www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 pazemojoša attieksme no Dakteres dermataloģes Vitas Priedītes

Veselības centrs 4 - pazemojoša attieksme no Dakteres dermataloģes Vitas Priedītes

Labdien.

Vēlos painformēt pacientus, kas nevēlas sev sabojāt dienu ar dermatologa vizīti, tad nepierakstieties pie dermatoloģes Vitas Priedītes.
Drausmīga daktere. Jūs saņemsiet nievājošu attieksmi pret jums. Cilvēks, kurš laikam nesaprot kur strādā un par ko strādā un kā ir jāizturas pret klientiem.
Pirmkārt, kad ģerbsieties nopētīs jūs no galvas līdz kājām. Otkārt, jūs saņemsiet stulbus komentārus par jūsu nezināšanu ārstu latīniskajā vārdu termatoloģijā.
Esmu vēljoprojām šokā par tādu attieksmi. Gāju uz privātklīniku ar domu, kad saņemšu ātru un profesionālu attieksmi, bet saņēmu tādu pliķi pretīm, kad vēljoprojām nevaru atgūties no tādas attieksmes. Ļoti nepieklājīga un nepatīkama daktere.

T tana 22.03.2011

Bija man saskarsme ar šo dakterīti, attieksme bija laba, bet viņas ārstēšana man nepalīdzēja, izraksīja tikai visādas smēres un nekā, palika tikai sliktāk. Aizgāju pēc tam uz STS, Briāna ielā, pie M. Briežas un viņa tika galā ar manu problēmu diezgan ātrā laikā. Es sapratu, ka labāk es eju uz vecu poliknīniku, kur tiešām ārstē nekā uz privāto, kur tikai naudu kāš.

E Eseessesesesesees 22.03.2011

zelta vaardi, Tana. es jau sen no 'komercdakteriisiem' esmu atteikusies-kaada jeega, ja vinji var pienemt jebkuraa laikaa skaistaas telpaas par nevaaju samaksu, ja speciaalisti vinji ir pavaaji..

A Atis 23.05.2011

Zināma ārstu "psihologija". Brīnos par vc4, ka tā tur ir. Tās zināšanas, ko tie dabūjuši n-tos gadus iepriekš vairs neder mūsdienu pacientiem. Cilvēki kļūst informētāki, zinošāki, mobilāki pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, bet ārsti cenšas to ignorēt. Brīnumaini! Kā var ignorēt pašreizējo laiku un mirkli? Šādi domā tikai mietpisloņi ar konservatīvi kokaino mugurkaulu. Tapēc jau ārsts ir ĀRSTS ar lielajiem burtiem, lai dotu iespēju civlēkam turpmāk pēc apmeklējuma (-iem) dzīvot kvalitatīvu dzīvi.
Jāaizmirst to, ka mainot vienu lietu nemainīsies otra lieta, piemērm, ceļot cenas uz medicīniskajiem pakalpojumiem, nemainīsies pacientu attieksme uz pakalpojuma kvalitāti.
Profesionālismam ir jābūt vērstam uz slimību, šobrīd un tagad, nevis pacienta attālo rīcību pirms tas pie Jums nokļūst (Jums ir jāārstē nevis jāpinās domu kūlī - savādāk, kā tik neskaidri domājošs ārsts ir ārsts. Varbūt ārstam pašam ir kāda diagnoze? Tad metiet mieru medicīnai un netraumējiet citus).

M MO 16.06.2011

Piekrītu, ka attieksme graujoša. Man pēc vienas pasēdēšanas pirtī (vispār man nepatīk, bet ļoti tuvam cilvēkam bija tāds kā atbalsta pasākums, tāpēc piedalījos) sākumā padisēs un kāju iekšpusē, vietās, kur peldkostīms pieskaras, izveidojās gaiši brūni pleķīši, kuri pakāpensiski kļuva lielāki un vairāk. Šī ārste vienkārši pateica, ka vecums nenāk viens. Es šokā aizgāju nesaņemot neko izņemot čeku apmaksai. VC4 tad bija netālu no manas darba vietas, ērti pusdienas laikā varēju aizskriet. Mana mamma mani pamudināja aiziet pie cita ārsta, lai gan bija pilnīgs "down" - 35 gados vecuma pleķi. Kad aizgāju pie poliklīnikas dermatoloģes, uztaisīja analīzes gan asins, gan ādas "noskrāpējumus", izrādījās ērcītes, nebiju pat zinājusi, ka ir citas izņeēmot kašķa ērces.

J Justīne1989 07.08.2018

Arī esmu saskārusies ar negatīvu pieredzi pie šīs dakteres!