Veselības centrs 4 - "Ārsts"

Jānis Dobelnieks, traumatologs Pavirši un virspusīgi veic savu darbu, neiedziļinoties pacienta slimības vēsturē un neizvērtējot analīzes. Galvenais - saņemt naudu par operāciju un tālākais pacienta veselības stāvoklis ir viņa paša ziņā.

P

H harijs 11.04.2011

Šodien pa teļļuku rādīja.
Ko teikšu par ārstiem un medicīnu vispār, - jaunībā strādāju šajā sfērā. Pat līdz morgam tiku.
Nav visi ārsti godprātīgi, un viņiem neticu. Arī māsiņas ne visai pilda savas funkcijas. (pašam sieva bija medmāsa, tā kā esmu noskatījies līdz riebumam)
Visā savā mūžā esmu sastapis tikai vienu medmāsu, perfekti pilda savus pienākumus, neuzpērkama, ēd par savu naudu, nevis slimniekiem domāto ēdienu. (pat man, - darugam, pa blatu, neļāva izmantot barokameru, skābekļa papildināšanai).
Reanimācijā ārsti nomušīja slimnieku, pēc tam nejauši pa durvju spraugu dzirdu, kā tie fantazē, - ko vēl uzrakstīt, lai ataisnotu nāvi.
( kur vēl veicot mākslīgo elpināšanu, ar aparātu pūš plaušās gaisu, un vienlaicīgi spiež krūškurvi. Tā arī nomušīja onku, kurš tikai ar sēnēm saindējās.
Veselīgais dzīves veids mani ir pasargājis no visām kaitēm, nekad neēsmu slimojis, un ceru nekad nenokļūt ārstu aprūpes lokā.

kikjiks 06.02.2017

Labdien!Kāds sakars Jūsu ierakstam ar Dr.Jāni Dobelnieku?

Z Zane 12.04.2011

Beidzot kāds uzraksta patiesību par traumatologu Dobelnieku. liekas, ka viņš pieņem arī kaut kur reģionos Aizkraukles un Jēkabpils slimnīcās. Vienu varu pateikt droši - slimības izraksti, ko viņš pēc tam iedod pacientam pēc operācijas ir perfekti, arī tad, ja operācijas laikā bijuši sarežģījumi un tā nav izdevusies. Pie visa vienmēr vainīgs paliek pats pacients, bet šim ārstam vienmēr paliek tīras rokas.
Starp citu, Dobelnieks sācis prasīt tikpat, cik Latvijas labākie traumatologi ...
Taču, kas ir svarīgāk, Latvijā joprojām ir daudz ārstu, kas savu darbu dara apzinīgi un ar lielām rūpēm pret pacientu! Tāpēc mums pagaidām vēl ir iespējas izvēlēties starp sliktu un labu ārstu.

Labdien!Virspusējs nepamatots apvainojums.

J Jurčiks 09.05.2011

Šī toč ir taisnība, ka no Dobelnieka labāk pa gabalu - ja vien nav vēlēšanās atstiept kājas. Viskaut ko nācies dzirdēt par ārstiem, bet šis gadījums ir smags. Dobelnieks labāk lai brauc zemenes lasīt, nevis 'ārstē' Latvijā.

kikjiks 06.02.2017

Labdien!Par ko tieši Jūs šeit sūdzaties?

P PēterisS 17.05.2011

Dakteri Dobelnieku vēl atceoros no 2000. gadu sākuma, kad solīja man veikt daudzsolološu operāciju, bet pēc tam paliku ar lielām problēmam bez kādas aprūpes un "cienījamais" dakteris teica, ka pēc laika visss paliks labāks, bet notika tikai pretējais un tā viņš no savas atbildības arī izvairījās.

Labdien!
Ļoti žēl,ka šeit rakstītā sūdzības ir vienkārši vārdu savārstījumi,virspusēji,bez konkrēta paskaidrojuma un aizskaroši.

A Aivars A 07.06.2011

Kaa tam t.s. dr. Jaanim Dobelniekam nav bail vai vismaz neerti "aarsteet", taisiit operaacijas un izlikties par beigtu, kaarteejo reizi izkroplojot cilveekus un nolemjot viņus naavei.

Labdien!
Drosmīgs paziņojums no Jūsu puses.

I ice 22.07.2011

var jau būt, ka Veselības centram 4 nav ne vainas, bet Dr.Dobelniekam gan. Pierakstījos uz pieņemšanu. Man atvaļinājums, atbraucu no 160 km attāluma. Pāris pacientu jau gaida pirms manis - daktera nav un neesot zināms, kad būšot. Reģistratūra apstiprina: dakteris nav devis nekādu ziņu un neatbild uz mob.tālruņa zvaniem. Vēl pēc pusstundas nekas nemainās... Pofigisms VS4, kur par speciālista vizīti prasa 27 Ls. Kāju vairs tur nesperšu!
Labā ziņa: aizbraucu uz Smilteni, dakteris Vilks uz vietas, un pēc viņa sāktās ārstēšanas jau pirmajā naktī vismaz sāpes netraucē gulēt. Turklāt tas viss par 8 Ls :)

Šeit izskatās,ka ir radies pārpratums ar pierakstu VC4
Vai vainīgi ārsti par pierakstu kļūdām reģistratūrā?

D Dobele 24.08.2011

Piekrītu Ice un iepriekšējiem komentāriem. Joprojām pastāv iespēja izvēlēties, tāpēc labāk paklausīt citu pieredzei un neiet pie Dobelnieka.

Paziņa stāstīja, kā viņam gājis ar šamējo. Dobelnieks pēc savas kārtējās operācijas atnācis pie pacienta, kurš sūdzējies par ilgstošām, nepārejošām sāpēm un piepampumu operētajā vietā, bet Dobelnieks teicis, ka viss kārtībā un izrakstījis masāžas piepampušajai vietai. Pēc masāžām stāvoklis strauji pasliktinājies un pacientam strauji cēlusies temperatūra, kas ir visai loģiski saprotams pat ar medicīnu nesaistītai personai. dakteris Dobelnieks kategoriski atteicies veikt sonogrāfiju vai rezonansi, jo apgalvoja, ka viss kārtībā.

Interesanti, vai ne ... laikam jau pats saprata. varbūt labāk neņemt skalpeli rokas, ja nezini, ko dari

Labdien!
Kāpēc paziņa neraksta savu sūdzību pats?
Kāpēc šeit tiek rakstītas sūdzības no "zila gaisa"?

L leonikis 16.05.2015

Miesnieks ne ārsts. Sievai taisīja pēdas operāciju tā, ka pēc tam problēmas vairāk kā pirms tam. Tad vēl milzīgu diegu ar visiem mezgliem atstāja iekšā, kas daudzus gadus pēc tam radīja sāpes un iekaisumu. Katru reizi, kad gāja konsultēties par to, regulāri nokāsa savus 30 eur un neko sakarīgu nekad nevarēja pateikt.

Labdien!
Sakarīgu vienmēr Dr.Dobelnieks var pateikt,ja ar Viņu visas pretenzijas veic ārsta kabinetā.

D dobelnieks 17.12.2015

Esmu laimīga, ka tiku pie Jāņa Dobelnieka, viņš ir tāds ārsts par kuru varēju tikai sapņot! Profesionāla pieeja darbam, nosūtīja gan uz magnētisko rezonansi, gan taisīja blokādes, ko vēl var gribēt? Izpilda savu darbu secīgi, uzreiz pateica, ja nepalīdzēs blokādes, tad skatīsies ko darīs tālāk, varbūt būs nepieciešama arī artroskopija plecam. Attieksme ļoti laba, reti esmu no citiem ārstiem tādu saņēmusi. Paldies dakterim par ārstēšanu. ( Liene)

A Anna Meldere 17.01.2016

Grūti pateikt kādas motivācijas vadīti šie anonīmie komentētāji( jurčiks,zane ut.t.)raksta,nenorādot savu vārdu.Mana saskarsme ar dr.Jāni Dobelnieku bijusi vispozitīvākā.Ātri un operatīvi bez liekas vazāšanās pa dažnedažādiem izmeklējumiem noskaidrojām diagnozi,nonācām līdz ārstēšanai.Arī operāciju dakteris neuzspieda,ļāva pašai pieņemt lēmumu.Par operāciju un tai sekojošo pēcoperācijas ārstēšanu arī nevaru teikt nevienu sliktu vārdu-biju pat gaidījusi,ka būs daudz grūtāk.Vārdu sakot-lieliska profesionāla darbība!
P.S.Arī vairāki mani kolēģi ir ārstējušies pie dr.Jāņa Dobelnieka un patiešām apmierināti ar rezultātu.Paldies,dakter! Anna Meldere

kikjiks 10.03.2016

Lūdzu apdomājiet,pirms rakstat nepatiesību un safabricētus apvainojumus.
Kitija Dobelniece.
Goda aizskaršana un neslavas celšana

Guntars Laganovskis
10.02.2016

Apzināti izplatītas nepatiesas, nomelnojošas ziņas un nepatiesi, aizskaroši apgalvojumi. Saskaroties ar šādām situācijām, ir pamats uzskatīt, ka notikusi neslavas celšana, personas goda aizskārums vai abi kopā.
LV portāla kolāža;
Designed by Freepik
"ĪSUMĀ"
Personas godu un cieņu aizsargā gan Latvijas likumi, gan starptautiskie tiesību akti.
Faktiski personas goda un cieņas aizsardzība ir paredzēta gan krimināltiesiskā, gan civiltiesiskā kārtībā.
Neslavas celšana pēc sava rakstura ir ievērojami kaitējošāka par goda un cieņas aizskārumu.
Svarīgākais kritērijs vainas novērtēšanai ir goda aizskārēja nodoms.
Par masu informācijas līdzeklī publicējamo materiālu saturu atbild galvenais redaktors.
Latvijas likumi neparedz interneta portālu obligātu reģistrēšanu kā masu informācijas līdzekli.
Tu esi cūka! Par ko šāda aizvainojoša frāze, izteikta kā apgalvojums, liecina? Par goda aizskaršanu vai neslavas celšanu? Lai arī minētie tiesību jēdzieni var likties identiski, ir atšķirības un nianses, par kurām der zināt, pirms sūdzēt aizvainotāju tiesā.
Tiesības uz cilvēka goda un cieņas aizsardzību ir noteiktas Latvijas Republikas Satversmē, kā arī starptautiskajos tiesību aktos. Apvienoto Nāciju Organizācijas Vispārējās cilvēktiesību deklarācijas 12.pants noteic: "Nedrīkst patvaļīgi iejaukties neviena personiskajā un ģimenes dzīvē, patvaļīgi apdraudēt viņa dzīvokļa neaizskaramību vai viņa korespondences noslēpumu vai nelikumīgi apdraudēt viņa godu un reputāciju. Katram cilvēkam ir tiesības uz likuma aizsardzību pret šādu iejaukšanos vai šādiem apdraudējumiem."

Tiesībās un ētikā pastāv princips, ka gods un cieņa cilvēkam piemīt neatkarīgi no viņa personīgajām īpašībām un spējas to apzināties, un valstij tās jāaizsargā. Tādējādi šāda aizsardzība attiecināma uz jebkuru cilvēku, arī noziedzniekiem, morāli pagrimušiem indivīdiem, personām ar garīgās veselības traucējumiem un pat mirušajiem.

Atšķirība – aizvainojuma seku smagums
Neslavas celšana ir nepatiesas, personu nomelnojošas informācijas izplatīšana publiski – plašsaziņas līdzeklī, sapulcē, mītiņā u.tml. Savukārt goda aizskaršana vairāk attiecas uz apvainojumu, kurš var būt adresēts personai gan klātienē, gan neklātienē un parasti nav balstīts faktos, piemēram, pasakot, ka kāds cilvēks ir cūka, skaidro krimināltiesību speciālists un Saeimas Juridiskās komisijas loceklis Andrejs Judins.

Atšķirība starp goda aizskārumu un neslavas celšanu ir aizvainojuma seku smagumā. Proti, publiski izplatot nepamatotu informāciju, ka kāds cilvēks ir pedofils vai korumpants, tiek nodarīts kaitējums aizvainotās personas reputācijai, vainojot to noziegumā, kas var būtiski ietekmēt cilvēka dzīvi – radīt sarežģījumus profesionālajā karjerā un diskreditēt sabiedrības acīs kā iespējamu noziedznieku. Savukārt nosaucot kādu par cūku, katram ir skaidrs, ka cilvēks, kuram šāds epitets veltīts, nevar būt minētais dzīvnieks un tā ir tikai aizvainojoša nolamāšana, skaidro eksperts. Neslavas celšana pēc sava rakstura ir ievērojami kaitējošāka par goda un cieņas aizskārumu, jo tā tiek izdarīta apzināti un ar mērķi kaitēt personai, turklāt izpaužas publiski, ir uzzināma lielam cilvēku skaitam. Personas goda un cieņas aizskaršana ir cieši saistīta ar neslavas celšanu, jo tā aizskar personas godu un cieņu, atzīst A.Judins.

Gan krimināltiesiskā, gan civiltiesiskā kārtībā
Ir valstis, kurās goda un cieņas aizskārumus, ieskaitot neslavas celšanu masu medijos, risina tikai civiltiesiskā kārtībā, un ir valstis, kurās tie tiek aizsargāti ar krimināltiesiskiem līdzekļiem. Latvijas tiesību aktos kriminālatbildība par personas goda un cieņas aizskaršanu bija paredzēta līdz 2009.gadam, kad Saeima, pamatojot to ar nepieciešamību novērst tiesību nhttp://m.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/276908-goda-aizskarsana-un-neslavas-celsana/

Прекрасный ,знающий специалист доктор Янис Добелниекс.Что не маловажно-ревосходно владеет русским.Мы с мужем обращались к доктору неоднократно и каждый раз получили качественное и полноценное лечение.У мужа были сильные боли в плече и в одной клинике ему уже назначили операцию стоимостью 1800 евро.Доктор Добелниекс сделал всего 2-3 блокады и боль исчезла!Большое человеческое спасибо!

A Anna Graviņa 09.07.2016

Tiko pie dr.Dobelnieka tasiju kājas kauliņa operāciju Hallux.. Vis ir tieši kā dakters solija . Nesāp,varu staigāt uz pēdas ārējo malu pat nepampst,lai gan dr.teica, ka pamps. Tas laikam katram individuāli.Kāja jau tagad ar visiem diegiem izskatās lieliski.Operācija ir veikta perfekti,ielikta ir 2cm skrūvīte kura pectam ārā nav jāņem.. Pie daktera Dobelnieka uz vizīti Arsā gāju pilnīgi uz dullo,nebija nekādu pazīšanos un ieteikumu. Gribu pateikt ,ka tik iejūtīgu un ieinteresētu ārstu sastapu pirmo reizi. Pieņemšanā dr. ar mani runāja 40 min.Citi protams teiktu nu jā par tādu vizītes maksu jābūt ieinteresētam,bet esmu bijusi arī pie dr. Gulbja kur tāda pati vizītes maksa,tikai tur konsultācija bija 10 min.Tāka ja kādam ir kāju problēma droši dodaties pie dr.Dobelnieka. Dakterim Lielais paldies!,,

kikjiks 06.02.2017

Novēlu visiem labu veselību!
Nebūt naidīgiem vienam pret otru!
Lai prieks vairāk sirdī,nevis rūgtums!

A Anna Graviņa 20.02.2017

Esmu nedaudz izbrīnīta Kitija par jūsu jautājumu.Kads manam komentāram sakars ar dr.Dobelnieku. Itkā vis taču skaidri uzrakstīts, ka esmu apmierināta ar viņa veikto operāciju.Un komentāra nobeigumā pateikts Liels paldies! Tikai tāds sakars????

kikjiks 22.03.2017

Labdien,atrakstīju tikai negatīvajiem komentāriem!
Būs radies pārpratums.
Palsies Jums par labiem vārdiem!:)

J Jānis Puriņš 25.05.2017

Ja protams katrs negativais komentars ir pilnigs safabricejums ... Haha par kadiem idiotiem jūs cilvekus uzkatat?

kikjiks 15.06.2017

Sveiki!
Neuzskatām gan!
Vienkārši šeit neko pamatotu neizlasīju.

V vcb 01.03.2020

Jānis Dobelnieks pirms 2 gadiem man veica ceļa priekšējās krusteniskās saites rekonstrukciju. Komunikācija bija laba, saņēmu visu mani interesējošo informāciju, skaidrojumus un konsultācijas. Pēc operācijas viss bija kārtībā, kā arī šobrīd celis darbojas ideāli, pat ar palielām slodzēm dažādās sportiskās aktivitātēs.