www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Zobārsts Tatjana Hailova

Veselības centrs 4 - Zobārsts Tatjana Hailova

Biju Veselības Centrā 4 pie stomatologa Tatjanas Hailovas un tas pārvērtās par īstu murgu! Pie tāda izcenojuma medicīnas iestāde VC4 varētu atļauties labākos speciālistus, nevis neprašas kas sevi par tādiem uzskata kā T. Hailova.
Man zobā, kas senāk bijis plombēts, gar malu bija sācis parādīties kariess jeb, vienkārši sakot, caurums. Tā kā par mutes dobuma higiēnu rūpējos, tad nekavējoties vērsos pie pirmā stomatologa VC4, pie kura tiku. Lai salabotu caurumu zobā, T. Hailova izņēma iepriekšējo plombi un lika citu. Procesa laikā tika špricētas vairākas atsāpinošas šprices, bet nekas nepalīdzēja, jo tas, ko viņa tur darīja, sāpējā vājprāta. Pēc viņas sejas izteiksmes procesa laikā jau sapratu, ka viņa tur kaut ko ir sliktu sastrādājusi, bet uzticējos "speciālistam". Rezultātā, pēc stundu ilgām mocībām viņa man paziņo, ka tur zobam esot nervs ārā, bet viņa tik un tā ir uzlikusi plombi, un ka zobs varot sāpēt, tāpēc, ja tas sāp, tad lai es pie viņas nāku vēlreiz un viņa ņemšot ārā nervu. Par visu viņas pakalpojumu tika noteikts rēķins, kas sastādīja 52 LVL, par ko es NESŪDZOS, jo man ir apdrošināšana, kas daļēji sedz izdevumus, bet tas par ko es SŪDZOS, ir tas, ka it kā prestižā medicīnas iestādē, mājaslapā izslavēts speciālists, šķietami speciāli pieļauj paviršas kļūdas, neizņemot nervu uzreiz, zinādams, kas sekos, jo pēc viņas apmeklējuma es pirmo reizi mūžā sapratu, ko nozīmē zobu sāpes. Uz viņas "salabotā" zoba es nevaru ne uzkost. ne uzdzert, un tā jau vairāk kā mēnesi, līdz beidzot nolēmu apmeklēt citu speciālstu, kas salabos beidzot to zobu. Tad nu man ir radies priekšstats, ka T. Hailovu neinteresē pacientu labklājība, bet gan veids, kā vairāk iztukšot viņu apdrošinātāju kabatas, jo ar vienu un to pašu zobu man pie viņas būtu jāstaigā vairāka reizēs, līdz viņa tomēr nolemtu, ka ir laiks to salabot. Īsi sakot, viņa uz dzīva nerva uzlika pliku plombi, zinot, kas pēc tā sekos, un mani par to ieprieš brīdinot, ka zobs sāpēs, līdz ar to jau nosakot nākamo vizīti, uz kuru, lieki teikt, es neierados, lai nepaliktu vispār bez zobiem.

I

S Sauliite 25.09.2011

Kaut kā jocīgi - saki, ka ļoti labi rūpējies par zobiem, bet tajā pašā laikā staigā mēnesi ar sāpošu zobu...

M moov 26.09.2011

Tu priecājies labāk, ka Tavu apdrošināšanu vispār ņem pretī, Daudzi kantori iedod vienkārši čeku un pati ej un ņemies ar savām apdrošināšanām.
Kā man viena zobārste teica, viņiem neesot izdevīgi sadarboties ar apdrošināšanām, jo naudu nepārskaita laicīgi, kasās pie katra sīkuma klāt.daudzi lauž līgumus.
Bet mani izbrīna fakts, kā var mēnesi staigāt ar sāpošu zobu?

H harijs 26.09.2011

Piem. es labi paciešu sāpes, pat mēnešiem neeju pie zobārsta. Eju tikai tad kad nakts nav gulēta dēļ zobu sāpēm.
labs psiholoģiskais trenniņš.

M moov 26.09.2011

Tad, kad Tev piepamps žoklis un vajadzēs trubas likt kaklā. tad citādāk runāsi.Visam savs laiks.

A Aivars. 30.09.2011

Zobu ārstēšana un higiēna ir katra cilvēka veselības saglabāšana un cieņa pašam pret sevi. Iesaku izmantot šādas klīnikas, vai privātprakses no draugu vai pazīstamu cilvēku informācijas. Nelīst svešās un pašam nezināmās zobārstniecības klīnikās. Tu tak nedzīvo tālā Latgalē, kur viens ārsts apkalpo visu pagastu. Iesaku ļoti profesionālu zobārstu Dr. Apine kura pieņem Stabu ielā 7. I stāvā .T:67273140 Nav dārgi, tomēr kvalitatīvi. Ar garantiju.

M moov 01.10.2011

Tepat sūdzībās palasi par to pašu Apini...
Turklāt kā darba devēja viņa ir garām...

I Ilze 04.08.2014

Diemžēl nākas piekrist rakstītājiem par "profesionālo" dakteri Tatjanu Hailovu. Par zobiem nesūdzos, bet vēlējos veco plombi nomainīt pret jaunu. VC4 mani pierakstīja pie šīs Hailovas. 31.jūlijā ierados pie viņas ar nesāpošiem zobiem, bet ar mērķi- tikt pie jaunas plombes. Kabinetā biju varbūt 15 minūtes. Pa to laiku daktere paspēja paralēli izlamāt savu asistenti, izlasīt e-pastus inboxā, izrunāties pa tālruni utt. Pēc tām 15 minūtēm pateica, ka varu skalot muti un šodienai tas viss. Tā arī nesapratu, ar ko to muti skalot, jo glāzītē ūdens nebija. Nākamo vizīti uzrakstīja uz 14.augustu. Pa šīm 15 minūtēm samaksāju 34, 10 euro. Taču jau 5.dienu ik pa 4 stundām pat naktī ceļos un dzeru Ibumetin pretsāpju tabletes, jo mokos ar neciešamām, drausmīgām zobu sāpēm. Tāda sajūta, ka ne tikai tas zobs sāp, bet viss žoklis un smaganas sāp. Pa tālruni, kuru norādīja nākošā apmeklējuma lapiņā, nav sasniedzama. Jau domāju, ka jāraksta VC4 vadībai oficiāla sūdzība. Mani izbrīna tas, ka VC4 tiešām tur tādu speciālistu, pie kam izrādās, ka neesmu vienīgā, kuras zobārsta apmeklējums izvērtās šāds.

K Kustomeris 15.09.2015

Nepatīk sūdzēties, tomēr daži fakti:
(1) pie zobārstes Tatjanas Hailovas nonācu ar mērķi atjaunot izkritušu plombu, bet rezultātā pasākums beidzās ar zoba kanāla tīrīšanu un 3 vizītēm, lai salabotu vienu zobu - negaidīti, padārgi, bet ok, varbūt tiešām tā vajadzēja..
(2) diemžēl pēc zoba salabošanas sākās arī problēma ar pārtikas ķeršanos starp zobiem, uz ko pirms pēdējās vizītes norādīju dakterei, tomēr situācija neuzlabojās (ideja par divu blakus esošo zobu savienošanu man nepatika);
(3) kā sekas parādījās periodiskas zoba sāpes (ja nediego pēc katras ēdienreizes) - būs jālabo labots zobs :) ;
(4) nepatika arī, ka, liekot jaunu, smuku, baltu plombu, tika atstāta tumša maliņa 0.5mm - sīkums, bet nepatīkami.
(5) Iespējams, pie vainas pārāk ierobežotais laiks, ko VC4 (vai zobārste?) atvēl katra pacienta apkalpošanai - grūti paspēt izpildīt visas nepieciešamās manipulācijas, grūti saglabāt koncentrēšanos, grūti uzsākt apkalpošanu norunātajā laikā..

Z Zuka 14.03.2023

Līdzīgi. Pat pēc zāļu ielikšanas staigāju ar jēlu muti, jo zāles drupa. Ārstēja kanālus, līdz izrāva pavisam zobu😂

K Ksenija 02.03.2016

Gāju pie T.Hailovas kopš bernības, varu teikt, ka izaugu ar viņu, jo bērnība zobi bija slikti, Es augu un auga manas zobu problēmas, taisīju pie viņas plombes, kad bija nepieciešams likt breketus viņa ieteica ļoti labu ortodontu, kurš salaboja zobus. Biju ciemos pie ārstes oktobrī, tad man taisīja priekšzobu protezēšanu. Par to samaksāju diezgan, bet rezultāts ir tā vērts. Katru gadu gan es, gan vecāķi, gan vīrs apmeklējam šo zobārstu un VISS IR KĀRTĪBĀ.

Es ļoti ieteiktu viesiem nedaudz palasīt gudrās grāmatas par zobu audu patoloģijām un ārsēšanu. Parasti zobu kanālus taisa 3 seansos un tas nav lēti. Es nezinu kāpēc tik daudz cilvēku dzīvo kaut kāda izdomāta pasaulē un joprojām nesaprotu, ka sataisīt zobus ir grūti un dārgi, ka var rasties dažādi sarežģījumi.

Būsim gudrāki. Tomēr pozitīvas atsauksmes ir vairāk nekā negatīvas.