LV RU

Veselības centrs 4 - Cenas bērniem

Bērns salauza kāju, traumpunktā iedeva nosūtījumu pēc nedēļas uz konsultaciju pie kirurga, vēlējos pierakstīties pie specīālista, kur man pateica ka bērnus pieņem tikai maksas speciālists un cena ir 20.00lati.Tas taču ir ārpāts, bērnu poliklīniku aizvēra ciet visus ārstus izmētāja pa dažādām poliklīnikām un tagad tādu naudu plēš.

S

Komentāri (6)

D dievlūdzejs 08.02.2011

Lūgsimies par mirušajiem.
Šī svētdiena vieno sevī divus noslēpumus. Mēs pieminam visus ticīgos mirušos un svinam Kristus augšāmcelšanos. Tie palīdz dziļāk apzināties, ka, lai gan mūs pārņem skumjas par nāvi, tomēr varam priecāties par mūžīgās dzīves apsolījumu» – teica Benedikts XVI, uzrunājot Sv. Pētera laukumā sapulcējušos 27477545 svētceļniekus. Apcerē pirms lūgšanas «Kunga Eņģelis» pāvests uzsvēra, cik svarīga ir lūgšana par mirušajiem. Citējot encikliku Spe salvi, Svētais tēvs skaidroja, ka nākamā dzīve nav tikai mūžīgā eksistēšana, bet arī iegremdēšanās Kristus bezgalīgās mīlestības okeānā, kur nepastāv laiks. Ticība Kristus uzvarai pār nāvi stiprina pārliecību, ka arī mūsu dzīve nebeigsies līdz ar nāvi, bet, pateicoties Dieva varenībai, mūsu dzīves tumsa kļūs par mūžīgo gaismu.

«Kristīgā cerība neattiecas tikai uz mums pašiem – uzsvēra pāvests. – Cerība attiecas arī uz mūsu tuviniekiem. Mūsu eksistence ir cieši saistīta ar citiem cilvēkiem. Mēs esam saistīti viens ar otru. Tādēļ katrs labais vai ļaunais darbs, zināmā mērā skar mūs visus. Virs šīs zemes svētceļojošas dvēseles lūgšana var palīdzēt citai dvēselei, kura atrodas šķīstītāvā. Tādēļ Baznīca aicina lūgties par mūsu aizgājējiem, apmeklēt viņu atdusas vietas. Lai Marija, cerības zvaigzne, stiprina mūsu ticību mūžīgajai dzīvei un pieņem mūsu lūgšanas par mirušajiem brāļiem».

Benedikts XVI ne tikai aicināja ticīgos lūgties, bet arī pats lūdzās par mirušajiem. Svētdienas pēcpusdienā viņš apmeklēja Svētā Pētera bazilikas grotas, kur aizlūdza par visiem saviem priekšgājējiem.

G Grims 08.02.2011

A Tu gribēji lai VC4 ar labdarību nodarbojas? Tas ir privāts uzņēmums.

č ČangalsPleška 08.02.2011

vc4, eto ne privāts uzņēmums.! Eto poliklinnika!

Z Zinaida 08.02.2011

A tam ot tripera mozno vile4itsja?

Z Zinaida 08.02.2011

Čangal, kakaja pogoda segodnja v tvojom gadjuznike?

Q QWE 08.02.2011

Dievlūdzēj, labāk pazūdi no šejienes.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes