www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 gerkem jāatņem iespēja operēt cilvēkus

Veselības centrs 4 - gerkem jāatņem iespēja operēt cilvēkus

Sveiki, dr GERKE mana vīram taisīja hemoroīdu operāciju 1,5 gadus atpakaļ. Diemžēl varu teikt LŪDZU LŪDZU IZVĒLIETIES CITU ĀRSTU!!

Viņš uztaisīja nekvalitatīvi operāciju un kad vīrs nākamajā dienā slimnīcā (Vesel.Centrs 4 slimnīcā Skanstes ielā) sūdzējās par neciešamām sāpēm, vispār nereaģēja. Tā kā tā nav pilna servisa slimnīca bet kaut kāds slimnīcas paveids, tad no rīta ārstu tur nebija un māsiņas pēc plkst. 13:00 arī vairs nē. Aizbraucu vīram pakaļ, sazvanīju Gerki, bet viņš tikai izlamāja vīru, ka viņs nevar sāpes paciest - esot mīkstais. Vīrs palika aizvien bālāks, sazvanīju paziņu arī dakteri, bet citā nozarē. Aizbraucām pie viņa, lai iedod kaut ko pret sāpēm. Izrādījās, ka vīram ir sācies sāpju šoks..

Vēlāk mājās vīram pēc 4 dienām sākās asiņošana. Manis mājās nebija, tāpēc vīrs bija Gerki sazvanījis pats. Vīrs pat bija kritis, jo asiņu zudums un sāpes kopā nebija laba kombinācija. Ko darīja dr Gerke - teica vīram, lai brauc pie viņa uz poliklīniku pats saviem spēkiem. Kad to uzzināju, sazvanīju radinieku dakteri un viņš gandrīz trieku ķēra. Izsaucām ātro palīdzību, kas jau pa ceļam lūdza sagatavot operāciju zāli. To uzzinājis Gerke 10 min bija klāt slimnīcā. Izrādās, ka Gaiļezerā viņš skaitās kā dežūrējošais ķirurgs un nodaļas vadītājs viņa čoms. Tad diemžēl Gerke iesaistījās arī šajā procesā. Man biaj jāgaida nodaļā. Gerke taču zināja, ko sadarījis, neizprotamu iemeslu dēļ iedeva narkozi uz 10 min. Visi dakteri nākamajā dienā šausminājās, kāpēc nav normāla narkoze iedota, ja jau bija jālabo operācijas sekas.. Gala rezultātā mans vīrs nonāca reanimācijā un tajā naktī es viņu gandrīz pazaudēju.. Vēlāk paši sameklējām nodaļā dakteri, kas uzņēmās labot GERKES darbu. Tagad tikai nepilnu gadu mans vīrs spēj normāli dzīvot, bet arī ne bez sekām. Ja grib 100% normāli lai viss būtu, būtu jāoperē vēlreiz pie cita speciālista, kas Gerkes darbu pārtaisītu, bet vīrs vairs negrib neko operēt pēc šī piedzīvojuma.

Ārsts ir cilvēks var kļūdīties, bet ir jāmāk kļūdas atzīt! Ja vīrs būtu paklausījsi un braucis toreiz pats uz poliklīniku...droši vien viņa vairs nebūtu un pierādīt arī neko nevarēti, jo saruna taču nebija ierakstīta un dakteris neatzītu, ka licis braukt uz poliklīniku nevis saukt ātros. Kāpēc netiesājamies - tā kā operācija delikātā vietā, tad iet un likt sevi uz publisku komisijas apskati vīrs atteicās. Vienīgais ko varu brīdināt citus. Gerke ir bezatbildīgs un viņa pēc, kaut vai letāls iznākums, ka tikai pašam āda vesela, bet Dievs visu redz..

Atvainojos, ka tik emocionāli, bet tas bija traki.... Var jau būt, ka vēl saņemsimies to kaut kā risināt, lai viņš citiem nevar nodarīt to ko mums.

Līga

Z ziilaans1 11.02.2012

Tādam tik ar mietu pa pieri!!!

K Kristīne Auce 13.02.2012

Un tādu ārstu pēdējā laikā uzpeld diezgan daudz.
Ziniet, es nesaprotu, vai valstij tādi ārsti neizmaksā ļoti dārgi? Viņu dēļ cilvēks paliek invalīds, darba nespējīgs tātad viens nodokļu maksātājs mazāk. Bet valstij savu kārt jāmaksā šim cilvēkam invaliditāte kuru par invalīdu ir pataisījis ārsts. Man ir jautājums, kur skatās mūsu 100 "gudrie"? Vai tādiem dakterīšiem nevajadzētu atņemt sertifikātu un aizliegt operēt.. Un vai kāds ir parēķinājis cik nodokļu maksātājiem izmaksā viena nekvalitatīvi iztaisīta operācija?? UN KO GALU GALĀ IZCIEŠ PATS CIETĒJS!!! Un vēl, cik tas izmaksā apdrošinātājiem???

J jānis no ludzas 29.03.2019

Kas par murgainu sūdzību. Man dakteris izoperēja vēl 2010.g.- viss bija ideāli! Šogad janvārī tēvam bija liela operācija sakarā ar ielaistiem hemoroīdiem- bumbuļi karājās ārā no zarnas, sāpēja, asiņoja- tagad skraida pa dārzu laimīgs, a viņam 79 gadi! Te drīzāk dakteris nemācēja izpatikt pacientam, nolēma atriebties, uzrakstīt sūdzību tagad vieglāk par vieglu, atver tik google! Neviens jau nepārbauda vai patiesība! Novēlu dakterim Gerkem izturību pret šādiem uzbraucieniem!
Jānis