīs veselības pārbaudes 99, 9% ir formālas un tiešām neko nepalīdz, ne arī par veselības stāvokli uzzināsi ko vairāk, bet nu- noteikumi un likumi tādi pastāv. Es jau nu neietu skaidrot grāmatvedībā, kas un kā- tik samaksāji par pārbaudi, tik arī gribi saņemt atpakļ naudu. Nosaka noteikumi 219. "Kārtība, kādā veicama obligātā veselības pārbaude". Turklāt- ja ir vēlēšanās veselības centram jau gan būtu jāinformē par analīžu rezultātiem, tās tomēr tavas tiesības.

. ... 30.05.2009

Taada huinjaa par obligaataam veseliibas paarbaudeem notiek tikai SHAJAA SUUDU SPRAAGONJU ZEMEE LATVIJAA!!! it nekur normala civilizeetaa pasaulee tads stulbums nenotiek! Ir laimeejies aizbraukt uz visiem laikiem no shitas MEESLU BEDRES KO SAUC PAR LATVIJU uz normalu valsti, kur vispar nevienai ministrijai nekad neienaktu taada IZCILI DEBILA doma praataa pienemt tik debilu likumu par kautkaadaam OHUJEVSHAAM OBLIGAATAAM VESELIIBAS PAARBAUDEEM!!!

I Inga 31.05.2009

Gāju parbaudes MFD Veseibas centra - tur viss pa plauktiniem salikts
Par tam analizem - var tacu pats ar paintereseties...

D dusma 01.06.2009

VC4 ir viena amorāla naudas izspiedējiestāde!!! 1 vizīte 28 Ls. Gājam ar visu darba kolēģu grupu! Pie acu ārsta paziņo, ka brulles ok ( lai gan par vāju)- kad prasu ka lai izraksta stiprākas- tad pazino, ka jāiet samaksāt par vēl vienu vizīti ( vēl 25 LS!!!) un tikai tad izrakstīs. Sarunas laikā nelapina, uzbļauj !!! Pie arodāsrta tas pats- dr. Timčenko!!! vienam kolēģim - augsts spiediens- uz jauatājumu- ko darīt, kāpēc- nezinu- ejiet pie ģim. āsrta- man- asinsspiediens zems- tas pats- uz jautājumu ko varu darīt- atbild- parādiet polisi :), aizejiet vēl samaksājiet 25 Ls tad runāsim!!! Nu labi- aizgāju samaksāku- un man par to izrakstīja nosūtījumu uz vispārējām analīzēm, Un VISS!!! Pirmkārt, jaupirmreizējā vizīte- ir dārgāka, bet man neko!!! nepajauatāja par iepriekšējām slimībām, svaru utt.
Vienīgā normālā daktere- Dr. Zvaigzne- pārējos kolēģus ļoti rūpīgi izklausījās, parunāja, nokonsultēja utt.

H heisa 01.06.2009

arodspec. atzinums izmaksā 25-28 Ls, uz jautājumu kad varēs dabūt asins analīzes māsiņu acīs iestājas šoks- vai tiešām to vajag, uzjautājumu kad var dabūt- neviena neko nezina- zvaniet. uN KRONIS visam- samaksājiet vē 0.15 Ls un tad dabūsiet!!! Johaidī, ar glanci nokāša 25 Ls un vēl ņemās ar santīmiem. ir tāds teiciens "santīma ...", un tur neviena no ārstēm bez papildus maksas nekustina neko, johaidī! Tāpat jau to atzinumu iedod formāli.
Visu cieņu, ja vēl kaut kur ir normāli ģim. ārsti, kas par 1 Ls izdara visu- nokonsultē utt.